Reklama

Cuckold

chcibytcuckold (Čt, 6. 12. 2018 - 14:12)

Tohle je můj sen mít vztah, kde bych byl sexuálně upozaděn a partnerka by preferovala jiné muže, společně by nám zůstala něha, mazlení, orál pro ni. jo, jsem dost submisivní, ale proč by to nemohlo fungovat? :-)

luci (Čt, 6. 12. 2018 - 23:12)

U jiných to funguje , proč by to nefungovalo u vás.

qw (So, 27. 10. 2018 - 16:10)

Byl jsi úspěšný , už...Luci, fakt se vyznáš . Včera jsem byl hnusnej , dělal jsem jí to do krku , že se málem pozvracela , ale neprotestovala a ten její byl v sedmém nebi . Dal jsem jí úkol, jsem zvědavej, jestli to v pondělí vyplní.

luci (Čt, 25. 10. 2018 - 18:10)

Zdravím Vás, zkusím...Podle inzerátu jsi velmi dobrý adept na vědomého paroháče/cuckolda/. Ale co kromě své submisivity té dominantní ženě nabízíš ?

alex (So, 14. 1. 2023 - 23:01)

nabizim zabezpeceni
jistotu.zivot bez starosti
lasku

Podpantoflák +… (Čt, 25. 10. 2018 - 18:10)

Zdravím Vás, zkusím přidat do diskuze můj inzerát:Jsem prý pohledný, komunikativní sympaťák, sportovní typ, nekuřák, 41 let, mladšího vzhledu, nižší postavy (167 cm), M "tak akorát", a hledám dívku, ženu pro trvalý a dlouhodobý D/s vztah. Moc rád bych byl tzv. podpantoflák. Uvítal bych proto ženu, která chce být v sexu a ve vztahu dominantní, a preferovala by svoje uspokojení před mým. Které by se i líbilo mi poměrně často a třeba i dlouhodobě odpírat vyvrcholení (jen když dovolí, za odměnu) a postupně by mě tak dovedla k poslušnosti a oddanosti, a k tomu, že jí splním, co jí na očích vidím, a třeba i k převzetí naprosté většiny domácích prací. Bude-li to Tvoje přání a budeš-li chtít mít pro své uspokojení časem i milence, budu za to velmi rád. Můžeš být štíhlá, plnoštíhlá i velká baculka, od 165 cm výše. Jestli existuješ, prosím napiš.Kontakt: [email protected]

luci (Čt, 25. 10. 2018 - 16:10)

Všiml jsem si , že nemá...Byl jsi úspěšný , už začíná být poslušná . Jen tak dál.

qw (Čt, 25. 10. 2018 - 14:10)

Jen klid , neděláš nic...Všiml jsem si , že nemá ráda anál , tak jsem jí ráno řekl , že jestli se mnou nepůjde na oběd , v pátek ho bude mít. Přišla !!!

luci (St, 24. 10. 2018 - 23:10)

Je to na palici. Byl jsem tam...Jen klid , neděláš nic jiného než ostatní chlapi , kteří dostanou příležitost ukojit se na cizí ženě. Se mnou se také většina chlapů nijak moc nemiliskuje a jdou tvrdě na věc. Na ženy kandaulistů pohlížejí někteří jako na děvky a podle toho se k nim chovají. Někdy toho mám lidově řečeno plné kecky.

qw (St, 24. 10. 2018 - 20:10)

On je kandaulista a tebe na...Je to na palici. Byl jsem tam v pátek, a byl jsem na ní dost hrubý , prostě jsem si s ní dělal , co jsem chtěl . Hvězdy mi přáli, hodně jsem vydržel a ona pak byla grogy . On byl nadšenej , jenomže v pondělí v práci ona se mnou ani nepromluvila . Jdu tam v zase v pátek , co dělat jinak ?

jarda (St, 24. 10. 2018 - 15:10)

A máš ty svoji hrdost.

Jan (Út, 23. 10. 2018 - 19:10)

On je kandaulista a tebe na...Ahoj luci,bavíš mě svými příspěvky,hezká,chytrá,vzdělaná holka tak do třicítky.Má ráda sex na všechny způsoby a ráda jej provozuje.Na venek odměřená, v posteli ochotná téměř ke všemu,žádná uťápnutá slepička,něco jsem zapomněl?

luci (Po, 22. 10. 2018 - 00:10)

Jenomže mě je z něho na...On je kandaulista a tebe na ní připouští jako býka na krávu a uspokojuje se sledováním tvé aktivity se svojí ženou . Těžko budeš něco vymýšlet ,užij si udělej se do ní kolikrát zvládneš a jdi . Jako žena kandaulisty jsem těm chlapům také nabízena jako zboží, vím o čem to je.

No tak (Ne, 21. 10. 2018 - 14:10)

Se ji neptej, lehce ji...Jak? Neco noveho?

qw (Pá, 19. 10. 2018 - 17:10)

Je to tak , cuckold je...Jenomže mě je z něho na blití, když mi ji předvádí jak nějaký tovar, taky když si ho u toho mastí , no a když na ní pak vleze , praštil bych ho . Večer tam jdu , taky se těším, ale musím něco vymyslet.

No tak (Pá, 19. 10. 2018 - 16:10)

Problém je že mi nechce...Se ji neptej, lehce ji pripij, priprav si ji a vlitni na niJen pozor na to, aby to nybylo vylozene proti jeji vuli, to uz by byl trestny cin

suban (Pá, 19. 10. 2018 - 16:10)

Problém je že mi nechce dát.Už měsíc mrda jen s ním.

No tak (Pá, 19. 10. 2018 - 16:10)

Myslím že chápe že jsem...To je jednoduchy, vlitni na ni jako bull, rozmrdej ji skoro do mrtva a pri tom ji donut, at ti to prizna, krikem, lehcim sado maso, a jak to prizna tak dosahnes prvni mety, kterou chces ne?No a pak prorad pri te sukacce ji donut, at ti slibi, ze bude delat to co ty si prejesPodminkou je, aby byla opravdu rozsukana do bela, v tu chvili ti odkyve hodne, kdyz ne vsechnoNever try never know:-)Vidis sam ze hodnej subik k priznani ve Vasem pripade nefungujeDej vedet jak to dopadlo

suban (Pá, 19. 10. 2018 - 15:10)

Přesně tak. Mně taky nevadí když žena souloží s jiným.Problém je aby se do něj nezamilovala.Už ted je s ním nejen při sexu.Ale hlavně stále ho zapírá.To mi vadí nejvice.

luci (Pá, 19. 10. 2018 - 15:10)

cuckolding vůbec není o...Je to tak , cuckold je prostě vědomý paroháč a ponižování manželkou ho vlastně vzrušuje a uspokojuje. Iniciátorem sexuální aktivity je vždy žena . U kandaulistů je to muž kterého sexuální aktivita manželky s jinými muži vzrušuje a uspokojuje a je nad věcí , není tím poníženým a sám takové situace navozuje. Někdo si myslí , že je to totéž, ale není. Stejné je to pouze v tom , že ženy obou ve vrcholu aktivity /kterého nemusí být vždy dosaženo/ souloží s cizími muži.

Reklama

Přidat komentář