Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

9.8. (Ne, 9. 8. 2020 - 21:08)

Už jsem jako slečna Králová do té místnosti bez oken dávno vešla a prosila o odpuštění pro svou Rodinu.

9.8. (Ne, 9. 8. 2020 - 21:08)

Na místě činu by musely být snad otisky prstů a pravděpodobně i sperma.

9.8. (Ne, 9. 8. 2020 - 21:08)

Večerní detektivní hádanka inkognito.VYLOUPENÁ POKLADNIČKA.Kapitán Vočko byl přivolán do domu místního obchodníka pana Milana Bílého, kde došlo k vyloupení jeho trezoru.
Na místě byli přítomní policejní technici, kteří provedli ohledání místa činu, ale bohužel nic nenalezli.

Trezor byl zabudován ve zdi poměrně malé místnosti, kde nebyla žádná okna a v místnosti stál pouze stůl, židle a telefon.
Pan Bílý bydlel v dvoupatrovém domě společně se svou hospodyní paní Novákovou a bratrem Pavlem, kteří byli přítomni příjezdu kapitána Vočka. Další osobou v domě byla asistentka pana Bílého slečna Králová.

„Tak pane Bílý řekněte mi, kdy jste zjistil, že se Vám někdo vloupal do trezoru ?“ obrátil se kapitán Vočko na pana Bílého.
„Dnes ve tři hodiny jsem měl v restauraci na náměstí domluvenou schůzku se svým obchodním partnerem. Po cestě na tuto schůzku jsem zjistil, že jsem doma zapomněl důležitý dokument, který jsem na tuto schůzku potřeboval. Zavolal jsem tedy do kanceláře slečně Králové a požádal ji, aby mi tento dokument vyzvedla doma z trezoru a do restaurace přivezla. Zhruba za půl hodiny mi slečna Králová volala, že našla trezor otevřený. Omluvil jsem se obchodnímu partnerovi a ihned spěchal domů. Cestou domů jsem volal na policii. Do doby příjezdu policejních techniků jsem nedovolil nikomu, aby do místnosti vstoupil. Nechápu, jak se to mohlo stát, protože kromě mně, slečny Králové, mojí hospodyně a mého bratra, nikdo kód k trezoru nezná.“

„Slečno Králová, můžete mi popsat, co jste dělala, když jste vešla do místnosti?“ otázal se kapitán Vočko.
„Když mi pan Bílý zavolal do kanceláře, tak jsem se ihned sebrala a rozjela se k jeho domu, z kanceláře je to kousek, takže jsem tam byla během chvíle. Zazvonila jsem a otevřel mi bratr pana Bílého. Chvátala jsem rovnou do místnosti s trezorem, bylo mi jasné, že pan Bílý na ten dokument čeká. Sotva jsem však vstoupila do místnosti tak jsem uviděla, že trezor je otevřený. Ihned jsem telefonem, co je tam na stole volala panu Bílému“, odpověděla slečna Králová.

„A co jste dělal vy?“ obrátil se kapitán Vočko na bratra pana Bílého.
„Četl jsem si v knihovně. Když zazvonila slečna Králová, otevřel jsem jí a šel zpátky do knihovny,“ odpověděl bratr pana Bílého.

„A kde jste byla vy?“ otočil se kapitán Vočko na paní Novákovou.
„Pracovala jsem v kuchyni, ta je ne druhé straně domu. Ani jsem nevěděla, že přišla slečna Králová. Co se stalo, jsem se dozvěděla, až když se vrátil pan Bílý.“

Kapitán Vočko si vše vyslechl a zamyslel se.
„Pak tedy zatkneme …….“

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 19:08)

Lidé vil a bazénů se vymezují vůči lidem z paneláků, to dřív nebylo.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 19:08)

Jen neřád se vysmívá Zemanovi, který toto rozdělení lidí neakceptuje.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 19:08)

Hlavní problém ČR je rozevírající nůžky, segregace chudých a rozdělování společnosti bohatými.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 18:08)

Pompeo se snaží "stáhnout své vojáky směrem blíž k nepříteli. Zajímavá taktika. Zrovna, že si vybral ČR , kde máme takové zkušenosti s posádkami na našem území...Naivita a neznalost opravdu velká, spíše je to takové hrní druhé varianty a stejně to bude v Polsku.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 18:08)

Jinak posedlost tzv. pravičáků, kteří ani neví jestli jsou konzervativní nebo libertariánští prezidentem Zemanem a nařčení ho z levičáctví je směšná, zvláště, když tak mlčeli o Klausovi. Někdy vypoví víc o lidech o čem mlčí, než o čem mluví.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 9. 8. 2020 - 17:08)

ná prezident pan Zeman provětral na rybníku na Vysočině svůj člun Callenger 300 .Pan Zeman má smysl pro humor,když se ukazuje před fotografem s tričkem kde je napsáno Praděd....hhmmm,ale jinak mě velice příjemně překvapila jeho sportovní postava .To by jeden řek,že to je nějaký amatérský sportovec co sportuje na kole,turistikou a tak jak pěkně vypadá.Tak mu popřejme hodně zdraví a osobních a politických úspěchů i když na ně bych asi již moc nesázel,neb brzo odejde z Hradu a jak tak sportovně a zdravě vypadá docela bych já jahoda věřil,že mu ta cukrovka ale fakt odešla.....náš pan prezident Zeman se brzo sejde s ministrem zahraničí USA Pompeo,exředitelem CIA a supr americkým jestřábem z pentagonu,náš prezident pan Zeman je frajer a velice omlád !!!!!!!!

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 18:08)

To se s ním sice sejde, ale ani neomládl, ani to není jeho kamarád, nechápeš , že je to jeho pivinnost setkávat se třeba s samotným belzebubem s kopytem , pokud bude projevovat zájem o své působení v ČR?

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 18:08)

Klaus má lepší vzhled, ale patrně se dožijí zhruba stejného věku, takže šunul..

Další pravičák lapen (Ne, 9. 8. 2020 - 16:08)

Ing. JUDr. Jozef majské (původně Jozef Meruňka ; * 15. květen 1946 , Hlohovec ) je slovenský podnikatel . Byl obžalován z několika podvodů, především v souvislosti s nebankovními společnostmi BMG Invest a Horizont Slovakia . Vytvářením falešných pohledávek vůči nebankovky způsobil podle soudu spolu se společníky škodu 448 milionů Kč (téměř 15 milionů € ).Absolvoval studium Vysoké školy ekonomické a Právnické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě . [3] Před listopadem 1989 pracoval jako učitel, náměstek ve strojírenském závodě OBAL š. p. v Novém Městě nad Váhom a náměstek ředitele v bratislavském Matador . Jeho soukromé podnikatelské aktivity začaly již zde, protože se mu prostřednictvím podniku dařilo dovážet osobní počítače , které se v té době do ČSSR volně importovanými a byly nedostatkovým zbožím. [1]

Po listopadu 1989 začal již pod novým příjmením podnikat, založil společnost Sipox Holding a stal se jedním z prvních slovenská velkopodnikatelů. Věnoval se obchodování s ruskou ropou, následně se soustředil na privatizaci státních podniků. Sponzoroval v této souvislosti politické strany, nejprve HZDS , díky čemuž ovládl Trnavské automobilové závody (TAZ), bánovecký závod Tatry a další strojírenské podniky. Po neshodách s předsedou HZDS Vladimírem Mečiarem se přeorientoval na SOP a pozdějšího prezidenta Rudolfa Schustera , přičemž do strany dosadil i tehdejší partnerku, později manželku Dianu Dubovský. Vlastnil také média, v roce 1993 zprivatizoval vydavatelství celoslovenského deníku Smena , který o dva roky výhodně prodal. Následně ovládl deník Národní obroda a magazíny Lišák , Profit a TV Komplet . Investorům s 50% podílem byla rodina majské iv Rádiu Twist spolumajitele a ředitele Andrej Hryce , přičemž rádio v čase mečiarizmu poskytovalo významný mediální prostor protimečiarovskej opozici a občanským aktivitám. [4] [5] Podnikatelské aktivity měl majské iv Česku , kde koupil část výrobce nákladních automobilů LIAZ, Jehož prostřednictvím ovládal i další společnosti. [6]

V Bratislavě sídlil v honosné vile pod Slavín. [7] Vlastnil i sídlo uprostřed honitby v katastru obce Obyce , kde pořádal hony a choval divoké šelmy v klecích.
Skrýval se patrně v PLBohnicích, hraje to na papíry na hlavu, aby nemusel do vězení.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 16:08)

Co naši předkové vzali kapitalistům a pracně vybudovali, to tito zloději zdefraudovali.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 16:08)

Co naši předkové vzali kapitalistům a pracně vybudovali, to tito zloději zdefraudovali.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 15:08)

Pořad Máte Slovo o svobodě projevu. A mluví se tam o vydávání nacistické propagační literatury. Prý to je z vědeckých pohnutek. Tak s tím nesouhlasím. Jestli je na stránkách holocaust.cz vědecká literatura o nacistické propagandě a tam k nahlédnutí kniha Nacistická houba, nebo jak se to jmenuje, tak je to zcela jistě v pořádku. Ale aby si nacisté a neonacisté zcela bez problémů kupovali a do knihovniček zařazovali kompletní díla nacistů, tak to už není žádné studium.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 13:08)

Lance Armstrong a jeho vějička bojujícího s rakovinou, zářný americký sen, tak časté americké zboží, tak často naprosto zfixlované. Tak ten do toho šel, že se nadopuje jak prase s celým týmem a jen protož eneměl dost a chtěl zvítězit už asi po deváté mu na ten doping přišli.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 13:08)

V těchle soukromých ligách je to akorát o dopingu a vědě a jak topodmáznout a utajit.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 13:08)

Komunisti jsou ti, kteřá mají dost často na věci nějaký názor, dost často není správná a dost často je to deviace... Pamětník v pořadu Máte slovo. To řekl dobře, nicméně proč by to nemohlo platit i o pravičácích...?

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 13:08)

Tržně finanční stimul může spolu s protnutím se v jedné o sobě jako v případě Bakali zničit celá odvětví sportu např. a vytřískat z toho akorát prachy.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 12:08)

O páně Klausovi, škoda mluvit. Celý život žil a dospíval, studoval, měl rodinu, započal kariéru a připravil se na převrat za plánovaného sociálního totalitního systému a toto vše pak dovedl téměř překroutit naruby, i když na Kalouska pravda nemá.

Reklama

Přidat komentář