Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 23:08)

Tak nějak mi vychází, že tuhle všechnu hrůzu způsobila Miluna,sakra kolika lidem už ona ublížila a kolik lidí dohnala do blázince,ona si to neuvědomuje ale ničí životy

Miluna (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

A kde si teď Ráďo? Já sem fakt moc ráda že si po takový době napsal.Já se ani Alici už tolik na tebe radši neptala protože vim že jí to vadí tak je to těžký.Ale jestli fakt chceš přijet,tak přijeď zítra do Písku.Třeba k Lídlu u bus.nádraží a já bych tam došla.On je Písek rozkopanej tak to nemá cenu ani abys jel někam do města,objížďky a tak.

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Dřív to s Milčou nešlo. Byl hsem ještě mladší a jo měl jsem jí rád hodně. Jen nás dělí myslim dvanáct let. Ale Alici to vadilo aby se mnou byla,přitom s ní pak byla sama a užívali si i s Jirkou ve třech. To mě pak mrzelo a chtěl jsem na Milču zapomenout ale před několika týdny se mi o ní zdálo a nějak po probuzení jsem si říkal že bych jí zase rád viděl. Jen mi vadí ten ukrajinec. A taky jsem koukal že tady má nějakýho Otu.

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 21:08)

To je fakt smutný, vím, že jsi měl Milunu asi hodně rád, nevím, proč to mezi vámi skončilo,ono s Miluš je to těžký.Snad máš ještě prarodiče,teda chlape nemáš moc veselý život

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Aha,asi vím co myslíš,jen sem tomu nemohl uvěřit,no stalo se to,no a s otcem se Radku stykas?No život se ti obrátil vzhůru nohama viď?

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 21:08)

S tátou se nestýkám. Nedopadlo to mezi námi dobře. Jsem vlastně celkem osamělej. Poslední dobou už jsem často jen sám.

pamětník (Pá, 7. 8. 2020 - 21:08)

Chyba, tvůj táta tě měl moc rád, vychoval tě a pmal když jsi yl ve všech svých průšvihách. . A určitě tě má rád i teď. Měl by ses mu omluvit nebo aspoň zavolat a setkat se sním. Jiného tátu už mít nebudeš. Na učňák jsi se taky vykašlal, co? A nepracuješ, co víc říct.

Sany11 (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Ahoj Radku, kdysi jsme si take par radek napsali. Mam syna v podobnem veku, mozna si vzpominas. Pametnik ma mozna pravdu. A cas spoustu veci zhoji.... mozna by ses mel pokusit to s tatou urovnat.
Jirkovi se asi moc nedivis, ze neni z tve pritomnosti nadseny, tak je to tezke. Ale tata by mohl byt take rad, kdybyste se usmirili. Jsi pokud vim, jeho jediny syn, ne?

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Ahoj Sany, tebe si pamatuju. Táta už ale neni v Čechách, takže už jsem ho taky dlouho neviděl. Nevim jestli se to někdy napraví. Táta si pořídil novou rodinu a teď má malou dceru. Jo syn jsem jedinej. Jirka je na mě zlej i když jsem v poho. Je to nervák a rapl.

Sany11 (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Tak to je skoda, Radku, podporu asi od nej tedy moc ocekavat nemuzes, ale snad si k sobe casem jeste najdete cestu. Mozna bys mu mohl zkusit napsat. Je to prece jen nejaka doba, jsi dospely, jiste take rozumnejsi. Urcite mu nejsi lhostejny a nic za to nedas.
O Jirkovi je to znamo, ze je nervak. Ale snad i tam se to casem trochu urovna. Ale to vis, na spolecne bydleni to neni. Tak snad do zimy najdes nejakou praci a bydleni, v aute prezivat nemuzes. Drzim palce. :)

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

No to je mi tě líto,asi ti ublížila,tak to jsi chudáku sám

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Já nevim jestli mi tady z diskuze znáš? Já tady dlouho nebyl. Neublížila, ale trohu se něco zvrtlo a mám s ní rozladěný vztahy. A už jí nemůžu vidět očima úplně jako mámu.

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Radku ty říkáš mamce jménem?To je divný ne?

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Protože už v ní ani mámu nevidim

Miluna (Pá, 7. 8. 2020 - 13:08)

Ráďo udělalo se mi díky tobě líp.Že si mi napsal a nezapoměl si, jen si nechci znepřátelit Alici,nevim jak by to teď brala kdyby jsme se sešli? Myslíš že by jí to ještě vadilo? Já se s Alicí viděla naposledy asi v lednu,nevim jestli to víš? Pomáháš mi před Sergejem.Jen škoda že na mě nefunguje nic před Koronou.Vůbec se mi nelíbí do toho děti pustit do kolektivů.Už to vidim,budou tam chvíli a pak zpráva že se na škole nebo dokonce ve třídě vyskytl Kovid!! A co pak?? Jen nervozita,neklid a nebo onemocní jako vždy z podzimu a člověk bude jak u debilů mít nervy co maji.Srpen se krátí a mě z toho Ráďo hrabe.Školy by měli zařídit povinné distanční výuky v téhle situaci a ne takhle riskovat!!

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 19:08)

Nedivim se ti. Alici se taky nechce dát bratra do školky. Jsou lidi co tomu nevěří a pak lidi co znají i někoho kdo na to umřel. Já znám chlapa který s tim byl v nemocnici a měl vážnější průběh. Kdybych měl říct svůj názor,ještě bych děti do škol nepustil. Dlouho jsem litoval jak jsme na tom spolu byli a to mimčo jak to dopadlo všechno. Ale teď do téhle doby už děti nechci. A jak se ptáš tak nevim co Alice a je mi to jedno. Já myslim že je to už moje věc a jestli mě chceš vidět tak dej návrh jak se sejdem. Můžu za tebou dojet, auto mám.A právě v něm někdy i přespávam. Já jsem teď bez práce, jeden chlap mě využíval a už jsem to nevydržel a ukončil to. Já ti to pak řeknu.

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2020 - 13:08)

Miluno, Miluno, ty jsi si zase někde přečetla výraz distanční a ten se ti zalíbil, co?

Miluna (Pá, 7. 8. 2020 - 13:08)

Jo přečetla,jak si to poznal(a) ?

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 09:08)

Radku Alice je tvoje máma ne?

. (Pá, 7. 8. 2020 - 11:08)

Máš pravdu je to jeho máma.

Reklama

Přidat komentář