Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

luci (St, 25. 9. 2019 - 19:09)

Po tolika aplikacích devadesátiprocentního lihu jsou tvá varlata zničená a semeno už nestříkáš vůbec . Je to jen sekret prostaty , varlata spermie ani testosteron už neprodukují . Eunuchem už jsi a budeš jen divákem orgií své ženy s cizími muži což eunuchům nevadí a někteří dokonce na příkaz manželek penisy milenců orálně povzbuzují .

Oddaný eunuch … (Pá, 27. 9. 2019 - 12:09)

Luci velice rád se stávám pro Svou prekrásnou PANÍ Kličnici jejím milujicim eunuchem velice rád Svou prekrásnou PANÍ pozoruji jak si to užívá se svimi milenci kolikrát už me nechala slizat semeno z její krásné kundičky s láskou pro ni slouzim i jako cuckold a uspokojují aspoň jazykem nebo me nasadí pripinaci penis na pusu a udělá se na něm nádherně mokrou kundičku po orgazmu ji pak olizu dnes my bude aplikovat další dávku 90% lihu do kulek má přijít její kamarádka tak opět společně na me něco vymyslí docela se těším Velice rád a s láskou trpím pro Svou prekrásnou Bohyni a jsem velice šťastný že se stávám eunuchem pro Svou Milovanou MADAM.

Alan (Čt, 12. 9. 2019 - 05:09)

Ktora žena by mala záujem ozvy sa [email protected]

luci (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

Pokud po tomto toužíš , tak jdi do toho .

Sysel (So, 31. 8. 2019 - 23:08)

Ciste prakticky. Varlata jsou pritazeny k penisu pri sexu. Prijde mi to dost unreal nekoho vyklestit pri sexu po orgasmu.

luci (Ne, 1. 9. 2019 - 00:09)

Ale ano , nasadí smyčku a zadrhne ji . Varlata se oddálí a potom stačí jen otevřít šourek a vytlačit je ven. Pár rychlých tahů nožem a koitus dokončí eunuch.

Markéta (Pá, 30. 8. 2019 - 21:08)

Skušenost

Markéta (Pá, 30. 8. 2019 - 21:08)

A tvoje kamarádka to skusila taky? Pokud jste ještě tam tak jo k tomu přemluv kdy jindy bude mít možnost něco takového zažít a mohla by pak taky napsat sem svoji slušnost

Adél (So, 31. 8. 2019 - 18:08)

Jednak asi nechce moc spát s cizím Indem a jednak to není úplně běžné. Chvíli to trvalo se k tomu dostat.

:-/ (Čt, 29. 8. 2019 - 22:08)

Ty vole to jsou zase bludy

Divínek (Ne, 6. 10. 2019 - 09:10)

Údiv, úžas, překvapení, wow...bludy, to jsou pocity, které jsou zdraví velmi prospěšné o:) Kdo by se nedivil, že luci je starej úchylné chlap s provislým pytlem mezi nohama ? A jak by se pak ten luci s ginem divili, kdyby jim ty kulky opravdu vyšmikli ? A jak by se pak zase všichni divili tady, proč sem už žádný bludný úchylarny ti bez kulčáci nepíší! Nejlepší je vykastrovat ty úchyláky rovnou. Pověsit za nohy, vyšmiknout a hotovo.

luci (Po, 7. 10. 2019 - 18:10)

A co takhle kdyby vyšmikli ty kulky tobě .

luci (Čt, 29. 8. 2019 - 23:08)

Bludy to jsou , ale také pitomci , kteří se nechají takto modifikovat .

Adél (Čt, 29. 8. 2019 - 17:08)

Tak jsem to včera znovu zažila, sex během kastrace byl dokonalý. ten jeho pohled plný touhy a zděšení byl skvělý. Stříkal docela masivně u posledního výstřiku už to bylo bez kulek. Kamarádka to sledovala a moc se jí to líbilo.

sam (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

nechcela by ste si to zopakovat? alebo kamaratka? ;-)

SLÁVE (Pá, 30. 8. 2019 - 12:08)

Adel nechtěla by Tvá kamarádka když se Ji to líbilo příště vyzkoušet semnou ze bychom spolu šukali a Ty bys mě při orgazmu vyrizla koule už dlouho potom toužím stát se eunuchem.

luci (Pá, 30. 8. 2019 - 22:08)

Nejdřív se na nějaký výkon podívej a potom se rozhodni . Každopádně je to silné kafe nechat se při koitu vyřezat.

SLÁVE (Ne, 1. 9. 2019 - 14:09)

Luci viděl jsem už kastraci muže na videu seděl na židli pytlík mu pěkně vysel dolů vzala skalpel narizla u jedné kulky a druhé kulky vyjeli ven a pak je do misky odstrihla a prázdný pytlík zašila.

Viktor (St, 22. 3. 2023 - 13:03)

Takovou babu bych zabil,ať si sama vykastruje tu smradlavou piču!!!

luci (Ne, 1. 9. 2019 - 22:09)

A viděl jsi jak mu nařízli tříslo a vytlačili varlata tříselným kanálem , takže šourek zůstal nepoškozený ? Způsoby jsou různé , ale výsledek stejný. Každopádně je to trvalé znehodnocení a řečeno vulgo : z býka je vůl.

Reklama

Přidat komentář