Reklama

Chodíte nazí doma?

Ala (Čt, 12. 10. 2006 - 22:10)

Ja zasadne bez kalhotek,jinak oblecena:-)

Iva (Čt, 12. 10. 2006 - 21:10)

Přijde mi poměrně úchylné, když chodí doma nahý rodiče i děti. Proč to ty děti učíte, proboha?

vašík (Pá, 6. 10. 2006 - 14:10)

Myslím, že chodit ve svém bytě nahý je docela příjemné. Já když ráno vstanu, tak ještě než vstane manželka tak poklidím v kuchyni, třeba i umeju nádobí a to stále ještě nahý. Ustrojím se asi tak za hodinu po vstávání. Připadá mi to docela normální. A to jsem narozen v první polovině minulého století a žádnou úchylkou netrpím.

lol (Čt, 5. 10. 2006 - 13:10)

z toho si nic nedelej :o)

Franta (Čt, 5. 10. 2006 - 09:10)

já se slíknout stydím, protože mám malého pindíka:-(

Dan (Ne, 16. 8. 2020 - 17:08)

Chceš mi udělat masagge penis

lol (St, 4. 10. 2006 - 16:10)

kdyz je dite este male tak v tom nevidim nic spatneho jste prece rodina a v budoucnu to bude mozna i prinosem ale vzpominam si ze v prubehu dospivani sem se uz pred tatou zacala trochu stydet a prislo mi to ...........divne

prober (Pá, 4. 8. 2006 - 10:08)

Victorie, a když by tvůj partner s tebou souložil nahý, nevadilo by ti to?

martin42 (Čt, 3. 8. 2006 - 18:08)

Ale třeba by se líbilo partnerovi,že Ty chodíš nahá

Victoria (Čt, 3. 8. 2006 - 18:08)

Občas chodím doma nahá, když jsem tam sama, ale když je v domácnosti víc lidí, nepřipadá mi to vhodné. Např. kdybych žila s partnerem a on chodil doma nahý přede mnou, nelíbilo by se mi to.

Ivo (Po, 31. 7. 2006 - 14:07)

Všechno se dá nacvičit. Zkus si na nudapláž pro začátek zajít v lednu. Za prvé tě tam nebude rozptylovat tak velké množství nahých žen a za druhé ten tvůj se taky ve stavění nepřetrhne. No a v šedesáti už tam budeš klidně i v létě.

Marek (Po, 31. 7. 2006 - 10:07)

Povedzte mi jedno,muzi ako mozete chodit na nuda plaz ved mne staci ked chodim teraz na ostro pod kratasami a v jednom kuse mi stoji!nechapem ako sa vam nemoze postavit ked tam vidite tolko nahych zien!mimochodom mam 19.rokov

Ivo (Čt, 27. 7. 2006 - 12:07)

Z čeho jste Věrko krásně opálení po celém těle, když jenom přeběhnete z domu do bazénu ? Já bych se nestyděl ani za delší pobyt na terase.

mirka (Pá, 14. 4. 2006 - 13:04)

Budeme se muset přestat obávat a s klidem se v bazénu na zahradě koupat taky bez plavek. Na nás by ale mohlo být vidět z jednoho okna sousedního domu (mají tam koupelnu), odjinud snad ne. Pokud jde o naše děti, byli jsme s nimi párkrát na nudi u moře a nahota jim nijak nevadila. Na zahradě ať se rozhodnou jak chtějí, k nahému koupání je nutit určitě nebudeme !

Jindra (Po, 10. 4. 2006 - 00:04)

No, tak teď v zimě (naštěstí už začíná jaro, teda snad) bych doma nechodil nahý ani náhodou, ono těch pokojových 20°C na mě, neplomilného člověka, až tak mnoho není. V létě je ovšem situace jiná, to když je venku třicet ve stínu tak je roucho Adamovo oděv nejpohodlnější :-)
Ale takhle ta otázka asi míněna není, že. U nás doma nebyla nahota nikdy nějaké velké tabu a vůbec, v létě si taky čas od času zajdu na nějakou nudapláž, tak za co pak se stydět doma. Ale zase to není žádné takové to chození po obýváku, jen mi prostě nevadí, když mi leze někdo do té koupelny, nebo mě přistihne, kdž se převlékám (v malém panelákovém bytě není o podobné situace nouze).

Návštěvník (Čt, 2. 3. 2006 - 10:03)

Jasně, hlavně chodíme nazí před dívčím internátem!

Věrka (Út, 28. 2. 2006 - 08:02)

Před několika léty jsme si pořídili domek se zahradou a bazénem. Řešili jsme otázku, zda se koupat v plavkách nebo nazí. Protože míme dostatečně hustý živý plot, zvítězila nahota, a tak se již doma svlékáme a přes terasu jdeme do bazénu. Na danou otázku tedy odpovídám: ano, chodíme doma nazí, ale jen účelově před a po koupání v bazénu.
Ještě dodávám, že koupání bez plavek je velice příjemné, navíc jsme opálení po celém těle.

J (Ne, 5. 2. 2006 - 00:02)

Docela rozumím Kristýně, že vyhledává soukromí. U malých dětí to není nic neobvyklého, že běhají nahé. Ale myslím si, že v pubertě už je to něco jiného. Trocha toho studu nikdy není na škodu a i rodiče by mělo zajímat, co si o nahotě jejich dospívající dítě myslí.Jestli jde o svobodu, mělo by mít i dítě možnost svobodně se rozhodnout, jestli bude chodit nahé, nebo ne. Je to každého věc, já sama bych nahá před mé děti nevylezla,to triko musím mít. Je to taky dost o sebevědomí.

Koudelka (So, 4. 2. 2006 - 15:02)

To Kiki prosím prosím mohl bych k vám přijít na návštěvu,vzal bych sebou ségru,ona se rozešla s tím blbečkem a pořád leze ke mě do pokoje a kouří mi ptáka.Mohla by si to rozdat s tvým fotříkem a já s tebou,uvidíš že nebudeš litovat.

DAn (Út, 4. 8. 2020 - 21:08)

Dělám masáže penisu i dětem za 50 kč

Reklama

Přidat komentář