Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

??? (Čt, 30. 7. 2020 - 20:07)

???

Prostě (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

Nás autor zase napíná, aby jsme nad tím intenzivně přemýšleli a udržuje si tak pozornost a čtivost svého příběhu. Dobrá taktika :)

Návštevník (Čt, 30. 7. 2020 - 18:07)

Je to jasný, Miška zahnula Kláře s Liborem. Nebo Libor s Miškou....vyber si

Mike (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

To by Klára vyváděla a určitě by Míšu neutěšovala. Přemýšlej!

Mike (Čt, 30. 7. 2020 - 18:07)

to je teda hustý, najednou jsem ulít a skoro mám slzy v očích. Miško, Klárko, co se stalo? Já jsem hotovej. Úplně mne to dostalo. Jestli takhle reaguje Miška na tebe,tak tě má opravdu ráda,ale hlavně je zoufalá z toho,že nemá kluka a má velkou potřebu uvolnit intimní napětí.

Klára (Čt, 30. 7. 2020 - 18:07)

Byly jsme jen za chaloupkou a seděly na dece pod stromem a povídaly si. Hodně a já jsem poslouchala protože Miška měla v sobě veliký pocit viny,že nebyla ke mně upřímná a strašně plakala a plakala a nebyla k utišení. Při tom nemusela vůbec se trápit,že by mi nějak ublížila. Objala jsem jí a nechala vyplakat,protože to potřebovala, navíc byla smutná,že zítra odjíždí a prostě jedno k druhýmu a to uuž jsem měla slzičky taky. Uvědomila jsem si,že jsem ji v srdíčku přijala jako svoje druhé já a jako nejlepší kamarádku,přestože je moc daleko. Zítra toho budu plná a vím,že nebudu moci semjen tak psát. Já cítím,že kluci jsou zvědaví,co se u Mišky stalo,ale opravdu já to z úcty k ní zatím nejsem schopna sdělit,později snad. A taky cítím,že jsou kluci zvědaví, jestli jsme se mazlily jako úplně. Vnímala jsem,že by to Mišce pomohlo a že by to chtěla,ale sama jsem k tomu impuls nedávala,protože to nevnímám jako prioritu ,prostě nejsem na holky jako sexuálně,ale stalo se to podobně jako minule, ona když jsem ji hladila po vlasech si moji ruku vzala a dala si ji na pipinku a celá se chvěla ,připadalo mně ,že strachem ,jestli ji neodmítnu,dala hlavu na druhou stranu a asi ji to bylo trapný. Já ji to nemohla odmítnout a prohloubit její smutek. Byly jsme tam samy, nikde ani človíčka a já ztratila veškeré procenta sebekontroly. Za malou chviličku se Miška sesunula na deku,roztáhla nohy od sebe a zatlačila moji ruku ještě hlouběji a náhle vykřikla v lehce křečovitě protnuté pánvi, na chvíli nedýchala a znovu vykřikla a v několika vteřinkách se počůrala velkým výstřikem pak všechno vyčůrala už normálně, bohužel jsem neodhadla za na deku,ale tu jsem dala hned do vany do vody a vyperu ji. Jsem z toho šťastná,ale zmatená. Po večeři pujdeme do hospůdky. Poslední noc s Miškou. Celý měsíc ji to nenapadlo ale nějak se to zase spontánně událo. Kdyby se to nestalo, vinila bych sebe. Stalo se, jsem moc ráda za ní,ale taky viním sebe. Nejsem na holky,ale tohle bylo prostě jiný a jednoznačný. Nejradši bych se večer s Miškou opila,ale vím,že by mi bylo špatně jako minule. Prostě jsem smutná že odjíždí a navíc z toho,co jsem se dozvěděla.

Todd (Čt, 30. 7. 2020 - 20:07)

Moc si ten poslední večer v Mikulášovicích užijte. Klárko jsi úžasná. Jsem napjatý,co vyjde na povrch,že to nemůžeš jen tak napsat,ale budu trpělivý. Já k tomu,co jsi prožila odpoledne s Miškou nemám slova. Tady jsou slova zbytečná, opravdu neskutečně nádherný, opravdový.

Šišmiš (Čt, 30. 7. 2020 - 20:07)

Excelentní!!!! Tohle bych chtěl s vámi zažít naostro a udělal bych taky takový výstřik s Miškou najednou. Viadukt je proto tomu slabý odvar....

Markéta (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

Na to musím reagovat, protože tohle jsem zažila přesně ve svých sedmnácti letech s nejlepší kamarádkou taky a při tom jsem chodila s klukem a na holky orientovaná taky nejsem. Vše se mi zpětně vybavilo a jako by to psala ona za mně. Neskutečný, chce se mi brečet, ale radši si otevřu lahev vína s manželem . On tohle nečte, já teda jo, ale tohle je zlom, něco ve mně otevřel, ta kamarádka žije nyní v Austrálii už mnoho let,ale ty vzpomínky nyní znovu mohutně zahořely. Klárko děkuji, moc moc děkuji. Nejsi jediná.

No, (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

on to píše pán, ale za poděkování nic nedáš

Markéta (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

já to tuším,přesto oslovuji aktivní postavy. Jestli je to podle reálu napsané, ta i já jsem se stala se svou zkušeností malým procentem. Na zdraví všem!

Ronny (Čt, 30. 7. 2020 - 18:07)

15, ale nejsem moc průbojný na holky.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

Myslím,že by to měla Klára Mišce udělat na procházce aby přišla na jiný myšlenky.Minule jak jí to udělala to bylo fantastický, neskutečný a nečekaně rajcovní pro chlapa. Nevím co se tedy stalo u ní,ale jestli je to ,že se na ni ten kluk vykašlal,tak by ji měla dát svou přízeň dívčího souznění. Libore,tohle neřeš,to není nevěre,ale pomoc v nouzi,leda,že by ses přidal. Na tvém místě jako hru bych to vyjímečně dal,kdyby Klára nebyla proti. Taková " Mikulášovická trojka".

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

přestań plácat. Je to povídka, to jsi se do toho tak vložil a radíš Liborovi jak dál psát?

Mike (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

To nebude ono, přece řikala Miška,že ji v něčem lhala nebo něco neřekla a už to neunesla. To bude něco jinýho. Já si nedokážu představit Kláru ve trojce. Ta by se z toho sesypala, ta miluje Libora jako nikoho na světě.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

Hm,jestli ho tak miluje,tak by si to nerozdala ani sama s Miškou přece!

Mike (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

Tak si to nalistuj zpátky jak to bylo. Klára nic ani neiniciovala, byly samy u ohně a ona ji spontánně objala a byla taky tuším smutná a sama si její ruku dala mezi nohy a pak se z tohou dělala tak silně až se z toho pochcala na zem. Všechny stránky mám zkopírovaný a čtu si to jako knihu.

Klára (Čt, 30. 7. 2020 - 16:07)

Byli jsme s Liborem se jestě koupat v Schandau a užili jsme si všeho co tam mají,včetně sauny i relaxačních bazenků. Chtěli jsme Mišku sem ještě vytáhnout než zítra odjede a večer půjdeme do hospůdky to naše setkání zapít.Miška dala dvě sauny bez problémů na třetí ale už nešla. Slíbila jsem,že napíšu,co se včera stalo,ale ono mi to nejde. Prostě teď nemůžu. Já mám Mišku tak strašně ráda,že mi to prostě nejde a o to víc se s ní budu zítra hůř loučit. Jsem smutná. Miška chce se se mnou ještě projít za chvili a budeme si povídat a moc povídat. Vím,že to potřebuje. Ten kluk od koní se na ni tady taky vykašlal a nic z toho nebylo,ale ona najde svou lásku,to věřím. Měly jsme nutný čůrání venku když jsme přijely ze Schandau a všechny jsme měly pipinky plně nastartovaný,že jsme hned zaběhly za auto na bobečky vedle sebe a udělaly jsme společně tři prudký rychlý pramínky a loužičky najednou. Nejdýl jsem čůrala já a nejmíň Nikola,ale nikdo jsme se nepočůraly ani trochu. Půjdu za Miškou.

Filip25 (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

Já bych o Mišku měl vážný zájem. 26 let Vš Praha. Miško nabízím přátelství,jestli ano ,dám kontakty na mne.

Tulipán (Čt, 30. 7. 2020 - 18:07)

Je to chlap ty vemeno, omílá se to tu stále dokola...

Reklama

Přidat komentář