Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Dřív to s Milčou nešlo. Byl hsem ještě mladší a jo měl jsem jí rád hodně. Jen nás dělí myslim dvanáct let. Ale Alici to vadilo aby se mnou byla,přitom s ní pak byla sama a užívali si i s Jirkou ve třech. To mě pak mrzelo a chtěl jsem na Milču zapomenout ale před několika týdny se mi o ní zdálo a nějak po probuzení jsem si říkal že bych jí zase rád viděl. Jen mi vadí ten ukrajinec. A taky jsem koukal že tady má nějakýho Otu.

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 21:08)

To je fakt smutný, vím, že jsi měl Milunu asi hodně rád, nevím, proč to mezi vámi skončilo,ono s Miluš je to těžký.Snad máš ještě prarodiče,teda chlape nemáš moc veselý život

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Aha,asi vím co myslíš,jen sem tomu nemohl uvěřit,no stalo se to,no a s otcem se Radku stykas?No život se ti obrátil vzhůru nohama viď?

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 21:08)

S tátou se nestýkám. Nedopadlo to mezi námi dobře. Jsem vlastně celkem osamělej. Poslední dobou už jsem často jen sám.

pamětník (Pá, 7. 8. 2020 - 21:08)

Chyba, tvůj táta tě měl moc rád, vychoval tě a pmal když jsi yl ve všech svých průšvihách. . A určitě tě má rád i teď. Měl by ses mu omluvit nebo aspoň zavolat a setkat se sním. Jiného tátu už mít nebudeš. Na učňák jsi se taky vykašlal, co? A nepracuješ, co víc říct.

Sany11 (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Ahoj Radku, kdysi jsme si take par radek napsali. Mam syna v podobnem veku, mozna si vzpominas. Pametnik ma mozna pravdu. A cas spoustu veci zhoji.... mozna by ses mel pokusit to s tatou urovnat.
Jirkovi se asi moc nedivis, ze neni z tve pritomnosti nadseny, tak je to tezke. Ale tata by mohl byt take rad, kdybyste se usmirili. Jsi pokud vim, jeho jediny syn, ne?

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Ahoj Sany, tebe si pamatuju. Táta už ale neni v Čechách, takže už jsem ho taky dlouho neviděl. Nevim jestli se to někdy napraví. Táta si pořídil novou rodinu a teď má malou dceru. Jo syn jsem jedinej. Jirka je na mě zlej i když jsem v poho. Je to nervák a rapl.

Sany11 (Pá, 7. 8. 2020 - 22:08)

Tak to je skoda, Radku, podporu asi od nej tedy moc ocekavat nemuzes, ale snad si k sobe casem jeste najdete cestu. Mozna bys mu mohl zkusit napsat. Je to prece jen nejaka doba, jsi dospely, jiste take rozumnejsi. Urcite mu nejsi lhostejny a nic za to nedas.
O Jirkovi je to znamo, ze je nervak. Ale snad i tam se to casem trochu urovna. Ale to vis, na spolecne bydleni to neni. Tak snad do zimy najdes nejakou praci a bydleni, v aute prezivat nemuzes. Drzim palce. :)

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

No to je mi tě líto,asi ti ublížila,tak to jsi chudáku sám

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Já nevim jestli mi tady z diskuze znáš? Já tady dlouho nebyl. Neublížila, ale trohu se něco zvrtlo a mám s ní rozladěný vztahy. A už jí nemůžu vidět očima úplně jako mámu.

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Radku ty říkáš mamce jménem?To je divný ne?

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Protože už v ní ani mámu nevidim

Miluna (Pá, 7. 8. 2020 - 13:08)

Ráďo udělalo se mi díky tobě líp.Že si mi napsal a nezapoměl si, jen si nechci znepřátelit Alici,nevim jak by to teď brala kdyby jsme se sešli? Myslíš že by jí to ještě vadilo? Já se s Alicí viděla naposledy asi v lednu,nevim jestli to víš? Pomáháš mi před Sergejem.Jen škoda že na mě nefunguje nic před Koronou.Vůbec se mi nelíbí do toho děti pustit do kolektivů.Už to vidim,budou tam chvíli a pak zpráva že se na škole nebo dokonce ve třídě vyskytl Kovid!! A co pak?? Jen nervozita,neklid a nebo onemocní jako vždy z podzimu a člověk bude jak u debilů mít nervy co maji.Srpen se krátí a mě z toho Ráďo hrabe.Školy by měli zařídit povinné distanční výuky v téhle situaci a ne takhle riskovat!!

Radek (Pá, 7. 8. 2020 - 19:08)

Nedivim se ti. Alici se taky nechce dát bratra do školky. Jsou lidi co tomu nevěří a pak lidi co znají i někoho kdo na to umřel. Já znám chlapa který s tim byl v nemocnici a měl vážnější průběh. Kdybych měl říct svůj názor,ještě bych děti do škol nepustil. Dlouho jsem litoval jak jsme na tom spolu byli a to mimčo jak to dopadlo všechno. Ale teď do téhle doby už děti nechci. A jak se ptáš tak nevim co Alice a je mi to jedno. Já myslim že je to už moje věc a jestli mě chceš vidět tak dej návrh jak se sejdem. Můžu za tebou dojet, auto mám.A právě v něm někdy i přespávam. Já jsem teď bez práce, jeden chlap mě využíval a už jsem to nevydržel a ukončil to. Já ti to pak řeknu.

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2020 - 13:08)

Miluno, Miluno, ty jsi si zase někde přečetla výraz distanční a ten se ti zalíbil, co?

Miluna (Pá, 7. 8. 2020 - 13:08)

Jo přečetla,jak si to poznal(a) ?

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 09:08)

Radku Alice je tvoje máma ne?

. (Pá, 7. 8. 2020 - 11:08)

Máš pravdu je to jeho máma.

pro Radka (Pá, 7. 8. 2020 - 10:08)

Na anonymy nereaguj. Věř, že je to dobrá rada.

Hm (Pá, 7. 8. 2020 - 11:08)

A ty jsi co? ANONYM jak hrom.

Reklama

Přidat komentář