Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 22:08)

Pils ta nová kamarádka mě drží a teď i Lucka.Mam z toho radost že se mi ozvala a teď koukam že i Alča.Tyhle lidi mi umí podržet,zatim to funguje a platí na mě.Uplně cítim hlavně teď z Lucky jak se mi udělalo o trochu líp.Srdce ví že jí milovalo a tak mi to potěšilo že si mě přeje vidět.Ale taky jí moc nevěřim že se toho blba zbaví.Já Pils kdyby nešlo i o děti a šlo jen o mě tak bych dávno od něj vypadla.Bylo by to jednoduší jen sama za sebe.Ale ted kvuli nim vyčkávam ale třeba se někdy odpoutam.A ta nová kámoška ta si s nim taky zažívá svý.Její Uk je dost agresivní a maji spolu dvě děti,takže je na tom chudák taky špatně.Shodly jsme se jak stejně mluví a že se celkem chovaji k ženskym nadřazeně:-( Je strašný když vidim v čem žijou i jiný ženský.Jen tady z diskuze měly jiný ženy štěstí a jak vidíš nikdo tady neprožívá to co já a Lucka a ta nová kamarádka.A Alčo sem moc rada že si napsala a jen mi zarazil Radek.Tak si o tom věděla že mi tu psal? Já se nedivim že nevíš co.Táhne se to všechno stebou Jirka vs Radek,to máš blbý.A Jirka je na tebe hodnej? No teď budu myslet i na tebe.Ať uděláš cokoliv tak vždy to bude špatný ať vůči Jirkovi nebo Radkovi.Ráďa ten život teda taky nedává:-( proto mi chudák třeba napsal.Fakt koukam kolik lidí je nešťastných.

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2020 - 23:08)

A věř mi, že ať ti tou prací lezeme na nervy, je to jediná možnost. Sama víš, že se Sergejem nevydržíš a i kdyby, nebude investovat peníze do studia a koníčků tvých dětí. Kdybys aspoň skočila na sociálku, aby ti dali peníze na Zdeničku. Na ní od nikoho nic nedostáváš, ale mohla bys. Je zajímavý rozdíl, jak si sebe nevážíš (klidně usneš pod mostem jako opilec), ale nedokážeš skousnout nějakou uřednici a ty peníze si vyběhat. Už přestaň se vymlouvat a jdi o dávky zažádat. Zdenička za nic nemůže.

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2020 - 23:08)

Mám obavu, že nešťastný budou tvoje děti. Ty se ze všeho dostaneš, ale ony jsou citlivé. A teď přijdou do školy, kde budou brány za socky, protože ať chceš nebo ne, jsou proti vrstevníkům znevýhodnění. Chudí, bez značkových hadrů, horských kol, bruslí, potápění, a jiných aktivit, co mají dnešní puberťáci za normu. A k tomu mámu co nepracuje a žije s úkáčkem. Strašný vstup do školy. Ono se říká, že chudoba cti netratí, ale děti jsou kruté. Tak se pokus z toho, že jsi je měla mladá udělat přednost, aby spolužáci viděli, že maj mladou, pěknou, hezky ustrojenou mámu. Děti nesmí trpět za tvůj život. Že tobě stačí matrace a wifina, to dětem nestačí. Do práce bys měla jít kvůli nim. A kvůli rodičům.

Miluna (So, 15. 8. 2020 - 20:08)

Děti maji kola i některé hadry značkové.Pujdem ještě něco dokoupit.A jinak já už si velký plány nedělam.Začnu až budu vědět jak to dopadne s Koronou a se Sergejem.Teď plány nechci protože se stejně na nic nemůžu soustředit.Vy vůbec nevíte jaký to je tohle co cítim.Chápe mě jen ta nová kamarádka.A sestřenky manžel má Koronu taky a jemu to dělá nervový tiky.Škubou mu ruce i hlava!

Návštěvník (So, 15. 8. 2020 - 20:08)

Tak když tě chápe jen ta nová kamarádka, tak to ani ostatní nemusej psát.

Návštěvník (So, 15. 8. 2020 - 20:08)

Co jak dopadne s koronou? Jak by to mělo dopadnout. Buď bude nebo nebude. Co s tím má společného to, že Zdeničce upíráš právo na dávky?

Alice (Pá, 14. 8. 2020 - 21:08)

Miluno tak ti Lucka psala? Mě už se na tebe taky ptala.Už si myslela že si se odstěhovala.To by bylo i pro tebe dobrý co kdyby se toho jejího zbavila.Taky jsem si to říkala že by si pak k ní mohla jezdit.A Radek je zase hospitalizovaný.On by nejradši bydlel tady ale Jirka ho tu nechce a já stojím mezi nima a nevím co dělat.Jsem taky na dně.Trápím se kvůli oboum.Tak mysli na to že v tom nejsi sama.Víš že já jsem tě nenechala jako kamarádku,jen jsme od sebe dál a jak už se s Jirkou nesnesete tak už není co bylo a nevidíme se,není čas.Ale vidíš starosti mi pokračují dál.Tak se sejděte aspoň někdy s Luckou.

Pils (Pá, 14. 8. 2020 - 21:08)

Milu, ať chceme nebo nechceme, náš život ovlivňuje spousta věcí, třeba komu se narodíme, jaké vlastnosti po rodičích zdědíme, a spousta dalšího. A tomu se pak musíme přizpůsobit. Ty nechceš pracovat, jsi závislá na sexu, partnery si vybíráš narychlo, bez uvážení. Takže musíš teď zatnout zuby a chvíli vydržet. Vydržet do té doby, než dojdeš k tomu, že bez práce to nepůjde. Můžu ti desetkrát napsat, že chápu tvoje výhrady k UK, ale to ti nepomůže. Začít musíš sama od sebe. A Milu - žádné hloupé myšlenky! K ničemu by to nebylo. A co nová kámoška?

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 21:08)

Pils teď si píšu po třech měsících s tou Luckou jak sem milovala.Taky je na tom špatně s tim jejim,dělá jí jen problemy a udělal jí dluhy.Tak si říkam kéž by ho aspoň ona vykopla z baráku,kéž by se jí to povedlo a já bych pak za ní ráda jezdila.Kéž by se na chlapy vykašlala a uvědomila by si že třeba semnou by jí bylo líp.Já už pochopila že ten kokot v kalhotech za ty hádky a trápení a nadřazování se nademnou prostě nestojí.Kéž by to pochopila i ona.

Pils (Pá, 14. 8. 2020 - 21:08)

No tak vidíš, zase nová naděje. Ale to bys fakt měla začít pracovat, abys za ní mohla jezdit. Každý den přijde něco, co jsme nečekali, a často je to dobrá změna.

Anonym (Pá, 14. 8. 2020 - 20:08)

Miluno Radkovi se možná vrátilo to že jsi donutila Alici aby souložili se svým synem, to od tebe bylo fakt hnusný i jak si jí ponižovala,to přece není normální,ty by jsi souložila se synem?

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 20:08)

Co to píšeš za blbosti? Nic takovýho nebylo abych já nikoho nutila.To si asi pleteš s Jirkou a Fandou kde sem si přála zkusit bi sex ve třech.

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2020 - 15:08)

"Vyvolává strach a nechuť." Teda Kačo, fakt se tě bojím. A šéfa mafie Bianky taky. Yodsarian už odpal. Arísek má nového milence, tak můžeš vyslídit kdo to je.

Pokud (Pá, 14. 8. 2020 - 11:08)

dotyčný napadá a lže jako Kača, je nutné se jí bránit. To, co píšeš platí pro nečtení něčeho co tě nezajímá, to je vpořádku.

tak (Pá, 14. 8. 2020 - 10:08)

Aleš sem psal dlouhá léta a nikomu nevadil. Pak se zjeví 1 - 2 pitomci a melou kraviny. Když ti Aleš není sympatický, tak ho nečti, není potřeba někoho napadat. A s tou Kačou tak to si myslím to samé. Jen zde škodí, lže a píše s několika nicky. Aleši, povídkáři vratte se, Kačo, Čumile a jemu podobní jděte odkud jste přišli a bude to zde zase fungovat.

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2020 - 15:08)

Jak zde Kaca škodí a lže. A takys psala, že vyhrožuje?Jak a čím?

Realista (Pá, 14. 8. 2020 - 15:08)

Tak abychom to shrnuli. Josábu to nebaví na diskusi o Arianě, nikdo se tam s ní už nehádá, taj se přesunula sem. Bohužel je léto, lidi cestují, baví se, tak tady moc místních není, aby zachránili diskusi. Ale věřím, že se nedají a neskončí to tady jako Pekárna. Kterou Joska taky zrušila. Je to jak přes kopírák. Tenkrát nesnášela Kopí a Sam, teď nesnáší Kačku a Bianku. Že tady ani jedna neškodí, to všichni vidí. Kdo škodí všichni vědí. Aleš sem psát může, nikdo ho nevyhazoval. Proč by sem nemohl psát Čumil, to nevím. Jeho kritika byla k věci a dobře míněná, souhlasil jsem s ním. Doufám, že brzy napíšou nějakou povídku. Ty jsou skvělý. Kvízy jsou poněkud potupný. Ona má Milča city, je to člověk. Tak na ní vyhrabávat minulost, to se mi taky nezdá. Doufám, že diskuse přežije. Jinak si myslím, že jestli se místním nelíbí že sem píšou noví lidi, třeba Káča nebo Sledující, mohou jim to napsat. Nepotřebujou pomatenýho mluvčího Josku.

Aáále (Pá, 14. 8. 2020 - 11:08)

Proč teda ty vyhazuješ lidi. Když ti vadí, že někdo nemusí Aleše, tak jdi příkladem a nenapadej taky tady lidi, natož je vyhazovat. TAK JE TAKY NEČT!!!

Miluna (Pá, 14. 8. 2020 - 01:08)

Já sem byla hodně venku a taky byla sem si lehnout pod mostem.A sem tam vlezla a lehla si.Ale teče tam vedle potůček a nějak mě ten zvuk uspal což bylo hodně příjemný ale špatný že jak sem usla tak sem nevěděla nic že tam už nejsem sama.Vzbudili mi až ruce že na mě někdo sahá a bohužel sahal na mě nějakej hnus:-( Pokoušel se mi ohrabávat.No strhla sem ho a utekla mu.Hrozný! Tak mam po hezkym venkovnim místě protože tenhle píčus se tam určitě bude vracet.

bianka (Pá, 14. 8. 2020 - 06:08)

Milu, prosím tě, co tě napadá uléhat a spát pod mostem?
Je nebezpečné, usnout venku kdekoli. Jinak chci napsat všem normálně diskutujícím, že je mi toho všeho líto a doufám v to, že vydrží a zvítězí zdravý rozum. Přeji hezký den a víkend, jen né pod mostem :-).

Reklama

Přidat komentář