Reklama

Lechtání

J1ndra (St, 22. 1. 2020 - 11:01)

Ahoj najdu tu někdoho z okolí olomouc? Je mi 20. Nemám problém nekam dojet. Hledám někoho na lechtani.

tickk (St, 6. 5. 2020 - 16:05)

Ahoj, zaujal mě Tvůj inzerát. Jsem ze střední Moravy a zdá se, že nás lákají stejné věci. Jsem čerstvý padesátník - chlap, tak nevím, zda je to pro Tebe zajímavé. Ale kdyby sis o tom chtěl napsat víc, tak můžeš na [email protected]

Katy (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

A kromě toho já se u toho celkem bráním. Takže jenom abys mohl začít, tak budeš muset použít trochu násilí.

štěpán (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

No ještě, že hodně sportuju a mám sílu, abych ti nasadil pouta a ztrestal pak lechtáním! Jelikož jsem ale velkorysý člověk, nechám tě vybrat pouta a můžeš si i vybrat nohu, kterou obětuješ jako první :-P
Hlaš se na: [email protected]

Katy (Čt, 23. 1. 2020 - 16:01)

No to je poněkud odvážné tvrzení, co když nebude po tvém? :-D

Ministr (Čt, 23. 1. 2020 - 19:01)

Kolik ti je Katy?
Štěpán

Katy (So, 25. 1. 2020 - 19:01)

15 a po tvém nebude :-D

Default User Image
Adam (St, 29. 11. 2023 - 11:11)

pardon ze se zapojuju ale tky me bavi stejne veci co tebe, je mi 17 a jsem z brna

Default User Image
Adam (St, 29. 11. 2023 - 11:11)

pardon ze se zapojuju ale tky me bavi stejne veci co tebe, je mi 17 a jsem z brna

Default User Image
Adam (St, 29. 11. 2023 - 11:11)

pardon ze se zapojuju ale tky me bavi stejne veci co tebe, je mi 17 a jsem z brna

Ministr (Čt, 23. 1. 2020 - 17:01)

Moje síla mi vždy umožní, aby bylo po mém :) Tak to příroda prostě chtěla a přála si to:)
Štěpán

Katy (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

No víš já mám trošku strach abych nedopadla jako ty slečny tady přede mnou, že náhodou nepodepíšu nebo změním názor a budeš se tady na mě veřejně zlobit. Dokud nic neslíbím tak nemám co zkazit. :-D

Jaké slečny před tebou? Žádná tady nikdy nic nepodepsala a jestli se o tom chceš bavit, tak mi normálně napiš na mail a zase nic neslibuj, když ti jde o nějaké rádoby sliby, které stejně rozdávají jenom slibotechny, kterých je tady i jinde spousta 8-)
Já si o tom chci s nějakou holku, která má lechtání ráda, upřímně pokecat bez předsudků a to je celé, ale abych si o tom psal jenom tak obecně a zároveň veřejně je o ničem, tak už se nestyď a napiš mi, jestli tě lechtání opravdu baví ;-)

Katy (Čt, 23. 1. 2020 - 16:01)

No dobře, ale nic dopředu neslibuju, takže bude lepší když od toho do začátku nebudeš nic očekávat :-D

Tím, že NIC nemám očekávat to myslíš doslova, že mi nikdy NIC (žádná odpověď) nepřijde??
Jako napsat mi "ahoj" 23.01. v 16:29, (odepsal jsem ti pod minutu v 16:30) a pak dva dny vůbec nereagovat je hodně smutné teda... já myslel, že si chceš o lechtání upřímně pokecat a ne mě jenom pozdravit a nic víc, že už ani jedinkrát neodepíšeš - to si mi vážně psát ani nemusela

Katy (So, 18. 1. 2020 - 23:01)

Akorát že já neumím lechtat. Vždycky lechtal jenom někdo mě

Tom (Ne, 8. 11. 2020 - 13:11)

Ahoj, já bych si s tebou klidně někdy popovídal o lechtání a možná i tě zlechtali. Můj email [email protected]
Může mi napsat jakákoliv holka. Je mi 14

Rozumím, však já bych tě lechtat naučil každou partii a mohli bychom se zlechtat navzájem, kdybys chtěla - napiš mi na mail: [email protected] a pokecáme si o tom ;-)

Katy (So, 18. 1. 2020 - 19:01)

Úplně všude. U mě je to ale hlavně asi jedno, já jsem fakt tak hrozně lechtivá že to baví asi všechny

Navíc je super, když to holku baví a líbí se jí to všude po těle jako tobě :-D

Reklama

Přidat komentář