Reklama

Ariana a Raven

Právník (Pá, 30. 3. 2007 - 10:03)

Vida, vymáhat ,,splnění věštby"...to by nebylo špatný!

Turista(61) (Pá, 30. 3. 2007 - 10:03)

Já mám taky "vymakanou postavu" ale vlasy mám ještě svoje a ne teflonové:)A je hluboko pod moji důstojnost věnovat se takovým komediím, jako A a R. To už bych radši bydlel někde na podnájmu, než si vydělávat tak nestoudnými žvásty. Víte, kolik neštěstí to přinese důvěřivým lidem?
Nevím jak Vy, ale já bych takové lidi odsoudil k nuceným pracem, než by přišli k rozumu. Pročpak se splnění věštby nedá vymáhat, jako například v případě chybné prognózy v podnikání? Protože potom by bylo rázem po živnosti pro takové vyžírky:)

Kolikoli (Pá, 30. 3. 2007 - 09:03)

Myslím, že Ravenovi opravdu táhne šedesátka, má ale vymakanou postavu. Je ale vidět, že má nabarvený vlasy a tak.

. (Pá, 30. 3. 2007 - 03:03)

No jo ale kazdy nema tu prilezitost a o tom to je.Ja bych jim nezazlivala ze si vydelavaji jak si vydelavaji.Pokud je poptavka..Jinak me nevadi.To uz spis zvracim z Plzaka:-)A pro exoduse :neni mozne ze jim jen nerozumis?A jinak, Saudek foti skvele ale jinak je podle me taky pekny zoufalec.Takovy zastydli pubertak ktery uz nevi cim byt zajimavy.

Tomáš (Čt, 29. 3. 2007 - 20:03)

Jo, 120:) a je ostuda, že za takovou dobu ti dva divadelníci ještě nepobrali rozum a tak jim zůstává jenom ta vyčůranost:) na jejich článcích je to hodně poznat. Já taky umím opisovat a kompilovat a dá se tak hodně vydělat (viz Rowling a její Harant:)Ale je to tak trochu pod profesní důstojnost, vykládat místo věšteb pohádky, a co místo věšteb, místo životopisu , ne?

Milda (Čt, 29. 3. 2007 - 20:03)

Nějak tak jak píše exodus:)
To co vykládají ti dva kolotočáři kterým je dohromady 120 a ještě stylem jako by šlo o život najdu v každým lepším komixu s "esoterickou" tématikou (jako satan, šiva , woodoo a tak ty kecy kolem rituálů)
A navíc jsou drahý. Ale to našim řekněme chartistům (nevím jak jinak ty lidi kolem vašíka nazvat) a avantgardě v politice , nevadí:) A Haločce a JXD taky ne. Ale v opravdu světovým časáku se o nich nepíše:)

exodus (Čt, 29. 3. 2007 - 19:03)

ariana a raven maji blby filosoficky kecy, myslim si ze lidem kteri tam pisou o radu moc asi neporadi protoze porad skacou od tematu a nakonec stejne nic nevyresi. asi razi heslo - prijd si na to sam. myslim si ze takhle radit by dokazal snad kazdej. a navic nevim na co si hrajou. a tomu ravenovi je fakt 59 let? to uz je asi peknej starik

Tomáš (Čt, 29. 3. 2007 - 19:03)

Ale Saudek se (zatím ) nepokouší vykládat karty...:)))

Wiki (Čt, 29. 3. 2007 - 18:03)

Aleno, nápodobně. Ani pan Saudek se netají tím, že je to jeho slabší a hořčí odvar:)Nebo tady někdo věří, že Ravenovi je 120 a arianě o trochu víc?

Alena (Čt, 29. 3. 2007 - 18:03)

Mě vykládali karty před třemi lety a tvrdili mi, že mám úplně nejlepší karty pro manželství jaké mohou být, jak budeme s manželem šťastně žít, postavíme dům a budeme společně podnikat. Tak- a dnes jsem přes tento báječný výklad rozvedená. Manželovi nic, co chlap po ženské chce i s náležitou odezvou, doma nechybělo, přesto začal přes naše kartami deklarované štěstí na PC chatovat a vyhledávat "kamarádky", začal střídat milenky, s kterými jezdil na výlety a na dovolené k moři (místo s rodinou), chodil do bordelu, s kamarádíčky a surově mě začal mlátit a málem mne zabil. Nepil, takže z opilosti to nebylo. Musela zasahovat i policie a já byla v nemocnici. A takové věhlasné kartáře ti Argoni ze sebe dělají. Pak věřte kartám!

u.d. (So, 10. 2. 2007 - 19:02)

Jo jo dneska je magie peněz fakt lákavá. Ale vysolit 90 za takovou kravinu musí fakt jen snob nebo blbec. Ikdybych měla mega mega nedala bych to. K poznání by měl každý dojít sám. To se penězma zaplatit nedá..

romča (So, 10. 2. 2007 - 18:02)

Je fakt, že moc lidí za to ty prachy nedá :-)jestli ej někdo tak bohatej, měl by to radši dát charitě, to mu přinese větší životní uspokojení a nadhled :-)s inkvizicí to nemělo být srovnání.

Hejtmy (Pá, 9. 2. 2007 - 21:02)

prachy jsou největší magie děvenko:-) ale jak říkám důležitý je mít nadhled když za to někdo těch devadesát dá proč ne?... myslím ale že takovejvh lidí moc není...a s inkvizicí bych to nesrovnával...

romča (Pá, 9. 2. 2007 - 18:02)

No jo, v dávných dobách taky existovala třeba inkvizice a soud pomocí ordálů :-) a neznamená to, že to bylo to pravý ořechový. Ale jo, beru, že něčím se živit musí a když umí zrovna tohle (i když, jak se prokáže, že to opravdu umí?...)Brát za kurzy peníze je normální...ale někde je určitá hranice, co už je vydřidušství, že...Mě se to zdá ale celý spíš jako velká komerční komedie, že tam vůbec nejde o nějakou magii, ale hlavně o prachy.

Hejtmy (Čt, 8. 2. 2007 - 19:02)

ber to tak že v dávných dobách existovaly uzavřené skupiny a řády.... mezi které nikfdo nesměl vstoupit... a dnes je to takhle... představ si kdyby jsi na něčem pracovala celej život a pak by jsi to někomu prodala za babku.... dneska je holt taková doba... a cenit si takhle nějakého poznání pokládám za normální

romča (Čt, 8. 2. 2007 - 19:02)

Aha, takže s velikostí sumy na účtu klienta roste i jeho inteligence:-D...no jo, to je pravá magická logika :-)

Hejtmy (St, 7. 2. 2007 - 06:02)

To nechápete že to je recese? Představte si že by to stálo dva litry stejně jako posranej kurz reiky... to by se tam hlásil každej debil:-)

kl (St, 7. 2. 2007 - 04:02)

No me se zase zda ze mezi takove patri..

kl (St, 7. 2. 2007 - 04:02)

No tak si ten kurz nedelej ja zase nechapu jak muze dat nekdo za takovou kravinu jako je uto i 300000 kc...proste to neber

Tom (Út, 6. 2. 2007 - 09:02)

To je good, za základní kurz magie života chcou jen 90 000,- No neber to! :o))))

Reklama

Přidat komentář