Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Ahoj Sany, tebe si pamatuju. Táta už ale neni v Čechách, takže už jsem ho taky dlouho neviděl. Nevim jestli se to někdy napraví. Táta si pořídil novou rodinu a teď má malou dceru. Jo syn jsem jedinej. Jirka je na mě zlej i když jsem v poho. Je to nervák a rapl.

Sany11 (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Tak to je skoda, Radku, podporu asi od nej tedy moc ocekavat nemuzes, ale snad si k sobe casem jeste najdete cestu. Mozna bys mu mohl zkusit napsat. Je to prece jen nejaka doba, jsi dospely, jiste take rozumnejsi. Urcite mu nejsi lhostejny a nic za to nedas.
O Jirkovi je to znamo, ze je nervak. Ale snad i tam se to casem trochu urovna. Ale to vis, na spolecne bydleni to neni. Tak snad do zimy najdes nejakou praci a bydleni, v aute prezivat nemuzes. Drzim palce. :)

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

No to je mi tě líto,asi ti ublížila,tak to jsi chudáku sám

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Já nevim jestli mi tady z diskuze znáš? Já tady dlouho nebyl. Neublížila, ale trohu se něco zvrtlo a mám s ní rozladěný vztahy. A už jí nemůžu vidět očima úplně jako mámu.

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Radku ty říkáš mamce jménem?To je divný ne?

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Protože už v ní ani mámu nevidim

Miluna (Pá, 7. 8. 2020 - 13:08)

Ráďo udělalo se mi díky tobě líp.Že si mi napsal a nezapoměl si, jen si nechci znepřátelit Alici,nevim jak by to teď brala kdyby jsme se sešli? Myslíš že by jí to ještě vadilo? Já se s Alicí viděla naposledy asi v lednu,nevim jestli to víš? Pomáháš mi před Sergejem.Jen škoda že na mě nefunguje nic před Koronou.Vůbec se mi nelíbí do toho děti pustit do kolektivů.Už to vidim,budou tam chvíli a pak zpráva že se na škole nebo dokonce ve třídě vyskytl Kovid!! A co pak?? Jen nervozita,neklid a nebo onemocní jako vždy z podzimu a člověk bude jak u debilů mít nervy co maji.Srpen se krátí a mě z toho Ráďo hrabe.Školy by měli zařídit povinné distanční výuky v téhle situaci a ne takhle riskovat!!

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 19:08)

Nedivim se ti. Alici se taky nechce dát bratra do školky. Jsou lidi co tomu nevěří a pak lidi co znají i někoho kdo na to umřel. Já znám chlapa který s tim byl v nemocnici a měl vážnější průběh. Kdybych měl říct svůj názor,ještě bych děti do škol nepustil. Dlouho jsem litoval jak jsme na tom spolu byli a to mimčo jak to dopadlo všechno. Ale teď do téhle doby už děti nechci. A jak se ptáš tak nevim co Alice a je mi to jedno. Já myslim že je to už moje věc a jestli mě chceš vidět tak dej návrh jak se sejdem. Můžu za tebou dojet, auto mám.A právě v něm někdy i přespávam. Já jsem teď bez práce, jeden chlap mě využíval a už jsem to nevydržel a ukončil to. Já ti to pak řeknu.

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2020 - 13:08)

Miluno, Miluno, ty jsi si zase někde přečetla výraz distanční a ten se ti zalíbil, co?

Miluna (Pá, 7. 8. 2020 - 13:08)

Jo přečetla,jak si to poznal(a) ?

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 09:08)

Radku Alice je tvoje máma ne?

. (Pá, 7. 8. 2020 - 11:08)

Máš pravdu je to jeho máma.

pro Radka (Pá, 7. 8. 2020 - 10:08)

Na anonymy nereaguj. Věř, že je to dobrá rada.

Hm (Pá, 7. 8. 2020 - 11:08)

A ty jsi co? ANONYM jak hrom.

Radek (Čt, 6. 8. 2020 - 21:08)

Občas donesu Alici nějaký prádlo k vyprání, pohraju dětma ,popovídáme a přespávam tak různě no. jirka mě tam prostě nechce. Nikdy kamarádi nebudeme. Je mi líto že to máš s ukrajincem těžký. Co jsem slyšel tak ukrajinci bývaji arogantní,hrubší,ale nevim jestli se dá takhle škatulkovat ale říkává se to.

Radku (Pá, 7. 8. 2020 - 10:08)

Pracuješ? Chtěl jsi jezdit. Jezdíš?

Andrea (Čt, 6. 8. 2020 - 20:08)

Milu, mám se dobře, až mi je to hloupý to to psát, když ty nejsi v pohodě.Mame dovolenou, děláme výlety,grilujeme,sportujeme, hlavní dovca nás ještě čeká, zavařuju.Jo a Milu, zítra hrachovka,sunkafleky, kynutý koláč s borůvkami.Ja jsem holt akční a odpočívám aktivně

Miluna (Čt, 6. 8. 2020 - 20:08)

Víš ať přemýšlim jakkoliv proč vy umíte takhle žít a my ne tak asi to bude tim že máš hodnýho manžela.Já když s nim někde byla tak věčně mi hulí pod nos,všude se musí čekat až dokouří.Pak všude se musí být podle něj,tak jak dlouho on chce.Výlety jsou s nim o prdu.Já už to vzdala s nim vše.To už je jen přežívání Andy.Jen mi včera potěšilo že se tady ukázal Radeček.Tak mi někam odjedete obě,ty i sledující.Ale je dobře že píšeš tak jak to prostě je a já sem za tebe rada že se máš dobře.A děláš samé dobré věci.Já měla tousty a zítra špagety.

Andrea (Čt, 6. 8. 2020 - 18:08)

Milu,ty plánuješ se se Sergejem rozejít?No kdo vás ale potom bude živit, děti na škole, nájem, školní pomůcky, dojíždění,jak to chceš zvládnout.Zijes v hrozné nejistotě, finanční.Clovek se dokáže uskromnit,ale složenky se platit musí,to je základ.Varit se dá levně a zdravě,ale kde je to ostatní

Miluna (Čt, 6. 8. 2020 - 20:08)

Andy nejradši bych jo,nejradši bych se časem rozešla.V krizových situacích umí být zlej a nemam v něm oporu.Teď se rozejít ještě bojim protože by bylo zle a taky kvuli dětem se bojim tak zatim vyčkávam ale vidíš sama,každý den je pro mě tak psychicky totálně náročnej.Já už sem alergická i na jeho hlas.Teď mi trochu zachránilo teplo,sem hodně venku teď.Sedim teď pod stromama.Proto vyčkávam ale jako fakt napořád s nim být nechci.Nemam chuť už s nim ani na sex.A jak se máš ty Andy?

Reklama

Přidat komentář