Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 3. 8. 2020 - 15:08)

tak už máš kamarádku

Miluna (Po, 3. 8. 2020 - 21:08)

No byla bych moc ráda, škoda že jí tu dnes nevidim.Teď sem opět zalítla do garáže abych se pořádně rozdýchala protože Sergej mi řekl že do práce nepujde dokuď mu papíry nevrátí.A co si prý stěžuju když prachy ještě má.Jenže to je prostě strašný takhle být spolu pořád..STRAŠNÝ..Nebýt těch dětí tak se seberu a jdu fakt někam dělat a pak na ubytovnu ale já je tam nemůžu nechat,to je všechno kvuli tomu!! K babi už kvuli Kovidu nebudou moct chodit až začne škola a proto je to strašný všechno!! Bože to je strašný.Za co mě kdo zkouší kolik toho ještě vydržim!! Vždyť přesně co začal 2020 tak se vsechno od března posralo,všechno!!! Všechno se hnojí za sebou,všechno!!!!!

Miluno (Út, 4. 8. 2020 - 10:08)

jdi už do háje s tím věčným naříkáním. Už to leze krkem. Kdyby jsi chodila do práce a řádně se starala o děti, tak nebudeš mít čas vymýšlet kraviny. Sergej živí i tvoje děti a ta pořád vyskakuješ. Sama nejsi schopná pro svoji lenost se o ně postarat, tak drž hubu a krok. A co komu udělali tvoje rodiče, že je zkoušíš už tolik roků?

Miluna (Po, 3. 8. 2020 - 15:08)

Díky za přání ale každym dnem je hůř a hůř.Je s nim teď nesnesitelně.Ráno už tam otravuje brzy takže sem se ani nevyspala.Jasně,do práce bych se taky nevyspala ale stejně je to všechno hrozný.Jen čekam na podzim jak to všechno dopadne,to bude rozhodující.Viď Fernando moc hezky píše sledující,moc mi teď zajímá a myslim na ní.

bianka (Po, 3. 8. 2020 - 07:08)

Milu, užij si dnes svůj den třeba procházkou... a co si tak najít s dětmi místo, třeba k opékaní párků?

Andrea (Po, 3. 8. 2020 - 06:08)

Milu, hezký den, máš svátek

Fernando (Po, 3. 8. 2020 - 01:08)

Miluně přeju krásnou pohodu a radost k svátku! Hezky ti píše Sledující, znám to.

no, (Ne, 2. 8. 2020 - 14:08)

Miluna ani její děti neumějí plavat. miluna ani její dět nemají rádi bazeny (jsou tam lidi) ani koupaliště (jsou tam breberky). Miluna nikdy s dětmi nebyla na prázdninách, dovolené, na výletě. Jednou po ní chtěla Zdenička, aby ji Miluna někam vzala na jízdu vlakem. Lidi jí tady zjišťovali, kolik stojí jízdenka. Nakonec z toho jako ze všeho sešlo.

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 14:08)

Miluno, obejít skoro všechny bary ve městě dovedeš, ale určitě ten bazén nemáte daleko, tak jdi mezi lidi, do těch barů jsi se nedávno nebála.

di (Ne, 2. 8. 2020 - 14:08)

Miluno a vy jste auto prodali, to by byla škoda. Mohla jsi když máš řidičák vzít děti a dělat výlety. V autě a v přírodě ti žádná korona nehrozí. Toho tvého konečně vypakuj do práce je to línej chlap, takového by žádná ženská nestrpěla.

Miluna (Ne, 2. 8. 2020 - 16:08)

On mi pořád říká že pujde do práce v září, že mu řekli že v září už budou potřebovat ale nevim co zas bude pokuď mu řidičák nevrátí protože ta práce je řidič-skladník a neni to tady v Písku ale ve vedlejšim městě.Jo a ty koupáky a tak jak mi někdo píše nemusim to je pravda.Radši bych si zajela někam k jezírku když už.Ale nemůžu teď řídit ani já.Když sem chtěla do barů měli jsme tu v Písku 3 nakažený ale teď je 10 a k tomu ve vedlejšim okrese u Otíka ohnisko tak už se mi tam taky zase moc nechce.

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 13:08)

Něco tam snad jede. Kolo nemáš?

bianka (Ne, 2. 8. 2020 - 12:08)

Co mě nezabije, to mě posílí. Hezké odpoledne.

bianka (Ne, 2. 8. 2020 - 12:08)

Vnuk se mnou vydržel nejen celé dětství, ale vrací se stále.:-) Jezdili jsme hlavně o prázdninách na různé pobyty v horských střediscích a také k moři. Než se osamostatnil. Krásný kluk, sportovec. Teď se vídáme hlavně o víkendech, je už dávno dospělý... a nahradila jej vnučka.

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 12:08)

a má smysl pro humor:)

Sledující (Ne, 2. 8. 2020 - 10:08)

Tak Milča nepíše,tak je buď moc šťastná nebo naopak. Doufám v to první.

Miluna (Ne, 2. 8. 2020 - 12:08)

Kdepak šťastná.V téhle situaci nejde být šťastná.Nepsala sem protože si nechci pořád dokola stěžovat protože to nemá stejně řešení.A včera sem se snažila celý den něco dělat a stejně to moc nepomohlo.Protože když něco dělam nemam u toho dlouhou trpělivost.A měla si pravdu že sem nešťastná z Korony ale i ze Sergeje.Je to pro mě náročný mít chlapa nonstop doma a ještě s těma problemama co teď má.A i bez hádek,prostě už to jak tu přes sebe chodíme,mluví mi do věcí,sleduje co zrovna dělam,občas poučuje.Je to náročný :'( ..ale řešení neni,jen čekat co bude.A jak se máš ty sledující? Co tě třeba dneska potěšilo? Co vaříš? Chci myslet aspoň na váš život.

Sledující (Ne, 2. 8. 2020 - 16:08)

Já vim že je to složitější. To co dělá většina, nemusí bavit každýho. Mě baví číst, tak když už chci utýct z reality, čtu. Třeba do rána, když nevstávám. Dopoledne jsme se byli vykoupat v písáku, na veřejný koupaliště bych nevlezla.Tam se štítím. Po cestě domu jsme se najedli v hospodě a k večeři bude guláš ze včerejška. Stejně nikdo nic nechce, chodí celý den na broskve a mirabelky a hlad pak nemají. Já tě chápu že když tě nic nebaví, tak je člověk otrávenej. Chlap si jel naštěstí zahrát tenis, tak jsem koukala na Youtube na takový dva chlápky jak si dělaj naschvály. Marty and Michael. Jsou z Austrálie, tam snad ani zimní bundy neznaj. Ale teď už musím vylízt z postele, protože ještě chvilku tady ležet, tak na mě padne depka. Asi hodím do pračky a budu žehlit, ať si zapíšu červenýho bodíka. Jinak mě docela baví ty procházky. Koukám jak maj lidi upravený zahrady, domky, to se mi líbí. Ale dnes už na to náladu nemám. Je tady zataženo, tak čekám déšť.

Miluna (Ne, 2. 8. 2020 - 17:08)

Děkuji ti za moc hezký psaní.Tohle je přesně co potřebuju takhle s někym psát kdo se tak hezky rozepíše jako ty.Mě ty veřejný koupaliště taky moc právě nesedí.Nemam to ráda hlavu na hlavě a k tomu moc plavec nejsem.Plavu jen kde stačim.Píšeš že chlap si jel naštěstí zahrát tenis takže taky ti leze chlap na nervy? A procházky mi taky baví ze stejnýho důvodu jako tebe.Když sama nemam zahradu tak koukam jak to maji jiný a dnes taky na to náladu nemam jako ty protože je tady taky zataženo.Já vim že bych vylezla k domum a začlo by pršet.Teď sem byla nakoupit a zastavila mi nějaká ženská a ptala se mi jestli nejsem Iva Pazderková tak sem říkala že si mi s někym plete a pak z ní vylezlo že je to nějaká herečka nebo co.Jdu se podívat o koho jde.Znáte jí někdo?

Sledující (Ne, 2. 8. 2020 - 19:08)

Ivu Pazderkovou znám. Teď nevím v čem hraje, ale dělala takový samostatný komický výstupy, řikala si Blbá blondýna. Doufám, že si ji s někým nepletu. S tím chlapem to mám tak. V týdnu to jde, to sme rádi, že přijdeme z práce domů a po odpočinku tak normálně komunikujeme nebo něco podnikneme, kino, na zahrádku si sedneme s kámošema, na kolo. Děti uz na nás kašlou. Ale ty víkendy. Kdyby dnes nešel na tenis je mi jasný, že by mi chtěl organizovat odpoledne. On je nějak zabedněnej nebo co. Ví, že v sobotu máme společný program, větsinou i s dětmi, to jsem ráda. Ale v něděli se většinou ráno domluvíme co kdo chce dělat. Dnes jsem jasně řekla, že odpoledne mám nohy na stole, zkrátka odpočívám. Ale v hospodě u oběda to stejně začal zkoušet,že bychom zajeli koupit nějakou kytku a jeli k jeho tetě. Proto jsem byla šťastná, že mu zavolal kámoš a vytáhl ho na tenis. A takhle je to pořád. Předem něco avizuju, ale jemu padne program nebo se nudí a začne mi dávat návrhy jak mi zrušit jediný volný odpoledne. Kor teď v létě, když jsou kámoši rozlezlí po Čechách. Tak to ho mám fakt plný zuby. Pořád říkám, že základ je komunikace. Se všema to funguje, ale on je imunní :-)). Jak jsi psala, že tě Sergej sleduje nebo i radí,tak to bych vylítla z kůže. To vim naprosto přesně. To bych doma taky moc nepobyla. Nemysli, ono nás je víc co tě chápeme. Teď konečně začalo lejt a hned se mi udělalo líp. Tak toho jdu využít a jdu něco uvařit na zítřek. Muž je, jak se říká, polívkovej, tak to mám celkem jednoduchý. A děti se taky probraly a chtějí puding s piškotama a přelivem s ostružin a borůvek, kam na to chodějí? To někde vyčetli na netu, přelivy :-)) ještě nechtěly. Má prej dva dny pršet,tak doženu to naplánovaný odpočívání s knížkou. Tak jdu dělat přeliv, ha ha.

Reklama

Přidat komentář