Reklama

Incest

katae (Čt, 6. 11. 2003 - 11:11)

Samanto, ještě jsem našla číslo na Linku bezpečí pro děti a mládež, je to 800 155 555, je to linka zdarma, měla by ses dovolat i z telefonního automatu bez peněz. Nemusíš jim vůbec říct své jméno, jen jim povyprávíš, co Tě trápí a oni Ti poradí, věř mi.

katae (Čt, 6. 11. 2003 - 11:11)

Samanto, myslím, že máš problém, který Tvůj život ovlivňuje daleko víc, než si připouštíš. Podle toho, co jsi napsala, tak jsi obětí sexuálního zneužívání dítěte v rodině. Já sama nejsem oprávněná Ti radit co máš dělat, ale měla by ses určitě obrátit na nějakého psychologa, kterému můžeš důvěřovat. Je lepší si nechat někoho doporučit a také se Ti jistě bude mluvit lépe se ženou-psycholožkou.Pedagogicko-psychologické poradny jsou zdarma a diskrétní.

Lida (St, 5. 11. 2003 - 21:11)

Kamile, je uplne jedno, jak jsi nazval Samantu. Taky se jednalo o uplne jine tema, nez o rasu a nikdo se Te neprosil, aby jsi se vyjadroval k jejimu puvodu. Jses mimo.

Kamil (St, 5. 11. 2003 - 09:11)

Ty jsi pitomoučká. Tím že jsem tě nazval cigoškou, nejsem žádnej rasista. Cikáni jste byli vždy, tak proč najednou romové? A už se k takové kravině nehodlám vyjadřovat.

samanta (Út, 4. 11. 2003 - 20:11)

Diky moc za vaši podporu jen jsem potrebovala se sverit..vim ze jsem jen uboha ciganka ale svuj život žiju.Je tu spousta rasistu ale to neni toto tema..Nechci už dal o sobe psat myslela jsem že toto tema bude pro lidi co maji co rict!!!Takže držim palce kamile ale najdi si jinou obet posmechu.

Radka (Út, 4. 11. 2003 - 11:11)

No, tak tady jsou teda pekny hulvati. Protoze nekdo verejne rekne, ze je rom, tak je jako horsi, jo? No, ste asi dost primitivni, Samanta to psat nemusela, ale proste je to tak a ona je natolik uprimna, ze vam to tu napsala. Ale vy jste asi nadlidi, co? Ja si naopak myslim, ze prave proto, ze to Samanta klidne prizna, tak to svedci o necem, ale spise v dobrem smyslu. A prave ty vase narazky vypovidaj akorat tak o vas. Sorry, ze nepisu k tematu, ale nedalo mi to se ozvat.

Kamil (Út, 4. 11. 2003 - 07:11)

Já neurážím. To, že jste cigoši je známá a jasná věc. Přečti si svoje výplody a možná dospěješ k poznání, kdo tady koho (a nejen mně) uráží.Howg k cigošům a cigoškám.

Vivi (Po, 3. 11. 2003 - 19:11)

No tak už se vykašlete na ty spory a zpět k tématu!Samanto, jak je starý ten tvůj brácha??A to, že to vaši dělají před váma, jak se na to díváš?Vadí ti to nebo jsi na zvyklá a připadá ti to normální?A co ty a vztahy s jinými muži?Promiň tolik otázek, nechci vyzvídat, ale spíš jen proto, abych tě líp pochopila a taky i ostatní by to lepši poradili třeba co s tím.

Matěj (Po, 3. 11. 2003 - 19:11)

hihi-tady to žije! jen tak dál :))

samanta (Po, 3. 11. 2003 - 17:11)

Souhlasim s ivou nemusis se ponižovat a odpovidat ale i tak mam naskok ja mam jmeno..Ale nechapu proč vubec otviraš tuhle rubriku když nemaš co rict jen uražet..NEBO MAS???

iva (Po, 3. 11. 2003 - 13:11)

Ale Kamile, nevis, ze se nesmis nechat vykolejit...snizujes sam sebe a tys urcite gentleman...primitiva nejvice odzbrojis slusnym jednanim a ne, ze budes nahravat na smec...ale to je jen teorie diplomacie a ja ji take do pismene nezvladam :))) skoda...

Rachaby (Čt, 30. 10. 2003 - 18:10)

Ahoj Marek, mna tiež zaujíma toto téma.

Ostravák (St, 29. 10. 2003 - 17:10)

"Šoustá otec dceru a říká ji: s tebou je to lepší než s matkou. Dcera: viď, brácha to také říkal." :-))

Milý Dotek (So, 25. 10. 2003 - 02:10)

Jak ses dostala k počítači, Samanto ?

Kamil (St, 22. 10. 2003 - 07:10)

To hovoří za vše.

samanta (Út, 21. 10. 2003 - 21:10)

Mam problem a nevim co dal..Spim s vlastnim brachem je mi 16let.Od mala me ošahaval a nutil k oralnimu sexu-Nakonec zjištuji že to bez nej nejde a pořad to chci jsem normalni??Muj otec je rom matka spi s otcem klidne pred nama a směje se vubec by my neverila..

Ravel (So, 25. 5. 2019 - 09:05)

Tady si rád někdo hraje na Cikána/ku a chtěl a by "převekslovat" své osobní intimní problémy na popisovanou národnost. Milá Samanto (a nebo jak se vlastně realně jmenujete,mám totiž dojem,že jste provokující muž...),který tady chce rozpoutat debatu na toto téma a tím vlastně také shodit ze svých beder pocit proviněná,že to také a sám dělá se sestrou...a nebo s bratrem.
Uvědomujete si vůvec, jak je Vaše chování zcestné a protiprávní...?!
Podívejte se prosím na trestní zákon.č.40/2009 Sb.

sol (Pá, 26. 9. 2003 - 18:09)

"Rád o tom i mluvím s ostatními mladými kluky, kteří to dělají s mámou" - no to je panečku věta :-)

Katka (Pá, 26. 9. 2003 - 16:09)

A kolik mas kamaradu, kteri to delaji s vlastni matkou?

Marek (Čt, 25. 9. 2003 - 22:09)

Zažil jste někdo incest? a co na to říkáte, mě vzrušuje sex s vlastní matkou a rád o tom i mluvím s ostatními mladými kluky, kteří to dělají s mámou, nebo alespoň si to představují, je to divné? máte někdo podobné zkušenosti?

Reklama

Přidat komentář