Reklama

Obřízka

Helena (Po, 11. 9. 2006 - 12:09)

Jsem zdravotní sestra a tak mohu celkem dobře posoudit výhody obřízky. Vím jak vypadají neobřezané penisy zejména některých starých mužů když je máme třeba jen vycévkovat. Je to opravdu chuť. Se stavem těch obřezaných se to nedá vůbec srovnat. Žalud bývá sice scvrklý a vrásčitý, vždy však zdravý a čistý. Obřízku každému doporučuji. Vám díky za její propagaci a pěkné stránky snad jediné na českém internetu.

Eva (Po, 11. 9. 2006 - 12:09)

Myslím, že dokud sami muži k tomuto tématu mají co říci, tak je fajn, že se o tom píše a doufám ještě bude. Manžel i syn tento zákrok mají také za sebou. Jsou spokojeni a já také moc! Je to samozřejmě každého věc, jestli si předkožku nechá odstranit, nebo ne, ale pokud bych si měla vybrat muže s předkožkou nebo bez, tak už bych toho s přebytečnou kůží nechtěla i kdyby se myl 3× denně.

Eli (Po, 11. 9. 2006 - 12:09)

zenskeho hlediska doporucuju na sto procent, muj pritel si to prozil nekdy v osmi letech, detaily jsme neprobirali, ale hygiena je prijemna, celkove to pusobi podstatne lepe. Jestli budu mit syna, urcite tuto moznost budu zvazovat, myslim, ze to ma neco do sebe.
Mimochodem, bratr taky asi resil tenhle problem, jak ctu ten prubeh leceni, asi si to taky prozil, bral si hermanek do koupelny atd...

Káťa (Po, 11. 9. 2006 - 12:09)

Můj přítel obřezaný je. Je to nejen hezčí pohled na penis, ale i z hygienického hlediska daleko lepší. Navic má opravdu při sexu výdrž, což jeho neobřezaní předchůdci zdaleka neměli. Jestli budu mít chlapečka, nechám ho obříznout už jako miminko z hygienickeho důvodu.

Petra (Po, 11. 9. 2006 - 12:09)

Ahojky, zkusim pridat vlastni zkusenost z pohledu zeny.
Muj ted uz bohuzel byvaly pritel ji zrejme mel. Proc zrejme? No, protoze si zadnou operaci nepamatuje jako dite a na dotaz rodicum, zda neco takovyho neabsolvoval jako maly dite dostal negativni odpoved. No, ale zrejme to absolvoval, jak jinak to vysvetlit.
Drive u byvalych partneru mi prislo roztomily, jak zalud pomalu vyleza pri rostoucim vzruseni, ale pote, co jsem poznala obrezany penis mi to prijde minimalne divny az nehezky. Proste jsem si rychle zvykla na obrezany a nevim nevim, jak se budu nekdy u sveho budouciho partnera smirovat s normalnim... No, ale zpet k tematu. Obrezany se mi moc libi, je to hezky, mily, hygienicky a hebky, i kdyz ta posledni vlastnost s tim nesouvisi... Problemy s tim nebyly zadny, jak rikam expritel to mel zrejme od malicka.

Radka (Po, 11. 9. 2006 - 12:09)

Chtěla bych přidat svůj názor na obřízku mužů. Před pár lety jsem pracovala ve Státech jako au-pair a starala se o dva kluky a malou holku. Oba kluci byli obřezaní a já zpočátku ani nevěděla co to s těmi šulíny mají. O obřízce jsem toho mnoho nevěděla a tak mě trochu překvapilo, že jim nemusím předkožku při každém koupání přetahovat jako to mamka vždycky dělala mladšímu bratrovi. Dokonce jsem si nejdřív myslela, že amíci mají tu předkožku už od narození takovou kratší a říkala si jak je to praktické a nezapírám, že i hezké. No, nakonec jsem se vše dozvěděla. Dělají jim obřízku takovými speciálními svorkami a nepoužívají ani šití. Jizvička pak není opravdu vůbec znát a penis vypadá naprosto přirozeně. Škoda že se u nás zatím tato technologie nepoužívá. Máme s manželem ročního synka a dost vážně uvažujeme o jeho obřezání protože je podle všeho nejlepší ji prodělat za mala.

Marie (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

Vážení muži, vážené dámy. Jsem velice ráda, že vznikly tyto stránky, protože konečně někdo otevřeně hovoří o tomto problému. Před rokem a půl kdy můj přítel podstupoval obřízku ze zdravotních důvodů (zúžená předkožka), jsme sehnali informace jen takové, které vypadaly, jako by šel na porážku. Je to můj první sexuální partner s obřízkou a nemůžu si to vynachválit. Dříve jsem nerada svého partnera dráždila jazykem, protože ne vždy došlo k dokonalé hygieně žaludu, ne každý muž si dobře přetáhne předkožku při mytí. Dnes bych nedělala nic jihého, protože je nádherně čistý a voňavý. Při dráždění jazykem si samozřejmě ještě pomáhám rukou a nikde se mi neplete zbytečná kůžička a lépe se mi dráždí partnerův žalud.V současné době si už neumím představit milování s mužem bez obřízky.
Přeji spoustu kladných reakcí na Vaše stránky a pokud bude třeba ráda se opět vyjádřím k této problematice.

Džejár (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

Škoda žes nezažila sex v přírodě, autě nebo prostě když to na člověka přijde. Pak obvykle na sprchování není čas, nálada a ani nebývá sprcha zrovna po ruce. Neříkám, že je špatné se před milováním vykoupat, ale zavání mi to takovým tím "každou středu v deset večer". To, že tě Tvůj současný partner dokáže milovat tak dlouho se ani nedivím když má, jak píšeš, hodně dlouhou předkožku. Ta mu totiž kryje žalud i při kopulaci a tím oddaluje vyvrcholení. Otázkou je, jestli Tvůj přítel opravdu prožívá plnohodnotné vzrušení. Obávám se, že nikoli protože jeho žalud pak není drážděn přímo, ale zprostředkovaně pod pohybující se předkožkou.
Každopádně, Jitko, díky za názor. J. R.

Jitka (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

No, nevim jak moc to komu pripada esteticke, ale pred sexem se vsichni mi partneri vzdycky sprchovali, pokud jsme se nekoupali spolu, takze hygienicke duvody neberu. Predkozka na ochablem penisu podle mne mnohem estetictejsi. Jeden muj partner obrizku mel (kvuli fimoze v 19 letech), a me to prislo takovy moc vulgarni, ten holy zalud i ve scvrklem stavu. V dobe kdy jsme byli spolu byl obrezany uz 7 let, ale stejne vic jak 2 minuty nevydrzel. Muj soucasny patrner predkozku ma (a dost dlouhou) a vydrzi mne v ruznych polohach milovat i 20 minut do sve prvni ejakulace. Navic mi predkozka prijde roztomila na hrani a zuzlani, a nejvic se mu libi, kdyz mu pod predkozku (mezi ni a zalud) zajedu jazykem nebo prstem a krouzenim ho tam drazdim. I pro mne je zajimave vnimat jak se ve mne jeho predkozka prehrnuje tam a zpatky pri pronikani.
Takze muj nazor je jednoznacny: jedine s predkozkou, a cim delsi tim lepsi.
Jitka

Spy online (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

http://www.mujweb.cz/www/obrizka/

Martin (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

Mě to dělali v nemocnici Teplicích. Ležel jsem tam asi 3 dny v nemocnici. Byl to státní doktor a hradila to pojišťovna a tak žádné 2-3 tisíce,a je to perfekt udělané. Jsem spokojen na 100%a hlavně sex je asi opravdu trochu lepší a hygiena ani nemluvě.
Nikde a nikdo se mě na nic ani neptal,šel jsem tam s takovým ostychem, ale pak to spadlo a ...........................a stálo to za to.

Pavel (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

Jak dlouho o tom uvažuješ? Máš k tomu i nějaké zdravotní důvody?

No původně jsem to měl domluveno v nemocnici, ale chtěli, abych tam nemíň 3 dny ležel, což mi připadlo šílené. Hlavně jsem byl rád, že jsem tam dostal papíry na předoperační vyšetření, kde byla uvedená diagnoza - fimoza . S tím jsem potom přes telefonní seznam sehnal privátního urologa, který to udělal při místním znecitlivění a ambulantně, takže jsem tam přišel někdy v 9 hod a po obědě jsem šel domů. Nevím odkud jsi, já jsem to absolvoval dál od domu, kde mě nikdo nezná. Strach z těch státních bych až tak velký neměl - oni si všichni stejně většinou odpoledne otevřou soukromé ordinace. Hlavně si předem vyjasni, jak chceš obřízku udělat, jestli úplnou - těsnou nebo jenom volnější, ať to potom nemusíš řešit jako já. Osobně si myslím, že když už tak úplnou - ať využiješ všechny benefity, které to přinese.

Pořád proti obřízce někdo bojuje, pokud můžu říct svůj názor, tak toho nelituju.

Libor (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

Ja uz jsem se konecne taky pro obrizku rozhodnul, ale mam dost strach z
provedeni ve statnim zarizeni.
Uvazuju o nejake soukrome klinice, protoze mi jde hruza z neodbornosti ve
statnich nemocnicich.

Prosim o radu, referencemi kde jste to kde postoupil a jak jste spokojeni.
Diky!

zdenek (Pá, 8. 9. 2006 - 00:09)

Obřízku jsem podstoupil již dávno v mých 18-ti letech v důsledku těžké fimozy.Výsledek je vynikající a mohu jen doporučit.Po zákroku je vše velmi citlivé.Přirozeně.Chce to svuj čas a nepanikařit!Radikální zlepšení se dostaví až behem prvních třech měsíců až půl roku.Takže klid a trpělivost.Za zbavení fimozy to rozhodně stojí!Škoda že se to zde nepraktikuje jako v např. v USA.Zbytečně by tak mnozí nemuseli lékaře a sebe v nemocnici zdržovat.

Laďa (St, 6. 9. 2006 - 12:09)

Přesně to samé u mě, proto na obřízku nikdy ani nepomyslím.

marian (St, 6. 9. 2006 - 11:09)

Před několika dny jsem prodělal obřízku. Důvodem byla fimoza. Ted mam žalud neustale odhalen a při jakem koliv dotyku cítím řezavou bolest, nejvic na špičce žaludu. Je to velice nepříjemne a např. v noci mám problém s ulehnutím, tak abych necítil bolest. Je to normální??? Žalud jsem měl přecitlivělý i před obřízkou, ale jelikoš byl překrytý předkožkou a pod tou to bylo v pohodě tak jsem to neřešil.

host (Ne, 27. 8. 2006 - 20:08)

prodělal jsem úpravu uzdičky,protože se mi občas při sexu natrhla,ale bohužel teď mám problémy s kůžičkou,která se zůžila a občas kolem žaludu jakoby "ztvrdne" a nejde pořádně přetáhnout a je to při sexu dost bolestivé.Nevíte někdo jestli se to dá léčit jinak než obřízkou?Jak je to s citlivostí a honěním po obřezání?

Jenom vydržte (Po, 21. 8. 2006 - 11:08)

Nihil má totiž ve všem pravdu. Pro vás bude lepší, když budete na to maslet, a pak vás to tak nezaskočí

Venda (So, 19. 8. 2006 - 11:08)

Obřízku mám taky několik let a žádné problémy nejsou.O problémech většinou hovoří neobřezaní.Obřízku mám,protože jsem ji chtěl.

Venda (So, 19. 8. 2006 - 11:08)

Obřízku mám taky několik let a žádné problémy nejsou.O problémech většinou hovoří neobřezaní.Obřízku mám,protože jsem ji chtěl.

Reklama

Přidat komentář