Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 00:01)

Dobrý den, kdyby někdo chtěl probrat slipy nebo jocksy u kluků, tak pište na [email protected]

Z (Ne, 17. 1. 2021 - 16:01)

Z

Věra (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Mám syna 10 a dceru ta má 5 . Nedávno kluk přišel s tím že by rád zase nosil plenu jako má naše malá , nevěděla jsem co na to říct a tak jsem ho poslala klečet dokud si to v hlavince nesrovná že je na plíny velkej. Ale kamarádka který jsem se s tím svěřila mi řekla ať mu ji klidně dám že někteří kluci to tak mají ,prý si myslí že se jim máma málo věnuje a že by chtěly být jakoby chtění. No a tak jsem to tedy udělala a převčírem jsem koupila pleny a včera hned jak se vzbudil tak jsem mu řekla ať se neoblíká ať zustane na válendě nahej , poté jsem vytáhla pleny a ........... ! Ten čubrněl jak tydýt prostě jsem mu dala plínu a pohrozila mu že jestli si ji sundá tak řeknu jeho kamarádovi co nosí pod kalhotama . Ale na velkou budeš chodit normálně na záchod , čůrej si klidně do plíny když se ti to bude líbit. No co budu povídat zase mi tady po bytě běhají dvě mrňata . Ještě přemýšlím že bych mu ještě zavedla povinně na noc dudlíka aby to měl kompletní.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 20:01)

Z

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 20:01)

To ještě v 5 letech holka nosí pleny? Naše holka je odmítala mít od 2 roků a od 2 roků a 3 měsíců je nechtěla ani na spaní. Prostě se šprajcla a bylo. A dej mu dudlíka, ať si zkřiví zuby, později bude jako borec s rovnátkama. Naše holka o něj nikdy moc nestála a vyplivovala ho a nechtěla si ho brát, když už ho vyplivla. Po roce a něco už ani náhodou. Na jednu stranu byl od něj klid. Obojí trochu zvláštní, ale v pohodě. Ještě jak to zvládne kluk.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 22:01)

Jo naš kluk měl v 5 taky na noc pleny , pak se taky šprajcl, 2x se v noci počůral a od té doby se začal v noci budit na čůrání. Není to zas tak vyjmečné jak to vypadá, jen se rodiče za to stydí a nikde to nevykládají.

Vašek N. (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

můžeme to zkusit

Pavel (Pá, 15. 1. 2021 - 13:01)

Rozdíl je v ceně. Stačí mladejm natlouct do palice co je IN a co OUT. A od toho si výrobci a prodejci vydržují blogery a jim podobné youtubery....Málokterý teenager má vlastní názor.

Renata (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

Může mi někdo vysvětlit, proč je kluk ve slipech terčem vtipů? Vždyť ty krátké bokové boxerky připomínají kalhotky stejně jako slipy, tak v čem je rozdíl. Náš kluk mi na to neumí odpovědět, ale slipy zavrhuje.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 13:01)

Asi je to pro mladé čechy móda. Tak když nejsou módní slipy, tak se tomu smějou. Asi jako kdyby všechny holky nosily tanga a jedna se vyfotila v normálních kalhotkách. Puberťáci jsou krutí. A fotky se samozřejmě zneužít dají. Ale to by puboši už snad měli vědět.

Vašek N. (So, 16. 1. 2021 - 07:01)

Mohu potvrdit že boxerky jsou modní záležitost a který kluk je nenosí tak se vyřadí z kolektivu. Syn je ve škole tečem posměchu a vulgárních nadávek. Spolužáci mu jinak neřeknou než Slipoš nebo Slipák.

Renata (So, 16. 1. 2021 - 10:01)

Nechápu proč jsou tak sprostí. A přitom je to absurdní, když kluk, který se vyfotí v boxerkách s utaženým přirozením, se směje jinému, který to má stejný, ale ve slipech. Nemá váš kluk mindráky ?

Pavla (So, 16. 1. 2021 - 08:01)

A kolik mu je? Já mám 2 syny nosí boxerky, slipy taky ale jen když jsou doma nebo do školy když mají jistotu že se nebudou slikat.

Vašek N. (So, 16. 1. 2021 - 08:01)

14 nosí jenom slipy, zkoušel nosit boxerky ale necítí se v nich dobře

Pavla (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

Můj má taky 14, možná kámoše děsí ta boule co se ve slipech rýsuje víc než v boxerkach

Raduna (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

Můj má 12 a něco a už ho má taky pěknýho. Není to tak dlouho co byl malý chlapeček a teď už je to dospívající kluk s ocasem a s kulemi plnými semene. Měla jsem ho v necelých osmnácti a jsme spíše kamarádi než já jako matka. Udivuje mě, jak si sám vybírá prádlo a oblečení a jak má dobrý úsudek, co mu bude slušet.

Pavla (So, 16. 1. 2021 - 12:01)

Pokud chceš písní na meil a mužem to probrat detailně. [email protected]

Z (So, 16. 1. 2021 - 13:01)

Z

Vašek N. (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

no má už ocas jako dospělák takže ta boule je dost velká

Pavla (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

A stydí se? Nebo se spolu normal potkáváte? Mojí jak kdy

Reklama

Přidat komentář