Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Po, 10. 8. 2020 - 14:08)

Milu ano, roušky jen jak nařídí, jinak odstupy a hygiena rukou. Se opakuji, že.:-)) Já jsem Milu teď doma, v tom horku jdeme nakoupit nebo na procházku jen zrána. Jinak byla špenátová polévka, což můžeme a palačinky také.:-) Opékaní moc schvaluji, šla bych s váma.:-)

Miluna (Po, 10. 8. 2020 - 22:08)

Tak sem se Bianko snažila udělat si jinej den a i dětem ale je to s nima hrozný.S opékáním chvátali,jen se rychle najíst a jít.Všude mi popoháněli.Nějaký posezení v přírodě s nima nemožný.To bylo jen že se jim sedět nechce že prý můžou sedět doma! Tak jim říkam,fajn,tak se jdem projít ale to zase nahodili oba takovej krok že sem jim nestíhala a pořád byla pozadu a neslyšela ani co říkaji.Asi nemam normální rodinu prostě s kterou nejde výletit jako třeba teď výletí sledující.Nejde to ani s nima ani se Sergejem,tak pak mi nemá všechno štvát.

Návštěvník (Po, 10. 8. 2020 - 23:08)

Tvé děti na tebe nejsou zvyklí. U příbuzných se jistě baví jako normální lidé. S tebou to neumí, musíš je to naučit, zachránit co se dá.

Miluna (Po, 10. 8. 2020 - 23:08)

Je to možný že to je jak píšeš ale všechny moje návrhy zazdívaji.Nerozumíme si.Ja bych si představovala že se najíme v klidu.Pak hezky posedíme,pokoukáme na hvězdy,na šumění stromů a cvrčky.A budem si něco povídat.Ale to je jen,dělej,pojď,neseď:-( nemluv nahlas-to mi věčně kluk říká venku.Neni to normální rodina tohle,ani ten Sergej neni normální.Nejde s nima nic.Fakt se mi nedivte že sem často radši sama,že někde radši ležim a spim:'(

Návštěvník (Út, 11. 8. 2020 - 00:08)

Ono není podstatné jen to, co si představuješ ty ale i co oni. Ptala jsi se jich na ten nápad, když jsi ho plánovala? Co chtějí dělat?

Miluna (Po, 10. 8. 2020 - 12:08)

Tovíže sem se věnovala spaní.Usínání je nádhera když konečně přichází ta tma a nic nevědění.Zato probouzení je opruz,ještě když je od někoho nebo z budíku.Včera sem byla u rodičů a Koronu se mi snažili vymlátit z hlavy.Vlastně mluví podobně jako vy tady nebo asi tak jako to začla brát velká část společnosti.Snažim se to z hlavy teda vytesnit abych si půlkou starostí aspoň odlehčila.Taky mi máma říkala že když roušku mam v krámu jediná a ostatní ne že je to ještě horší,že prý nějaký doktoři maji tenhle názor ale nevim co je na tom pravdy.Já už i na roušky a vše teda seru,dam si to až to nařídí.Dala sem si do hlavy že je mi všechno jedno už.Dnes jdu s dětma večer opékat jak mi tu někdo radil.Andy,Bianko co teď děláte? Sledující už je asi na dovolené někde v okruhu Mii a co vy? Jen nechápu proč Raďa najednou zase nepíše.

bianka (Po, 10. 8. 2020 - 07:08)

Díky Andy, ale já jdu zase do života :-) Hezký den, nejen tobě.

Andrea (Po, 10. 8. 2020 - 07:08)

Bianko,jsem tu s tebou.Milu,kde jsi?

Miluna (Po, 10. 8. 2020 - 09:08)

se věnuje své zálibě spaní.

bianka (Po, 10. 8. 2020 - 06:08)

Uf, asi se dám na modlení. Díky Bohu za mé zdraví. Mrzí mě, že tahle diskuse kvůli mě upadá. ... Ale asi jsem už závislák na téhle diskusi, a musím tady občas kouknout. Milu, jak je s tebou?

K. (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

Nepíší ani kvůli tobě, ani kvůli Čumilovi. Jen kvůli Yossarian. Řádí všude, nic si z toho nedělej.

Návštěvník (Po, 10. 8. 2020 - 07:08)

Odešli kvůli Čumilům ne kvůli tobě.

Fernando (Ne, 9. 8. 2020 - 23:08)

Anonyme ve 14.27, jak jsi zjistil, že tady Milunu nikdo nečte? Pak jseš teda první a vyhráváš klíčenku :o)

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 17:08)

Miluno,taky do školy budou potřebovat spoustu věcí, kdo jim je bude kupovat.Škola hodně stojí a jestli Zdenka půjde dál, bude muset být hodně finančně podporována.Rodiče je pořád ty tvé děti nebudou živit.Jsi na řadě ty.Máš našetřeno?

Miluno (Ne, 9. 8. 2020 - 17:08)

dám krk na to, že děti budou studovat max. půl roku a pak to vzdají nebo budou muset vzdát. Ty jim v žádném případě nevytvoříš prostředí a klid vhodné ke studiu. Můžeme je jen politovat.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 14:08)

Tébe zas chytla mánie kombinovaná s histerií? Nevadí ti, že tady otravuješ lidi a nikdo tě nečte?

bianka (Ne, 9. 8. 2020 - 11:08)

Miluno, ohledně dětí. Ty jsou ve většině odolní, málokdy se píše, že dítě onemocnělo. Ale děti jsou roznašeči. Taky nesouhlasím s mnoha věcmi, které ministr školství chce nařídit. Tohle u dětí prostě ve škole nejde. Lituji učitelé. Ti hygienu a rozšiřování u dětí neuhlídají. Co to byl za výrok, že když bude ve třídě nakažený žák, půjde do karantény jen jeho soused z lavice, nechápu. Taky nechápu tebe, když píšeš, že děti nebudou moct být kvůli karanténě u tvých rodičů. Přece chodí ven, mezi kamarády, jsou s rodinou, jak jsi psala. Tohle všechno nesváděj nějak na školu. Chytit vira můžou i teď. Jen ještě jednou opakuji, že děti jsou odolnější. Jinak se smiř se situaci, vir tady bude dlouho a zalézt někam nemá cenu a když máš, jak vidím ten tvůj problém, zajdi si k psychiatrovi, dá ti na to jiné, lepší prášky. A radím ti zajdi co nejdříve. Když cítíš, že to nevydržíš. Jinak máme navařeno a odpoledne jedeme na výlet. A co jsi vařila?

Miluna (Ne, 9. 8. 2020 - 13:08)

Taky nesouhlasim s tim že když bude ve třídě nakaženej že pujde do karanteny jen jeho soused z lavice.Jak si to představujou? Ve škole nejde a neuhlídá se nic.Měli by se na školu ještě vykašlat nebo ať se učí povinně z domova.Škola bude pro to svinstvo uplný semeniště viru.A já se viru bojim u kluka jak je míšenec,tak aby tim neměl komplikace.A k rodičum bych to sama nechtěla,aby přijeli ze školy a byli u nich pro mě je to zbytečnej nesmyslnej risk ale prostě tim už to všechno bude v prdeli že už tam kvuli tomu nebudou moct.No co ti budu říkat,se mi chce furt brečet a tak z tý bezmoci.Sestřenka co to svinstvo teď má,tak psala že má teploty 38°C,kašel a hrozně jí bolí hlava a záda až brečela prý bolestí.Mě psychiatr Bianko nepomůže,mě pomůže kdyby se to svinstvo vytratilo a byl život jako dřív.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 14:08)

Už máš určitě zařízený pokoj pro děti studenty. Dva psací stoly s lampičkama, vedle knihovny na papírové knihy, aspoň jedna tiskárna, psací a rýsovací potřeby, sportovní, lyžařskou výbavu na povinný lyžařský výcvik a spousta jiného.

Miluna (Ne, 9. 8. 2020 - 14:08)

Tak všechno tohle tu maji mimo lyžařský výbavy.Ale situaci to nezmění.Ať s tim někdo něco udělá a školy ještě radši neotevřou.

Reklama

Přidat komentář