Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 10:08)

Miluna už má toho života dost a neví co je větší zlo jestli práce nebo Sergej,možná to vidí na podobné úrovni.Jen Sergej je větší jistota,za to když v práci nevydrží nebude mít ani peníze.Prostě dělat nevydrží.Někdo takovej je.

No, (Ne, 16. 8. 2020 - 10:08)

Mockrát to tu holky říkaly, Miluně chybí pracovní návyky a protože nemá žádné povinnosti, tak je jí to jedno. Jednou stejně bude muset pracovat, jestli teda nebude ten přímý přenos, jak tomu říkali povídkáři za čtyři roky :))))) Rodiče ji u sebe nenechají ani přespat, jen nejnutnější styk a samozřejmě budou živit děti, si myslím. Bylo to tak už kolikrát.

neprobírá (Ne, 16. 8. 2020 - 10:08)

se tu teď něco jiného?

Pils (Ne, 16. 8. 2020 - 07:08)

Ach bože - Lallo! Čtu, snažím se pochopit, ale NESOUHLASÍM!! Jsem si jistá, že bys tu chyběla nejen mně, i když tě asi málo znám, jako povídkáře jsem tě vůbec nepodezírala. :) Možná jsem si to ještě nestihla všechno srovnat, ale prostě nevidím tak zásadní důvod, proč odcházet, a doufám, že tvoje občasné psaní bude co nejčastější. Všichni máme málo času, ale vždycky mě potěšilo, když jsem viděla tvůj příspěvek a vždycky jsi mi dala něco nového, něco, v čem jsi ty doma a já ne. A povídky byly vtipné a dobrácké, byly fajn, stejně jako ty. Tak prosím, všechno ještě uvaž, nevadí, že má Milu jinou kamarádku, čekáme tu na tebe my ostatní. Teď je na kmenových účastnících, aby diskuzi podrželi. A to platí i pro Aleše. A vám ostatním (normálním) děkuju, že píšete.

z archivu (Ne, 16. 8. 2020 - 07:08)

Důchodový věk činí
a) u mužů 60 let,
b) u žen

53 let, pokud vychovaly alespoň pět dětí,
54 let, pokud vychovaly tři nebo čtyři děti,
55 let, pokud vychovaly dvě děti,
56 let, pokud vychovaly jedno dítě, nebo
57 let, jde-li o pojištěnce narozené před rokem 1936.

bianka (Ne, 16. 8. 2020 - 05:08)

Tak dneska zdravím takhle brzy... Ono se v tom horku nedá spát. Co k tomu napsat.... je to síla a překvapení. Nějak to nemůžu pochopit, ale poberu to po částech a v klidu, až se docela proberu.:-)
Každopádně tady budou povídky chybět, ano takové kouknutí do vnitra. No co napsat, je-li to pravda, protože já už zkušenostmi a věkem nevěřím ničemu. :-)) Tak popřeji / je-li to pravda/ štěstí a to odstupné, moooc velké odstupné. Bylo, je a bude ho potřeba.♥

K, L, P, M (Ne, 16. 8. 2020 - 01:08)

Z Laly se vyklubali povídkáři. Taky jsme byli, ale bojovat s M.S. už nás nebaví.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 01:08)

Miluna už vàs stejně nepotřebuje. Z těch mladejch Andy snad vydrží, ale má rodinu a času málo, Sledující byla nová a jen ,,šla kolem'', otázka či bude psát, Káča se musela musela hájit, tak jí to tu asi taky nebaví. Bianka je taky napadána. Pilsnerka snad zůstane. Mia, Di, kdoví?

Sany11 (So, 15. 8. 2020 - 22:08)

Chapu a respektuji a kazdopadne diky!!!!!

Sany11 (So, 15. 8. 2020 - 22:08)

Lallo? No vubec nevim, co napsat, ted. :) Jsem perplex, takrikajic. :D

lalla1 (So, 15. 8. 2020 - 21:08)

A teď ten druhý (příspěvek). Více než roky vás zde bavili povídkáři. Nedávno zde Aleš našel první příspěvek, který označil jako prolog budoucího seriálu, bylo to tuším léto 2017. Povídkáři se na základě vašich ohlasů dost rozjeli:), nicméně jejich cílem nebyla kritika jejich hlavní postavy Jituny neboť příběh jejího života tvořil jen základ, kostru povídek. Měřili všem stejným dílem, možná sjte ani nevnímali, jak si utahovali z Lilly, Haleše, Sany a dalších:)...ale vždy ve snaze, aby to vyznělo laskavě. Cílem bylo (jak se říkalo za komančů viz Vesničko má středisková) nastavit zrcadlo nám, této společnosti, zaprděncům, maloměšťákům a to vše za použití exaltované korektnosti, která nechutně vládne tomuto světu.(Ano Aleši, ty jsi to vystihl). Co se týká kvízu, ten vznik nedávno jako protředek pro obranu jedné z diskutujících, když se ji zde snažil emocionálně dotknout jeden takový ten diskutující s jendodenním nickem. Druhý a třetí kvíz už ovšem vzniknout neměl a když tak na úplně jiné platformě.. Ale hlavně, povídky (původně Uryvek z povídky, která možná nebude mít konce) vznikaly z radosti a s cílem pobavit vás a potěšit, což se ne vždy zdařilo, protože ne každý byl ochoten tento druh humoru akceptovat. Nicméně, povídkáři se s vámi loučí a přestože zde někteří psali, že "můžou psát", tak vězte, že redakce skončila, zkrachovala a kluci budou pokračovat jinde, jinak a už to třeba nebudou ani kluci tak jak jste se s nimi setkávali vy. Držte jim palce, ať jim jejich šéfová dá velký odstupný:))

(Ne, 16. 8. 2020 - 07:08)

to tušilo, neodcházej, budeš chybět nejen v diskuzi, i nám anonymum. O Povídkářích ani nemluvim, těch je strašná škoda, muselo to stát úsilí, nápad, zpracování a pointa. Vraťte seeeee..klucííííí.Ale taky jsem zvědavá, co předvedou nováči. (Lallo ozveš se, když tě vyzvu?:)

Dotaz (Ne, 16. 8. 2020 - 10:08)

Jaký nováčci?

:-))) (Po, 17. 8. 2020 - 11:08)

44 letý pijící kouřící svobodný mládenec :-)))

:-))) (Po, 17. 8. 2020 - 11:08)

jak pro koho tento jak je bratr Martina - tak mu sama udělala reklamu!!!!:-)))

Návštěvník (Po, 17. 8. 2020 - 12:08)

Jakou reklamu? Že cestoval? Ti se většinou nežení nebo v pozdějším věku. Jinak tam je vidět i jeho sestra cestovatelka. Alkoholici by se do světa nedostali dutý mozku.

lalla1 (So, 15. 8. 2020 - 21:08)

Přátelé moji milí. Je dovoleno, napsat ještě dva příspěvky, pokud se člověk stáhne z diskuze? Takže ten první: Ne, neodešla jsem kvůli místním spamerům. Odešla jsem, protože ve mně uzrál pocit, že mi diskuze nedělá radost. Několikrát se mi stalo, že jsem se začala obhajovat před anonymem. A na diskuzi, kam chodíme jaksi dobrovlně a ne povinně, bychom své názory měli vysvětlovat a ne se bránit. Tedy my , kteří "máme koule" na to, abychom své příspěvky psali pod jedním nickem. Toto vlákno již dávno není jen o Romech ale ani o Milušce. Je o nás, o nás, kteří se zde dokáží zasmát ale i se pohádat na téma politiky, voleb, umění, ekologie. A mezi řádkami našich názorů a komentů problýskává naše duše. Je o tom, jak se dokážeme vyrovnat s těmi, kteří jsou řekněme lidsky a inteligenčně na vyšší úrovni než my, ale i s těmi, kteří jsou na úrovni nižší.... kteří jsou starší nebo naopak mladší než my...bohatší nebo chudší. Tak tomu bylo doposud. A jak psal včera jeden ze zřejmě nově přispívajících Realista, nastal čas na změnu, čas na nové diskutující.... Občas se zastavím a budu vás ráda číst. Těším se na zajímavé diskuze a komentáře. Netvrdím, že nikdy nezareaguji, ale budu se nažit, aby to bylo opravdu tehdy, když budu mít co konkretního říci nebo budu vámi k reakci vyzvaná. Prostě Lally už bylo dost. :))

Sany11 (So, 15. 8. 2020 - 21:08)

Milco, chapu te kazdopadne v tom, ze potrebujes byt sama. To ja taky, obcas. Kdybych nemela svuj prostor, kam nikdo nejde, kdyz nechci, tak bych mozna taky hledala garaz nebo most. Ale rozdil je asi v tom, ze proste vim, ze bez penez ten prostor mit nebudu. A k penezum neprijdu jinak,nez tou praci. Nic jineho jsem nevymyslela.

Miluna (So, 15. 8. 2020 - 20:08)

Mio jak to dopadlo vnukovi s Koronou?

Mia 22 (So, 15. 8. 2020 - 21:08)

Milu dopadlo to dobře. V pátek byl na testech a je negativní, tak se mě ulevilo.

Reklama

Přidat komentář