Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 09:08)

spousta lidí prodělalo nebo pro dělává koronu a skoro každý někoho zná. Co je na tom divného? Zato s hifem znám jenom tebe

Miluna (So, 8. 8. 2020 - 10:08)

Hlavně že nějaký blbci na novinkách si myslí jak Korona neexistuje.To bylo keců a teď to vidim v reálu.A tady z vás nikdy nikdo nepsal jestli někoho osobně znáte.

No, (So, 8. 8. 2020 - 10:08)

to bude tím, že my chodíme do práce, jezdíme MHD, jezdíme na dovolené...a ty nic z toho neděláš. Proto je pro tebe korona exotica. A hlídej si jaké noviny čteš.

Miluna (So, 8. 8. 2020 - 10:08)

Tak já se všemu právě kvuli tomu vyhýbala.Nevim co to udělá dva viry.Ale teď tou školou to bude asi v prdeli.Mě to už nebaví ta nejistota.

Miluna (So, 8. 8. 2020 - 08:08)

Dneska sem se dověděla že moje sestřenka má Kovida:'( ..to sem tady z vás první kdo už reálně někoho zná? Ráďo je mi od nervů blbě.Já už nemůžu.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 09:08)

Miluno, zavojej Alici, že se chceš sejít s Radkem. Jo ste dospělí, ale víš co se tenkrát stalo. A jestli si myslíš, že teď jsi ve sračkách, počkej po setkání s Radkem. A už konečně vyhledej znovu psychiatra. Musíš brát léky.

Miluna (So, 8. 8. 2020 - 10:08)

A čim můžu být po Radkovi ještě víc ve sračkach? A je už dospělej a Alice si to třeba přečte tak to bude vědět.Tak ať mi pak sama řekne jestli jí to vadí. Jirka ho vyhazuje jak psal tak co chudák Ráďa má pořád taky dělat.Projezdil Eu co vim a asi už toho všeho má taky dost.

bianka (So, 8. 8. 2020 - 09:08)

Když je dospělá, jsou dospělí, nevidím důvod, proč by měla volat Alici. Musí podle mě, zvážit sama co dělá, že nedělá dobře. A s tím psychiatrem máš pravdu.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 12:08)

Aby jí tu myšlenku na setkání vymluvila. Je to její syn, a tenkrát to bylo hodně špatný. Hodně.

Mia 22 (So, 8. 8. 2020 - 10:08)

Je zbytečné Miluně něco radit, stejně si udělá co chce. Zbytečně zamotá Radkovi hlavu a kluk bude neštastnej. Protože štěstí Milča nenosí.

bianka (So, 8. 8. 2020 - 06:08)

Milu, měla bys pořádně zvážit, co děláš. Opět zkomplikuješ život nejen sobě, ale i jiným, dětem, rodičům. Tahle cesta není řešení.

prosím (St, 12. 8. 2020 - 16:08)

můžeš mazat vše je ofoceno zkopírováno a budeš se divit, začalo se to řešit.

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 23:08)

Tak nějak mi vychází, že tuhle všechnu hrůzu způsobila Miluna,sakra kolika lidem už ona ublížila a kolik lidí dohnala do blázince,ona si to neuvědomuje ale ničí životy

Miluna (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

A kde si teď Ráďo? Já sem fakt moc ráda že si po takový době napsal.Já se ani Alici už tolik na tebe radši neptala protože vim že jí to vadí tak je to těžký.Ale jestli fakt chceš přijet,tak přijeď zítra do Písku.Třeba k Lídlu u bus.nádraží a já bych tam došla.On je Písek rozkopanej tak to nemá cenu ani abys jel někam do města,objížďky a tak.

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Dřív to s Milčou nešlo. Byl hsem ještě mladší a jo měl jsem jí rád hodně. Jen nás dělí myslim dvanáct let. Ale Alici to vadilo aby se mnou byla,přitom s ní pak byla sama a užívali si i s Jirkou ve třech. To mě pak mrzelo a chtěl jsem na Milču zapomenout ale před několika týdny se mi o ní zdálo a nějak po probuzení jsem si říkal že bych jí zase rád viděl. Jen mi vadí ten ukrajinec. A taky jsem koukal že tady má nějakýho Otu.

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 21:08)

To je fakt smutný, vím, že jsi měl Milunu asi hodně rád, nevím, proč to mezi vámi skončilo,ono s Miluš je to těžký.Snad máš ještě prarodiče,teda chlape nemáš moc veselý život

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Aha,asi vím co myslíš,jen sem tomu nemohl uvěřit,no stalo se to,no a s otcem se Radku stykas?No život se ti obrátil vzhůru nohama viď?

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 21:08)

S tátou se nestýkám. Nedopadlo to mezi námi dobře. Jsem vlastně celkem osamělej. Poslední dobou už jsem často jen sám.

pamětník (Pá, 7. 8. 2020 - 21:08)

Chyba, tvůj táta tě měl moc rád, vychoval tě a pmal když jsi yl ve všech svých průšvihách. . A určitě tě má rád i teď. Měl by ses mu omluvit nebo aspoň zavolat a setkat se sním. Jiného tátu už mít nebudeš. Na učňák jsi se taky vykašlal, co? A nepracuješ, co víc říct.

Sany11 (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Ahoj Radku, kdysi jsme si take par radek napsali. Mam syna v podobnem veku, mozna si vzpominas. Pametnik ma mozna pravdu. A cas spoustu veci zhoji.... mozna by ses mel pokusit to s tatou urovnat.
Jirkovi se asi moc nedivis, ze neni z tve pritomnosti nadseny, tak je to tezke. Ale tata by mohl byt take rad, kdybyste se usmirili. Jsi pokud vim, jeho jediny syn, ne?

Reklama

Přidat komentář