Reklama

Vzrušuje mě bratr

atat (Ne, 11. 8. 2013 - 15:08)

Ahoj mám takový problém,...Myšlenky na incest,nebo i skutečný,je mnohem častější,než si místní mravokárci myslí.V různých případech ho lze omezit či odstranit různě,rozhodně si však nemyslím,že tím,že někdo napíše"jsi úchyl a je to trestné.

atat (Ne, 11. 8. 2013 - 15:08)

Ahoj mám takový problém,...Myšlenky na incest,nebo i skutečný,je mnohem častější,než si místní mravokárci myslí.V různých případech ho lze omezit či odstranit různě,rozhodně si však nemyslím,že tím,že někdo napíše"jsi úchyl a je to trestné.

Jan (Ne, 4. 8. 2013 - 10:08)

pre hezkeho, mozes to vsetko...Znám surozence, kteří spolu dloudobě sexovali (mají vyše 50), oba svobodní. Případy, že bratr a sestra společné masturbují, jsou časté.

cosi (Ne, 4. 8. 2013 - 10:08)

Ahoj mám takový problém,...je zcela bezne ze spolu sourozenci soulozi. jen si davejte bacha

martens (St, 30. 12. 2015 - 21:12)

kdyz jsme byly se sestrou mlady tak jsme si uzivaly krasne odpaneni a pak nadhernou souloz

jirka (Út, 29. 9. 2015 - 08:09)

Incest schvalujijen ať si to pořádně rozdaji, hlavně pozor na otěhotnění

Simona (St, 1. 4. 2015 - 16:04)

Taky s bratrem sdílím pokoj a koupelnu máme hned vedle tak že vchod je přímo z pokoje.Mi je čtrnáct a bráchovi šestnáct.Ze zvyku se chodím sprchovat první já a pak bratr.Jednou jsem ještě nebyla doma a brácha se sprchoval v tom jsem se vrátila sedla na postel a vyndavala učebnice na stůl,v tom brácha vyšel z koupelny a ručníkem si utíral vlasy přímo proti mě obličej měl zakrytý tak že mě neviděl,zůstala jsem jako opařená když jsem viděla co se mu houpe mezi nohama,sundal ručník a říká"jé segra ty ji už doma"? Já celá říčná říkam "jo"v tom si prořepal bimbase a v klidu si lehl do postele a ani se nepřikryl.To jsem měla poprvé v blízkosti.Po této příhodě se před sebou už ani nechováváme ale máme k sobě blíž už i vím kolik cm má jeho bimbas.

honza (Út, 30. 12. 2014 - 00:12)

Incest schvaluji

Hanka (So, 13. 12. 2014 - 23:12)

No… Já to s bráchou zažila taky. Trošku dřív. On 16, já 14. Rodiče v rozvodovém řízení,my už 3tí rok u tety-nepříjemné staré paní. Závislí jeden na druhém,v dobrém i zlém. Bráška atlet,blond krasavec. Když mě tehdy při „pálení čarodějnic“ pohladil po stehně,vůbec jsem neměla chuť se jakkoliv bránit… „Odpanil“ mě. Trošku bolavě,ale krásně. Ještě asi 3 roky jsme měli „eroplán“ společný. Pak to odšumělo. S bráchou se máme rádi moc a moc dodnes,ale už žádné „mechtle“ nehrozí. Vzpomínáme s humorem a laskavým nadhledem… Hanka

Denisa (Pá, 30. 5. 2014 - 13:05)

Brácha taky chodí po pokoji kde spolu ho obýváme nahý i se stožárem ale jsme na sebe zvyklí tak nám to tak nepříjde.Jednou ale to bylo na prvního máje jsem se vrátila ze zábavy trošku veselá a bratr taky měl upito jsme se šli osprchvat.Tam se mu postavil a já jsem ho ještě trochu poškadlila co se mu to stalo,chytil ho do ruky a začal po mě jezdit žaludem přitlačila jsem se na něho zvedla nohu a už byl ve mě přírážel jak divý až mě to bolelo ale neucukla jsem va chvilce jsme byli hotoví oba tak tak ho stačil vytáhnout a postříkal mi semenem celou nohu pak jsme se osprchovali a šli spát ráno jsme to vše probrali a usoudili že to bylo fajn.A pak když jsme měli na sebe chuť tak jsme si zašukali to jsme byli už plnoletí oba mi bylo 18 a mu 19 tak jsme to dělali tři roky než jsme si našli trvalé partnery ale bylo to všechno dikrétní nikdo se to onás nikdy nedověděl.D

Jakub (Čt, 29. 5. 2014 - 12:05)

Ty si ale pekna picaaaa....Ježiš to je slohový paskvil!Ale máš perfektní přehled, kdy bráškovi stojí,....takže tě to evidentně zajímá a ráda se na to koukneš. Na tom, že se sourozrnci, a i opačnýho pohlaví, před sebou nestydí, není nic úchylnýho. Na vás holkách není skoro nic vidět, když jste třeba i vzrušený, zato my to signalizujeme semaforem. Ranní erekce většinou nemá se vzrušením nic společnýho, pro oko holky je to jistě hezký probuzení. Aspoň podle mý sestry. Víme o svých tělech navzájem všechno, šmírování neexistuje, proč taky, když se před sebou neskrýváme. Aže se stanou situace, kdy nás pohled na druhýho v určitý situaci může vzrušit....ano stává se to. Segra taky někdy provokuje, je pak z toho sranda.

Brzek (Čt, 29. 5. 2014 - 11:05)

Zdravím také mám problémek se segrou také máme svůj pokoj a úřevlékáme se před sebou a už jsme si na to oba dva zvykly jednoho dne v noci jsem měl erekci a sestře to bylo divné a tak se šla podívat jenom že nevěděla že nesmím ale předstírám že spím svlékl mě trenky a jak to vyděla, tak mě do té dírky strčila hadičku bolelo to ale musel jsem to vydržet abych se neprozdradil ségra se potom šla udělat a mě sledovala

Max (Ne, 25. 5. 2014 - 17:05)

Me zas vzrusuji kamosove ssegry ja teda setru nemam ale taky asi by me vzrusovala kor v puberte a taky me dost vzrusuji maminky myslim cizi hlavne ty plnostihle s vetsim zadeckem a prsama a kdyz je u nas na nasteve nejaka holka taky se obcaschdim pred ni ve spodnim pradle a taky me zena omylem vesla na wc a to jsem mel erekci nic jen se podivala a rekla promin ze nevedla ze jsem tam

lilka (Ne, 25. 5. 2014 - 15:05)

Ty si ale pekna picaaaa. Nenapadlo te trebass ze ten tvujj povedenejjj bracha nemusi myt tu erekci na tebe.Mymu vzdycky po ranu stojiii a ne ze by chtel sex ale myva to po ranu a i vecerrr nekdy i odpoledne a ty si myslisss ze ten tvujjj brachaa to ma kvuli tobe dyd se ti omluvil kdyz si to videla a ze si nechava otevreno kdyz se koupeee a ty delasss pak naschvaly tak mas byttt rozumejsiii a nedelat to taky a mas se tomu branittt a najitt si kluka dyd je toooi tvojeee krevv tvujjj brachaaa nicc protiii a le ses pekna picaaaa a ty holkyco ti radejjj stejneee jsouuu to jedno a to samyyy piceee uchylnyyy jako tyyy mate dostttt di se lecit picoooo dala bychhh ti ale kopackuuu do xichtu kdybychhh te poznala

sex (St, 21. 5. 2014 - 11:05)

ad tě vymrda jeto sexi

Johnny (Pá, 28. 2. 2014 - 19:02)

Ještě jedna věc, když mi bylo asi tak čtyři nebo pět let, líbila se mi taky moje sestra a té bylo tenkrát dvacet dva nebo dvacet tři. Hele a můžu vám říct, že bylo na co koukat. Prsa měla takový hezky kulatý a tu chlupatici mezi nohama, no to bylo něco božskýho a krásný nohy, ta když ti dala pusu, viděls všechny svatý. Viděl jsem jí jentak v koupelně, holka krev a mlíko. Ale jak jsem prve psal, není to vlastní sourozenec. Samozřejmě nic jsme nikdy neměli, jelikož později založila rodinu. Avšak do teď na to vzpomínám. Zkuste se někteří z vás někdy porozhlédnout, možná uvidíte pěknou ženskou přímo doma. Tu holcinu jak píše o svým bratru, na jednu stranu chápu, ale když je to tvůj vlastní bratr, radši bych do nešel.

Johnny (Pá, 28. 2. 2014 - 19:02)

Nazdarek všem! Kouká, že někteří nevíte ,co znamená slovo incest a rodinné tabu. Podívejte, já náhodou teď píšu povídky a o něčem podobným je tam řeč taky. Ale pozor, nejde tam o přímé příbuzné. Trestné je, když souložíš s s vlastním sourozencem,s matkou, s tetou, se sestřenici atd. Neplatí to však o příbuzných, které byli kdysi adoptovani anebo nevlastních, protože nejsou z jedný krve. To je aspoň můj názor, jak ho ostatní přijmete, to už záleží na vás.

pavel holler (Po, 17. 2. 2014 - 15:02)

Jestli je ten příběh pravda,tak pokud jsi z něho opravdu nadržená a on tam psal že tě chce,tak neváhej a vyjed po něm.

Havalu (Ne, 16. 2. 2014 - 23:02)

Taky mne vzrušuje setra je ji 16let a mne 5 let je to fakt kocka videl jsem jí ve vane selou nahou a ma tak roztomilou kundíčku že disky se mi zní postaví,takže já bejt tebou kdyš stebou mluvi apostavy se mu tak misly taky na sex stebou di do neho

vincenzina (St, 11. 8. 2010 - 00:08)

Co to?asi spolčení hlupců :-)

Reklama

Přidat komentář