Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 21:08)

pot'apanec je dobrý :-)

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 12:08)

Navíc, každý máme nějaký potenciál být vyjímečnými. Otázka je zda ho rozpoznáme a využijeme správným směrem. Jenže Ariana pokud nějaký kdysi měla, tak ho totálně zadupala. A zůstala jen komiksová figurka vyvolávající posměch. Ne opravdu nikdo nezávidí, jak často se tímto hloupým slovem oháníte. Není co závidět. V 50 máme většina přítele či manžela, odrostlé děti, svobodu, a zajíštění, bazény, peníze, atd. atd. Ráda bych tu třeba probírala nové knihy které Ariana napsala, nebo nějaké příspěvky, které člověka obohatí. Ale o tom jen mluví. Nic nevzniká. A její život? to je bohužel ten výsměch dítěte v dospělé ženě.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 20:08)

Jo to určitě, většina padesátnic má bazény...kde žiješ?? Většina by ho ani nechtěla, a kdo nemá velkou zahradu na něj ani nemá místo. Typická padesátnice, má sice odrostlé děti, ale je obvykle rozvedená a často na pracáku, protože starší lidi propouští a nikdo je nechce zaměstnat. Má co dělat, aby vyšla, a ještě dává dětem. Vyjímky existují, jako např. Ariana.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 12:08)

Já znám i padesátnice, co mají děti na prvním stupni ve škole. Kolem 40 se rozvedly a založily s novým přítelem novou rodinu. Teď jsou rozvedené, s dětmi na krku, a počítají každou korunu. Za pár let budou mít doma puberťáka, který se na ně bude dívat s despektem. Viz Bára Basiková, ta dopadla. 3x rozvedená, s desetiletým synem ve střídavé péči. Prý už má zase novýho chlapa, tak uvidíme, jak jí to dlouho vydrží.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 20:08)

proč na všem hledáš to negativní,a stále chceš být v opozici.Píšeš jak pavlačová drbna" prý už má zae novýho chlapa "Bára Basiková,chtěla dítě za každou cenu už i s předešlým manželem,podařilo se jí to,je štastná. At má nového chlapa ,když je milovaná a spokojená je to jen dobře !

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 13:08)

Jenže je to Bára Basiková ne pochybná urousaná bába bez identity jako Květa.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 21:08)

tak např já mám pidi zahradu ale na ní vířivku.Podnikám, rozvedená taky nejsem..Děti mám dvě na vyšších postech a jedno na studiu ještě doma.Nepokládám se za výjimku, spíš jako běžnou ženskou s průměrným spokojeným životem. Určitě není moji prioritou dávat na socialní sítě své fotky upravené tak,že postrádají realitu na Fb, A sdílet pubertální statusy.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 12:08)

Vířivka není bazén babo, tu má kdejakej čurák doma v koupelně.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 13:08)

Podívej se na opravdu velké kvalitní vířivky. Bazén za šest tisíc má dnes skoro bezdomovec babo.

Návštěvník (Po, 10. 8. 2020 - 00:08)

Na vířivku ti sere pes babo, i kdyby byla ze zlata. A co to meleš, bezdomovec nemá ani postel, natož bazén. A ty máš pěkně vygumovanou hlavu.

Návštěvník (Po, 10. 8. 2020 - 02:08)

potrefená husa se ozvala.

Návštěvník (St, 12. 8. 2020 - 23:08)

A ty kdo?? Co jsi co za kundu? Ty v noci nespíš a píšeš na diskuze___

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 20:08)

Neboj větší kunda, než ty nejsem. Nebudu ti přeci brát prvenství v tvém vulgárním slovníku.

Návštěvník (Po, 10. 8. 2020 - 11:08)

Květák ,no

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 21:08)

A o to jde. Znáte svoji cenu, Žijete si svůj poklidný zajištěný život a nevymýšlíte kraviny a nesmysly. Jen opravdu silně nevyzrálý jedinec by předváděl to co Ariana na fb.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 21:08)

Tak to je mi jich líto. Já takový život mám a nestěžuji si. Jaký si to uděláš takový to máš.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 21:08)

Opravdu tak vypadá typická padesátnice? Dle nějakého výzkumu?

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 11:08)

Zajímalo by mě, kde skončily ty drahé a chytré hodinky, co jí měřily denně, kolik ušla, nebo kde skončí kočárek na zvířata, vyjela s ním jednou. Tyhle lidi, co neznají hodnotu peněz, je rozhážou za kraviny, které jim nejsou k ničemu.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 13:08)

Tohle je typický pro bipolarky...utrácet za kraviny a pokud možno hodně peněz. Pak věc odloží......

Jana (Pá, 7. 8. 2020 - 18:08)

Když se fotí 50 letá ženská s plyšovým tygrem v posteli a říká si Ari, to normální není. Není to ani k smíchu, asi tak...

Reklama

Přidat komentář