Reklama

Manželka chce po mě sex s tchýní

jj (Pá, 29. 12. 2017 - 09:12)

rozhodně do toho běž! Stříkej to jen do ní, uvidíš, bude moc spokojená

- (St, 8. 11. 2017 - 07:11)

m

Kundaa (Út, 7. 11. 2017 - 09:11)

Asi před rokem tchýni...TVL co já bych za to dal!!!!

Haf haf (Út, 2. 5. 2017 - 21:05)

A i kdyby počala tak po tom nikomu nic není! Nemusí nikomu říkat s kým to má, jest-li s pošťákem, kominíkem nebo sousedem nikomu nic po tom nic není. Zeťák není v přímém příbuzenském vztahu a jest-li tchýni vykropí kapličku? Tak je to jenom jejich věc. Co když se stává, že se manželství rozpadne a zeťák zůstane žít s bývalou tchýní? To je taky podle vás incest? A jest-li to takto všem třem vyhovuje, tak je to jenom jejich věc. Stává se to a byli by sami proti sobě aby to někomu věšeli na nos!

(!) (Út, 2. 5. 2017 - 18:05)

Jaké pak smylstvo? Matce tím, že se jí vdá dcera tak přestane snad mít také potřebu sexu? Vždyť jí to schází jako kterékoliv ženě a ve 43 letech bych řekl, že jí to chybělo nejvíce. A pokud má antikoncepci aby nedošlo k početí, tak proč né? Jí bylo krásně a mě a manželce taky! A nebo by jste jí nejraději na tom držela ruku? Každá není na to aby to scháněla někde jinde. Bylo nám všem krásně a to šlo! A jest-li se vám to nelíbí tak si jděte stěžovat na faru panu faráři!

helča (Út, 2. 5. 2017 - 17:05)

dusíku, dusíku nevěřím Vaší fantazii. To je neskutečné smylstvo co si tady vymýšlíte.

dusík (Út, 2. 5. 2017 - 17:05)

Je to nádherné, když šukám ženu /dceru/ s její máti...první musím ale manželku vyšukat! tchýně počká a hladí dceru...
Pak nstoupím na tchýni a to je randál!! Dcera se dívá a matka přímo omdlévá!!

Slut (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)

Entertainment
Retired Cubs Catcher Catches Fart in Face on ‘Dancing With the Stars’

(!) (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)

Když se v posteli po aktu obě přitulej každá z jedny strany a blahem vrněj, tak si připadáš jako paša v harému a jak ti potom podstrojujou? Jak se předhánějí která utrhne větší kus tvoji pozornosti. Zkrátka to se nedá popsat to se musí zažít! Už to ale slyším jak se rozpálej ty baby puritánky a svíčkový báby co padne otčenášů, sakramentů a všeho možnýho! A není to lepší než když se hádají tchýně se zeťákem? Vždyť je to jedna rodina? Nevěřili by jste jak umí být taková spokojená tchýně vděčná?

(!) (Út, 2. 5. 2017 - 11:05)

Není nad to když se mají všichni tří rádi! Víte jak je to nádherné když je ještě tchýně k světu a prožijí všichni tři společný orgáč? Tak něco nádherného když jsou obě spokojené a každou držíte pod jedním křídlem. Nevěřili by jste to nádherné uspokojení. Nic hezčího jsem nezažil a po celý zbytek života budu vzpomínat!

Ota2 (Út, 2. 5. 2017 - 10:05)

Co takhle vyzkoušet trojku?...asi to bylo myšlení jako vtip,ale myslím si, že bychom se divili,kolik lidí tomá za sebou -:D

? (Pá, 28. 4. 2017 - 20:04)

Co takhle vyzkoušet trojku? Třeba by se i manželka něco přiučila?

Zmetek (Pá, 28. 4. 2017 - 15:04)

Asi před rokem tchýni...Ty vole, závidím!!!!!!! Co já bych za to kurva dal!!!! Jdi do toho!!!!

Bohuš (So, 16. 6. 2018 - 08:06)

... a nepřipadali byste si...A proč jako zvířátka ?

Bohuš (Ne, 10. 6. 2018 - 17:06)

to je naprosté opovržení!třeba jsi gay !

to není vyčítán (Ne, 10. 6. 2018 - 15:06)

Když nemůžeš ,tak...to je naprosté opovržení!

Bohuš (Ne, 10. 6. 2018 - 15:06)

jako králíci!Když nemůžeš ,tak nemůžeš a nevyčítej to jiným

jste (Ne, 10. 6. 2018 - 14:06)

jako králíci!

Bohuš (Ne, 10. 6. 2018 - 14:06)

přijde divný s tchýni...Proč myslíš že sex "jistě ne" ?

Bohuš (Ne, 10. 6. 2018 - 14:06)

přijde divný s tchýni...Souhlasím s Tebou a nebylo by na škodu nejen si ho nechat vyhonit od ní ,ale pokud bude chtít,tak ji i vyšukat!

Reklama

Přidat komentář