Reklama

Moc hubený kluk, líbí se holkám?

fialka (Út, 4. 6. 2013 - 22:06)

Je smutné,že kluci mají asi trošku špatně zažitý názor,že nám se libí hubenost,a opalený melounáři ze solárka:)To je to stejné jako mužum se nelíbí umělé prsa na nás:)Jsem hodně hubená ale myslím že u holky je to jiný jak u kluka.Kdysi jsem chodila s klukem který byl na muj vkus až moc hubeny,byl moc fajn.Ale jen dokud jsem nepotkala jiného u kerého jsem se nemusela dívat na vystouplé lícní kosti a na to jak se každý den nepromenáduje jeho vyhublé tělo před zrcadlem.

fialka (Út, 4. 6. 2013 - 22:06)

Je smutné,že kluci mají asi trošku špatně zažitý názor,že nám se libí hubenost,a opalený melounáři ze solárka:)To je to stejné jako mužum se nelíbí umělé prsa na nás:)Jsem hodně hubená ale myslím že u holky je to jiný jak u kluka.Kdysi jsem chodila s klukem který byl na muj vkus až moc hubeny,byl moc fajn.Ale jen dokud jsem nepotkala jiného u kerého jsem se nemusela dívat na vystouplé lícní kosti a na to jak se každý den nepromenáduje jeho vyhublé tělo před zrcadlem.

bup (Út, 4. 6. 2013 - 22:06)

tojoooo,fuuuj hlabne neee kosti a kuze potazeny svalem.souhlas na stoprocent

Betty (Út, 4. 6. 2013 - 22:06)

Souhlasím s Pavlou,takovýhle muži jsou k ničemu.Mám spoustu krásnych stíhlích kamarádek se kteryma sme hodnekrat toto tema rozebirali a vsichni jsme se shodli na tom ze radeji muze s par kili navic.Ani ja si nedovedu predstavit otocit se na ulici za chlapem co vyjde s posilovny,nebo za tim co se boji si semnou v restaouraci dat poradny jidlo.Muj nazor je ten,ze kazdy chlap ma na zenskou krasu jiny pohled-nekterym se libi hubene holky,nekterym klidne oplacane.ale u nas zen je to u vsech stejne,mame radsi kila navic a pohodu jak vystresovanyho narcise.

Betty (Út, 4. 6. 2013 - 22:06)

Souhlasím s Pavlou,takovýhle muži jsou k ničemu.Mám spoustu krásnych stíhlích kamarádek se kteryma sme hodnekrat toto tema rozebirali a vsichni jsme se shodli na tom ze radeji muze s par kili navic.Ani ja si nedovedu predstavit otocit se na ulici za chlapem co vyjde s posilovny,nebo za tim co se boji si semnou v restaouraci dat poradny jidlo.Muj nazor je ten,ze kazdy chlap ma na zenskou krasu jiny pohled-nekterym se libi hubene holky,nekterym klidne oplacane.ale u nas zen je to u vsech stejne,mame radsi kila navic a pohodu jak vystresovanyho narcise.

Betty (Út, 4. 6. 2013 - 22:06)

Souhlasím s Pavlou,takovýhle muži jsou k ničemu.Mám spoustu krásnych stíhlích kamarádek se kteryma sme hodnekrat toto tema rozebirali a vsichni jsme se shodli na tom ze radeji muze s par kili navic.Ani ja si nedovedu predstavit otocit se na ulici za chlapem co vyjde s posilovny,nebo za tim co se boji si semnou v restaouraci dat poradny jidlo.Muj nazor je ten,ze kazdy chlap ma na zenskou krasu jiny pohled-nekterym se libi hubene holky,nekterym klidne oplacane.ale u nas zen je to u vsech stejne,mame radsi kila navic a pohodu jak vystresovanyho narcise.

pavla (Út, 4. 6. 2013 - 21:06)

Chlap má být chlap a né aby počítal každou kalorii,nebo trávil veškerý volný čas honěním se za hubeným tělem,nebo posilováním.Nelíbí se mi ani hubení ani svalnatí muži,stokrát raději budu mít vedle sebe chlapa mírně při těle s pupkem než hubenoura nebo svalovce.Takovy muži mě absolutně jako většinu žen v mém okolí vubec nezajímají.Není nic horšího jak pohled než nezdravě vipadajícího muže který se bojí najíst.Mít takovýho chlapa doma okamžitě je muj sexualní apetit na bodě 0.Vetšině žen co znám se líbí né muži extreme obezní ale muži s hezkým zadkem at se je na co dívat a klidne i pupíkem.hlavně né metrosexual z posilovny nebo anorektik.

Betty (Čt, 30. 5. 2013 - 21:05)

Jistěže muž má být pořádně udělaný, nikdo není zvědavý na nějaké chrastítko... je také těžké specifikovat, co si kdo pod chrastítkem představí. Já bych řekla, že takový kluk, co má 180/ 65 už pořádné chrastítko je.

A nejseš ty (Čt, 30. 5. 2013 - 17:05)

debilní kostlivec ?zamindrákované tlusté vyžrané prase?

A nejseš ty (Čt, 30. 5. 2013 - 16:05)

Zatím ty se tu projevuješ...debilní kostlivec ?

Tom (Čt, 30. 5. 2013 - 14:05)

Ty považuješ ty piliny co...Zatím ty se tu projevuješ jako úplný blb, takže je to tvůj problém. Něco se sebou dělej nebo zůstaneš pořád nulou. A začni tím, že se naučíš česky. :)

sochor (St, 29. 5. 2013 - 15:05)

taky jsem se ze srandy pral s...a bavilo tě to i potom co ti nacpal svý kostnatý koleno do tvý špekatý držky?

choros (St, 29. 5. 2013 - 09:05)

taky jsem se ze srandy pral s kostlivcem a docela me to bavilo jak se mu apinali svaly a lezly žebra

SARLOTKA (Pá, 17. 10. 2014 - 17:10)

LIBIM SE TISEXY

SARLOTKA (Pá, 17. 10. 2014 - 17:10)

CHTEBIL SME SEX MNE TO NEVADI...SEX

SARLOTKA (Pá, 17. 10. 2014 - 17:10)

LIBIM SE TICHTEBIL SME SEX MNE TO NEVADI SEM ZADANA MUJ KLUK NECHCE SEX 18 LET

SARLOTKA (Pá, 17. 10. 2014 - 17:10)

Jem mně 28 a jsem moc...LIBIM SE TI

SARLOTKA (Pá, 17. 10. 2014 - 17:10)

sedlice 45 kluka nemam chci...CO SEX

Kultuřiť (St, 30. 7. 2014 - 12:07)

Já mám přes bicák skoro půl metru, to jsem ale chlapák, hm?

raw-rabbit (St, 30. 7. 2014 - 11:07)

Ano to nerikam, jsou lidi,...Taky si myslím. Muže dělá mužem něco úplně jinýho, než mohutná postava. I "holkokluk", jak to tu někdo nazval, může působit mužně tím, jak se pohybuje, jak chodí, jak to z něj vyzařuje, jak se chová.

Reklama

Přidat komentář