Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 20:08)

Co to píšeš za blbosti? Nic takovýho nebylo abych já nikoho nutila.To si asi pleteš s Jirkou a Fandou kde sem si přála zkusit bi sex ve třech.

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2020 - 15:08)

"Vyvolává strach a nechuť." Teda Kačo, fakt se tě bojím. A šéfa mafie Bianky taky. Yodsarian už odpal. Arísek má nového milence, tak můžeš vyslídit kdo to je.

Pokud (Pá, 14. 8. 2020 - 11:08)

dotyčný napadá a lže jako Kača, je nutné se jí bránit. To, co píšeš platí pro nečtení něčeho co tě nezajímá, to je vpořádku.

tak (Pá, 14. 8. 2020 - 10:08)

Aleš sem psal dlouhá léta a nikomu nevadil. Pak se zjeví 1 - 2 pitomci a melou kraviny. Když ti Aleš není sympatický, tak ho nečti, není potřeba někoho napadat. A s tou Kačou tak to si myslím to samé. Jen zde škodí, lže a píše s několika nicky. Aleši, povídkáři vratte se, Kačo, Čumile a jemu podobní jděte odkud jste přišli a bude to zde zase fungovat.

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2020 - 15:08)

Jak zde Kaca škodí a lže. A takys psala, že vyhrožuje?Jak a čím?

Realista (Pá, 14. 8. 2020 - 15:08)

Tak abychom to shrnuli. Josábu to nebaví na diskusi o Arianě, nikdo se tam s ní už nehádá, taj se přesunula sem. Bohužel je léto, lidi cestují, baví se, tak tady moc místních není, aby zachránili diskusi. Ale věřím, že se nedají a neskončí to tady jako Pekárna. Kterou Joska taky zrušila. Je to jak přes kopírák. Tenkrát nesnášela Kopí a Sam, teď nesnáší Kačku a Bianku. Že tady ani jedna neškodí, to všichni vidí. Kdo škodí všichni vědí. Aleš sem psát může, nikdo ho nevyhazoval. Proč by sem nemohl psát Čumil, to nevím. Jeho kritika byla k věci a dobře míněná, souhlasil jsem s ním. Doufám, že brzy napíšou nějakou povídku. Ty jsou skvělý. Kvízy jsou poněkud potupný. Ona má Milča city, je to člověk. Tak na ní vyhrabávat minulost, to se mi taky nezdá. Doufám, že diskuse přežije. Jinak si myslím, že jestli se místním nelíbí že sem píšou noví lidi, třeba Káča nebo Sledující, mohou jim to napsat. Nepotřebujou pomatenýho mluvčího Josku.

Aáále (Pá, 14. 8. 2020 - 11:08)

Proč teda ty vyhazuješ lidi. Když ti vadí, že někdo nemusí Aleše, tak jdi příkladem a nenapadej taky tady lidi, natož je vyhazovat. TAK JE TAKY NEČT!!!

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 01:08)

Já sem byla hodně venku a taky byla sem si lehnout pod mostem.A sem tam vlezla a lehla si.Ale teče tam vedle potůček a nějak mě ten zvuk uspal což bylo hodně příjemný ale špatný že jak sem usla tak sem nevěděla nic že tam už nejsem sama.Vzbudili mi až ruce že na mě někdo sahá a bohužel sahal na mě nějakej hnus:-( Pokoušel se mi ohrabávat.No strhla sem ho a utekla mu.Hrozný! Tak mam po hezkym venkovnim místě protože tenhle píčus se tam určitě bude vracet.

bianka (Pá, 14. 8. 2020 - 06:08)

Milu, prosím tě, co tě napadá uléhat a spát pod mostem?
Je nebezpečné, usnout venku kdekoli. Jinak chci napsat všem normálně diskutujícím, že je mi toho všeho líto a doufám v to, že vydrží a zvítězí zdravý rozum. Přeji hezký den a víkend, jen né pod mostem :-).

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 12:08)

Mě se Bianko takový místa líbí.Je tam chládek a ten zvuk potůčku bylo,jako když mě hladí nervy.Myslela sem že aspoň tam mam klid.Tak bohužel nemam! U garáže mi hrozí že už o ní brzy přijdu tak nevim už kde budu abych se mu mohla co nejvíc vyhýbat.Ptala sem se rodičů o přístup do jejich garáže ale táta řekl že to nejde že se tam nemůžu zamknout že tam má nějakou závoru nebo co a že z venka je to vidět když by tam někdo byl.

Realista (Pá, 14. 8. 2020 - 15:08)

Milčo, ty si už uvědom, že jsi pěkná ženská. A jen tak si vyspávat pod mostem, to je o velký průšvih. Přestaň blbnout a neriskuj. Mimochodem, rodiče nemají zahradu, kde bys mohla přes den být?

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 16:08)

Ne nemaji zahradu.Když mě už ten život v téhle podobě nebaví.Ta nákaza už je kolem jak už to má i sestřenice působí to na mě.Má středně těžký průběh.Jen sem v nejistotě a čekam co bude.K Sergejovi už cítim něco divnýho.Nevidim už v ničem smysl.Na ty místa chodim protože mam pocit že tam se vytrácim a usínam protože sem ráda když nic nevim.Nechci o ty místa přijít:'( ale kdo mi zaručí že se tam zase neobjeví nějakej sráč.Bylo to hnusný jak na mě hrabal,viděla sem špinavý ruce a zarostlej obličej,už bylo míň vidět.Začala sem křičet a nadávat a kopat nohama a vysmejkla se mu a utekla sem.

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2020 - 17:08)

A Sergej nemá žádný kamarády se kterými byste si zašli na skleničku? Trochu se odreagovat, pokecat s jeho kamarády. Co Radek, viděli jste se? Ale jestli ti je ta otázka nepříjemná, tak neodpovídej.

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 18:08)

Ne neni mi otázka nepříjemná.Sergej už tu nikoho nemá tady v okolí Písku.Všichni odjeli na jiný místa.Jenže on se kolikrát hádá i s krajanama,tak si myslim že nebude ani oblíbenej.Jak tady ženský tenkrát popisovaly že já sem manipulátor a tak,tak si to myslim o něm že je to on ten manipulátor.Jeho chování se mi poslední měsíc už vůbec zase nelíbí.Mam z něj divný pocity.Ale máma mi vždy řekne že musim vydržet-jenže nevim jak dlouho se dá všechno ještě vydržet.A s Ráďou sem se nesešla.Odmlčel se,nevim proč,nic mi nevysvětlil ani na email proč se odmlčel.

Pils (Pá, 14. 8. 2020 - 20:08)

Ráďa měl asi slabou chvilku, někoho potřeboval. je mi kluka líto, nemá to jednoduché. Milu, ono je to s těmi vztahy složité, určitě by to líp vysvětlila Lalla. Vždycky záleží na tom, kdo je ve vztahu dominantnější, kdo "šéfuje", ten potom lépe manipuluje. A myslím si to, co tvoje mamka, musíš vydržet, když nechceš pracovat - bohužel.

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 20:08)

Máma mi řekla, "máš jen základku a určitě na tebe teď v krizi někde čekaji a kdyby jo tak neni zaručeno že to tam vydržíš řekla když sem nevydržela do teď.A ja to sama vim.Takže proto musim vydržet jeho.Ale je to hrozný Pils,víš co já už nemůžu slyšet ani jeho hlas už moc.Už je to divný všechno.Často mě prudí a kontroluje a chce aby věci byli podle něho protože jen on má pravdu.Já už si tam ani nepřipadam jako doma.Už je tam celý dny jen on a já vždy přijdu jen na chvíli a zase odejdu.Pořád si říkam jak dlouho ještě tohle vydržet.Teď mam aspoň ve psaní tu novou kamarádku ale stejně jinak sem tak smutná.S Radkem máš asi pravdu.Nejspíš si to rozmyslel nebo nevim:-( ..mě už prostě baví Pils jen spát.To je moje jediný vysvobození na chvíli.Za to probuzení bývaji strašný.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 23:08)

S Katchou, Kačou atd.bojujete marně.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

Kača na obzoru, hehe. Furt nechápete.

Pozorovatel (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

No já to chápu až moc dobře. Kačka nepíše,tak se ji snažíš vyprovokovat. Ale asi má jiný starosti než sem psát. Jako i ostatní. Ale co dělá Miluška?

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

Kdepak, kvůli Josce by neodešli, bylo to kvůli tomu Čumilovi. Byl tu asi třikrát i předtím a vždycky holky napadal.

Reklama

Přidat komentář