Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 17:08)

tak to bylo velmi výstižné ! podepisuji se pod to

Návštěvník (Čt, 6. 8. 2020 - 18:08)

Mě by zajímalo jak tam strašidlo leze ? Tyhle levný bazény mají plastový schůdky, já jsem třeba u dětí urvala schůdek. A můj zetak má sto kilo a taky urval schůdek.....možná tam leze přes židli jako já, nebo mají malý jeřáb....:)))))

Návštěvník (Čt, 6. 8. 2020 - 18:08)

a jooo .vždyt tam nemá schůdky.psala že má hloubku 2.70m je blbá ? nebo si to spletla s koupalištěm ?

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2020 - 15:08)

Tak jestli ten její bazén má hloubku 2.70m, tak ona sama by musela měřit cca 4 metry . Vždyť v těm stojí a voda jí zakrývá akorát bradavky...To by byla nejvyšší osobou na světě, a né takový malý pivo.

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2020 - 16:08)

Zase kecá, na tom posledním videu říká, že musí dopustit vodu, protože jinak brnká palcema o dno. Je to nízký bazének, který může mít tak nejvíc 80 cm a to ještě s bídou. Jí dělá dobře když věci nafukuje, aby jí někdo záviděl, žije v tom, že jí neustále někdo něco závidí. Tak ale pro ni samotnou je tohle pořád lepší, než být zavřená v posledním patře v paneláku v bytě zasekaným kýčema, smradem a bordelem.

Návštěvník (Čt, 6. 8. 2020 - 11:08)

Chudák Ari takovej levnej bazén a ještě si ho musela koupit sama. ....:)))

Návštěvník (Čt, 6. 8. 2020 - 15:08)

No jo, chce se pořád máčet, ale to na močák není dobré, navíc ta krůta neumí ani plavat, chlubí se počtem temp, co udělala, ta se jinde ani koupat pořádně nemůže. Tenhle dětskej bazének s nafukovačkou je pro ni akorát. A že by jí někdo záviděl chlapa s několika baráky? Ale kdepak, tomu se musí sloužit a na to Arísek není stavěnej, ona je ta dáma do kočáru. Tak si to Arísku užívej, než budeš zase odejita.

Božka (St, 5. 8. 2020 - 23:08)

Nevíte co se stalo té baletce Evě Horákové v 50 letech zemřela.

Návštěvník (Čt, 6. 8. 2020 - 00:08)

Také netuším. Té je škoda, to byla panečku kočka. Ne jako tlustá Květa.

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 19:08)

Děti nemá, vypadá jak prasnice. Bazén si musí koupit sama, vsadím se že ho i živí co? Ha ha ha

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 18:08)

No mít bazén na 2 tempa to je teda terno. Neřeknu zděnej jako má dcera 15m, ale tohle má každej debil před barákem.Tady má někdo dost. :-))

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 20:08)

Klid. Nevím co má tvoje dcera, ale znám hodně pracháčů a dvacetpětku nemá nikdo, protože mají rozum a protiproud. Je vidět, že jsi mimo. Proč by jí kupoval bazén zapuštěnej, když se v tom domku nechce Květa usadit. Letos tam tráví volno a víkendy, kam se odstěhuje na příští léto, to neví ještě asi ani jeden z nich. Květa byt pustit nechce. Příští týden bude krásně, tak si to tam Květa pěkně užije. Je to pěkný místo. Škoda, že domek nechce napořád.

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 20:08)

Co to meleš? Vždyť je to krásný velký bazén a Arianka v něm plave jako mořská panna. A je v něm neskutečně sexy. Závidíš co????

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 20:08)

jdi už do prdele ty svůdná AMAZONKO 6x XL

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 20:08)

Na to celodenní cachtání na tom černým monstru je ideální. Velkej je dost. Když si chce zaplavat, stejně jezdí do přírody do lomu nebo na ten písák. Ten přesně nevím kde je, ptát se nechci.

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 18:08)

Vždyť to říkám, že závidíš. Arianka se tam krásně vyvaluje, a ty se z toho můžeš posrat.

H. (Út, 4. 8. 2020 - 06:08)

Hana byl už dlouho nemocná, 59 let je ještě dost málo.

Návštěvník (Út, 4. 8. 2020 - 05:08)

herci Krampolovi zemřela manželka Hana.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 17:08)

herci krampolovi zemřela žena hana.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 20:08)

a co jako? držíš smutek? tak se Krampolka konečně uchlastala..

Reklama

Přidat komentář