Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Aneta (Čt, 6. 8. 2020 - 09:08)

Já mám teď od jara kluka a tomu se líbí jak čůrám a taky nejradši venku. Jsme v kempu na Pasohlávkách a ráno šel se mnou za stromy a koukal se jak čůrám a on mně při tom líbá a rukou mi pipinku přikryje, takže mu vlastně čůrám proud jen do ní. Hned jsme pak skončili v chatě a milovali jsme se. Někdy když potřebuju velmi nutně čůrat tak mně jako nenechá, roztáhne mi pipinu a kouká na čůrací dírku jestli ještě nečůrám a ať to vydržím co nejvíc,ale já to stejně už nevydržím a učůrávám a pak už to musím pustit a počůrám se mu na obličej a on to taky pije a přímo z té dírky kterou čůrám. To děláme ve vaně.

Vilík (Čt, 6. 8. 2020 - 08:08)

já s s ní čůral i mi dala.

Lucka (Čt, 6. 8. 2020 - 07:08)

Když čůrám ráno,taky mi to jde hodně a dlouho. Vydržela jsem až na záchod,ale taky když jsem už byla tak za chvíli jsem čůrala zase a až pak to bylo všechno ani jsem netlačila jen jsem ještě chtěla trochu čůrat a tak jsem počkala víc uvolnila pipinu a už to šlo ještě.

Todd (Čt, 6. 8. 2020 - 07:08)

Skvělý!

Klára (Čt, 6. 8. 2020 - 07:08)

Je krásný ráno a dšla jsem s holkama ven čůrat,popošly jsme do lesa jen za první strom a Miška už musela s hned ji to z pipinky teklo a my s Nikou se přidaly. Miška čůrala natřikrat jak byla plná tak ji pipinka se nemohla dovyčůsat a když zatlačila znovu se jí rozčůrala. Mně to šlo hned rychle a Niki taky ale byly jsme dost plný . Ještě se zapelíškujeme. Včera jsme poseděly skoro do půl noci,hráli tady na kytary,něco jsme vypily,ale nikomu nebylo špatně. Miška je veselejší.

Fido (Čt, 6. 8. 2020 - 02:08)

Klárko, krásný příspěvek v 7.23! Jen jsem nevěděl, že čápi odlétají tak brzo. První vždycky zmizeli rorýsi - okolo 10. srpna. ---- V modrojasnou dálku / ptáci odletí / tam kam mraky táhnou /než obzor přeletí / však láska neodletí / láska není dým / od tebe jsem ji dostal / a už ji nevrátím... :-) (text písně)

Návštěvník (Čt, 6. 8. 2020 - 00:08)

Já kdysi s Klárou čůral na holčičích záchodech a pak v kotelně.Strašně jsem jí chtěl,byla nadržená jako koza a strašně tekla

Kluk (Čt, 6. 8. 2020 - 00:08)

Já Kláru miluju.

Lenka (St, 5. 8. 2020 - 23:08)

Taky nechápu o co jde. S Klárou chodíme do stejné školy. Já teda gay jsem ale to nevadí.

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 22:08)

Teda jestli ji to Klára udělá znovu? Nebo se Miška pozvrací z opice. Nevím. Kláro napiš.

69 (St, 5. 8. 2020 - 22:08)

Mám na Kláru a Míšu slabost. Napište jak jste to zvládly. Děkuji

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 22:08)

Ty jsi gay?Autor je muž.

Čtenář (Čt, 6. 8. 2020 - 12:08)

No a co jako. I kdyby to psal někdo za Kláru. To jako když se někomu líbí postava z filmu/seriálu, tak to znamená, že se zamiloval do scénaristy? Že ti blbečci tady, to musí pořád dokola opakovat.

69 (St, 5. 8. 2020 - 23:08)

Nejsem gay,autor je Klára,znám osobně.

Mike (St, 5. 8. 2020 - 20:08)

Ano jděte to zapít a no stress ! Život je vůl ,ale musí se žít. Pozdrav od přehrady!

Klára (St, 5. 8. 2020 - 18:08)

Jsme u rybníka a vše je ok,Miška se potřebuje
víc posílit, zkusíme ji maximálně podpořit. Více opravdu až později. Pozdravujeme všichni!

Todd (St, 5. 8. 2020 - 19:08)

Super!Taky pozdravuju. Zajděte do hospody posedět, ale ať to Miška zase nepřežene. Hezký večer.

Fany (St, 5. 8. 2020 - 17:08)

Trochu ujetý, ale vybírat si spolupracovnici pode toho,jestli se přede mnou vychčije je fakt origoš. Já bych ji vzal taky.

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 13:08)

Bohužel běžná prace mladých zlatokopek. A ještě se k tomu hrdě hlásí.Jsi normální prodejná kurva!

Žaneta (St, 5. 8. 2020 - 16:08)

Ok,souhlasím s tebou.

Reklama

Přidat komentář