Reklama

Syn a masturbace

Maja (Ne, 17. 5. 2020 - 12:05)

Gabi,prozivam to stejne.

Z (Pá, 15. 5. 2020 - 14:05)

Z

Maja (Pá, 15. 5. 2020 - 13:05)

Ano,jenom kecy a kecy ze udelam ti to kolikrat chces a zatim to vic jak jednou nikdy nedali,frajeri ukecany,ten chlupac mi ji vylize kolikrat mu dovolim a jeste me muze nekolikrat vysukat,kdyz me udelal popate tak mi tekli slzy stestim z toho vzruseni,klepali se mi kolena ze jsem nemohla vstat z zidle,skoda ze jsem to nevedela driv,ale ted uz bude jenom muj..

Maja (Pá, 15. 5. 2020 - 11:05)

Vrcholech

Maja (Pá, 15. 5. 2020 - 11:05)

A je vazne moc hezke ze kdyz sedim tak aby nemohl zasunout tak lize az se udelam,odbehne jakoby probehl byt dokola a hned zase znovu a takle to dela dokud nedam nohy k sobe,rano jsem po peti vrchulech uz nemohla tak jsam prelozila nohy prez sebe a bylo,je to neunavny jazyk,krasne drsny a dlouhy.

Jirka (Ne, 15. 1. 2023 - 12:01)

super chtel by te vydet moc me to vzrusilo asi se budu muset vytrikat

Maja (Pá, 15. 5. 2020 - 11:05)

A jeste si me vylize a ocisti,to chlapi se jenom vycakat a nic.

Gabina (Pá, 15. 5. 2020 - 11:05)

Musim stebou souhlasit.Ten mu manzel po case co jsme spolu tak mam pocit,ze mu jde jem o to,abych mu dala diru na soustani a on se moch do me vystrikat.A pak za to podekuje ze si moch ulevit.A ma hotovo.Vyc ho nezajima.Ale ten pes jako by vedel co delat.Kdyz ho pustim do dirky,pekne mi ji protahne,vystrika se do me a pak te este pekne jazykem od toho seminka ocisti.No a nekdy si da druhe kolo.Ten muj hlap ani nevi co druhe kolo je.

Maja (Pá, 15. 5. 2020 - 06:05)

Bezne to je a nejde to jinak,pejsek ho nedokaze vyndat jako clovek a cakat vedle a ver ze je to pocit nepopsakelny.

luci (Pá, 15. 5. 2020 - 10:05)

Proč by ho také vyndával pejsek to dělá proto aby do feny pustil semeno a žena která je jím připuštěna je jeho fena . Pejsek si užije , ona také a nikomu to neublíží .

Klarka (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

Vcera jsme oslavili 13 let synka a hned si připadá dospele,smrad jeden,a hned jaky mam darek a tak,tak dostal nove hadry a boty a vecer dostal to co si pral,navlekli jsme kondom a hura do me,no vydrzel asi 10minut nez vystrikl ale stale mu stal tak prirazel dal az za chvili jsem byla ja a on znovu,pohladila jsem ho a podekovala mu ze byl tak chlapsky a sli jsme spat.

Z (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

Z

Maja (Čt, 14. 5. 2020 - 11:05)

Ja ho uz naplno poustim i do zadecku,nejdriv to jsem mela trochu strach ale vzruseni je tak sylne ze jsem nakonec drzela a cekala na pocit plnosti a potom mi zadecek jeste vylizal,uplne me vycistil,udelal to takhle trikrat za sebou nez se unavil a ja jsem jenom padla na bricho a lezela jak zabita,uplne me odrovnal..

Gabina (Čt, 14. 5. 2020 - 04:05)

Dnes jsem se vzbudyla ve 2 rano.Vyvencila jsem psa a pak jsem ho zatahla do loznice a zamkla.Slekla se,sedla si na postel,roztahla nohy a uz me lizal.Behem chvylky jsem uplne tekla a pak jsem se udelala.On porad lizal a ja se kroutila vzrusenim.Hned jsem zatouzila po zasunu.Klekla jsem si a okamzite naskocil.Vrazil ho do me a okamzite prirazel.Pritom jsem si drazdila postevacka.Ale v tom jsem se udelala znova.Pes porad prirazel a ja mela pipku celou mokrou .Tentokrat me soustal snad 8 minut v kuse.Pak se do me udelal.Kdyz vyklouz tak me zas lizal a nechala ho at me ocisti.Ale jak drhnu jazykem po pipce tak jsem se udelala po treti.Neco tak krasneho jsem v zivote snad nezazila.Manzel je sice taky sikovnej,ale todle byl uplnej vrchol.Kdyz jsem pak psa pustila zloznice,stejne jsem byla este porad mokra.Skocila jsem se osprchovat.Tet docela premislim jake by to bylo s vetsim psem a citit vetsi penis.A urcite i vyce seminka.

JIRKA (Ne, 15. 1. 2023 - 13:01)

MOC KRASNE MOC BY SI PRAL TE VYDET V AKCI STRIKAM BLAHEM

luci (Čt, 14. 5. 2020 - 22:05)

No a pejsek ti dal lásku a je z tebe také fena . Jde jen o to první zaujmutí podporu klečmo a nastavení se , potom už to jde samo .

Steve (Pá, 15. 5. 2020 - 01:05)

? Cože?

luci (Pá, 15. 5. 2020 - 01:05)

Že do ní pustil semeno /dal jí lásku / , to je přece při koitu běžné .

Maja (Čt, 14. 5. 2020 - 11:05)

Gabi,kdyz do tebe strikal,citila jak se mu nafoukl,ja se vazne lekla,byla jsem tak plna,nepopsatelně.

Gabina (Čt, 14. 5. 2020 - 12:05)

Citim jak se mu nafoukne.Poprve jsem myslela ze mi ji roztrhne vejpul.Ale tet uz vim co muzu cekat.A ten pocit kdyz se mu nafoukne a vym ze ten moment zacne do te me pipinki strikat.Citim jak mu vnem skube a plni mi ji tim seminkem.Kdyz ho pak vynda tak mam pocit ze jsem plna po okraj.Nekdy mi to trosku vytece ven.

Reklama

Přidat komentář