Reklama

Plenky jako trest pro větší děti?

On (Ne, 11. 6. 2017 - 17:06)

Tento trest je velmi účinný prostředek když chce zlobit jako malé děcko tak bude dostávat hold plenky a to malé děcko dostává nás je měl nejdřív týden čelo i na noc je měl dávali jsme látkové pleny a co k tomu patří gumové kalhotky a místo overalu punčocháče a to mu je necelých 12 let. a když je náhodou nemocný tak jsi řekne o plenky sám od sebe má jednu velkou výhodu že nemusí vstávat s postele dostane vždycky čistou plenu a nemá rád léky tak jsme to vyřešili s kojeneckou lahví do ní jse prášky rozdrtí a zakleje mlékem nebo děláme Sunar 5 a na noc dáváme ještě čípek aby jse nám děťátko pokakalo i pocuralo ale vždy to stihne ještě do půlnoci tak ho prebalime do cistejch plenek tak děťátko spinká až krásně do rána spokojeně a sám jsi řekne že chce prebalit.ale nikdy dáváme 3 složené látkové plenky a místo gum kalhotek jedno razovku a je jen tak a pliny jsou vidět... a nebo zavazujeme na draka hold 12 letech je ještě v plenkách

Sub (Út, 9. 1. 2018 - 23:01)

Pokud to má být trest, a...S bývalou přítelkyní jsem zažíval podobné situace. Také jsem skončil připoutaný k posteli a s plenkou mezi nohama. Ale mně se to líbilo, protože jsem submisivní.

Návštěvník (Po, 21. 10. 2019 - 23:10)

Ale tomu Autistovi se to asi nelíbilo.

Jana (Po, 8. 1. 2018 - 23:01)

Pokud to má být trest, a nechcete aby si plenky sundával, doporučuji tento návod čas: 2:13
https://m.youtube.com/watch?v=kham1ezniyU

. (Po, 1. 1. 2018 - 19:01)

je toho tady málo

GE710 (Út, 4. 10. 2016 - 20:10)

Vida, takže plenkovému úchylovy nestačí, že tady už tahle témata jsou, přičemž do nich sám bohatě přispívá, on má dokonce drzost si založit vlastní a ještě ze sebe dělá takového blba tím, že tvrdí, že o tom jen slyšel!
Co od toho čekáš ty deviante, ono ti nestačí, že zaděláváš jiné diskuze svými choromyslnými fantaziemi?

ty úchyle, (Po, 3. 10. 2016 - 15:10)

Ahoj, založil jsem tohle...když si lidi rozkliknou tvůj profil, zjistí, že patříš do blázince. Ani nevíš jestli ti je 15 nebo 17, uvádíš že jednou je sestra stejně stará, potom je jí 14, potom máš dvě, potom máš zázračně dvě a zase úplně jiný věk....zkrátka úchyl.
Už aby tě blokli, ty dobytku. A ještě zakládáš další diskuse o podělávání, zrůdo.

Lenka (Po, 3. 10. 2016 - 10:10)

Ahoj, založil jsem tohle...To není trest, to je týrání.

Martin Voldřich (Pá, 30. 9. 2016 - 16:09)

Ahoj, založil jsem tohle téma, jelikož se mi zdá, že je v dnešní době docela probírané. Sám jsem o takovýchto případech slyšel a proto by mě zajímalo, zda s tím má zkušenost i někdo jiný.
Máte tedy někdo zkušenosti s tím, že rodiče potrestali své dítě plenkami? A myslíte si, že je tento trest vhodný pro takhle, už vlastně skoro dospělé děti?

pepa pig (So, 4. 3. 2023 - 17:03)

Vy ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůchylové nechte tttttttttttoooooooooho

Plenkar (Út, 4. 8. 2020 - 15:08)

Mě se to stalo,plenky za trest.Ve12letech mi mamka dávala plenky zatrest,ale motiv byl jiný,mamka ujizdela na plenky ji vzrušovalo když jsem měl plenky aby mě mohla osahavat curaka a jiné věci semnou dělat tak jsem musel nosit plenky, říkala že mě těma plenkama tresta.to bylo as do 25let.nez jsem se otstehoval.a plenky nosím do dnes je mi 62l tak že plenky nosím od narození[email protected]

Z (St, 12. 8. 2020 - 19:08)

Z

Reklama

Přidat komentář