Reklama

Dioptrické bryle

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2020 - 15:08)

BRÝLÍM S KOLEČKEM ASI NEUNIKNEŠ...TAKÉ JSEM SE BRÁNILA,ALE NAKONEC JE TO LEPŠÍ ŘEŠENÍ.JÁ VÍM,VYPADÁ TO DIVNĚ A PO NICH UŽ JE JEN BÍLÁ HŮLKA... JÁ UŽ JI MÁM !!! PAWLÍNA

helkama (Út, 11. 8. 2020 - 07:08)

Brýle s kolečkem uprostřed jsou lentikulární čočky. Vyrábí se už od - 8 dioptrií. Ty určitě používáš ztenčené čočky, které jsou hodně drahé a počítej s tím, že zhruba od - 18.dioptrií se ti přes ně začne koukat hůř a hůř, co se týče ostrosti vidění a rád ještě přejdeš na lenti. S lenti je trošku horší prostorové vidění, ale během chvilky si zvykneš. A dost lidí lenti na druhých lidech vzrušují. Jestli chceš poslat pár fotek lenti brýlí napiš na [email protected]

Libor (Po, 10. 8. 2020 - 17:08)

Nosím brýle od dětství. Dcera moji vadu zdědila a v šesti letech začala nosit brýle. Nosila je však velmi nerada a nechtěla je nosit vůbec. Řešení bylo, že žena si pořídila brýle s 1,5 dioptrií, ač viděla naprosto dobře. Když přišla poprvé s brýlemi domů, tak po týdnu i dcera začala nosit bez protestů brýle. Tak jsme brejlatá rodina i přes to, že žena brýle prakticky nepotřebuje, ale strašně moc jí to s brejličkama sluší. Dcera mezi tím navýšila o další 2 dioptrie, ale již naprosto v pohodě.

martina (Po, 10. 8. 2020 - 17:08)

Tak to budeš muset začít nosit taky určitě ti budou slušet...a berušce taky...

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 08:08)

Tak pravé oko mám už -1 a levé -0.5 s cyl -1.25.Asi teda brýle! D

Návštěvník (Út, 18. 8. 2020 - 09:08)

Už jsem brejlatá!!! Vše se rozjasnilo,k tomu docela příjemný pocit a pár pochval,že mi to sluší,takže spokojenost... D

b. (St, 12. 8. 2020 - 22:08)

Určitě je musíš nosit pomůže ti k lepšímu vidění.

Návštěvník (Út, 11. 8. 2020 - 15:08)

Docela jí to v brýlích sluší,pořád kouká do zrcadla...Myslím,že si zvykne.Objednala jsem se na přeměření očí a třeba také začnu nosit.Před 10 roky jsem dostala kvůli řidičáku půlky na dálku,ale nenosím je.Tak třeba nastal čas na změnu...D

Libor (Út, 11. 8. 2020 - 16:08)

Už kvůli dceři ty svoje půlky určitě nos. Po deseti letech, ale nějaká ta dioptrie naskočila, ale myslíš, že dobře vidíš. A za druhé nos brýle, ženy v brýlích jsou impozatní, očemž mě přesvědčila moje žena, brýle nemusí, kvůli dceři , ale nosí 1,5 dioptrie a vidí s nimi všechno dobře.

Petr (Pá, 7. 8. 2020 - 21:08)

Krásné padnoucí dioptrické brýle tzv. brýlové typy žen jsou naprosto neodolatelné a všechny moje partnerky vždy měly brýle. Zní to zvláštně, ale preferuji především brýlaté a jejich neodolatelné pohledy.

Pepa (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

A myslím ze nejde říct brýlový typ žen.. žena která se umí upravit a vybere správné tak ji sluší.jsou i ženy které se moc upravovat nemusí a sluší ji! TAky

Pepa (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Ano a s mínusovými dioptriemi nejmíň -3 a víc

Petr (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Myslím, že je úplně jedno jestli jestli + nebo - , moje partnerky byly dalekozraké i krátkozraké a všechny naprosto vzrušující.

Pepa (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Ano ale když +jsou silnější oči jsou moc velké..

Petr (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

U dobře zvolených obrouček i + 8 dioptrií je úžasných. Tobě to vadí? U silných - zase moc malé, tak si nevybereš. Obojí možnosti beru.

Pepe (So, 8. 8. 2020 - 07:08)

Ok .nevadí mi to jen více jen se mi více líbí -sky

Pepa (Pá, 7. 8. 2020 - 21:08)

Co to je....asi vyšinutý člověk.

Jitka (Pá, 7. 8. 2020 - 16:08)

Přikláním se k názoru jestli má dítě předepsané nosit brýle, tak natvrdo nasadit a nosit od začátku. Je to lepší než si zvykat po chvilkách. Výhodou je jestli sami také nosíte brýle, tak máte pádný argument, že brýle také nosíte pořád a dítě má ve vás vzor.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 08:08)

V po jdeme pro brejličky.Nasadit hned a nosit,i dcera souhlasí.Zatím... D

Návštěvník (Po, 10. 8. 2020 - 15:08)

Tak beruška už má brýle!Bere to docela statečně.Ráno se tvářila rozpačitě,ale paní v optice věděla jak na to a domů už se šlo v brýlích.A tedˇ je asi řada na mně... D

Reklama

Přidat komentář