Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 4. 8. 2020 - 23:08)

Tohle jestli přečte Matlouš, ten nebude mít ani pnutí, ten půjde do vyteklýho bez honění.

N. (Út, 4. 8. 2020 - 22:08)

Tohle je krásný.

Návštěvník (Út, 4. 8. 2020 - 23:08)

jj.Libor občas mění styl, tohle je jeho třetí takovýprůnik. Styl a sloh se přesto neskryje. Ale fakt dobrý! Někdo na ten jeho předchozí podobnej flák napsal,že ho právě poznalo koho jde podle tohoto stylu, jak napsal svou knihu.

N. (Út, 4. 8. 2020 - 23:08)

No, chtělo by to vynechat klišé typu zlatý déšť :). Každopádně je tam daleko současnější typ sebevědomé a přitom nevulgární ženy. S knihou bych ještě počkala:)

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 07:08)

Ta kniha vyšla dvakrát před cca 6 lety o nové mi není nic známo.

N. (St, 5. 8. 2020 - 13:08)

Omlouvám se, vůbec nevím o jaké knize je řeč, možná to byla reakce na někoho jiného?

No (Út, 4. 8. 2020 - 23:08)

taky mi docvaklo.

Návštěvník (Út, 4. 8. 2020 - 21:08)

Jo "Klára" močila i v bazenu, když to na ni přišlo. To je jiný myšlení.

Puluj (Út, 4. 8. 2020 - 22:08)

To byla zoufalá bezvýchodná situace a nemohla odejít. Četl jsem taky ,neodsuzujme ji za to, sama byla z toho dost špatná na rozdíl od jiných,co toto dělají bez skurplí v bazénech pravidelně.

Holkočůr (Út, 4. 8. 2020 - 21:08)

Dnes jsem doprovázel jednu holku tak kolem sedmnácti let, co evidentně muselaůrat. Pod haldami je zastávka na znamení a v tu dobu nikdo nebyl široko daleko a autobus tady jezdí tak jednou za hodinu. Holka měla bílý tenisky a rifle a světlou mikinu a občas na chodníku popoběhla a blížila se k zastávce ,ale ruku si na pipině nedržela, jen si držela kalhoty v boku,připravené je svlíknout na vhodném místě. Ještě se přesvědčila,že nikdo nejde a nic nejede, trochu už poskakovalaa hned stáhla kalhoty i světlý kalhotky a na bobečku nejprve vteřinku nic a pak čůrala prudce a roztříštěný proud před sebe a jak prudce chcala tak za chvili to bylo hned hotový. Proč jsem ji viděl ? Protože to byla moje kamarádka a popoběhla přede mně a já šel pomalu,ale stejně jsem jí nakonec pipinu i ten rychlý proud viděl krásně. Nic nějak neprotestovala a šlo se dál.

Šišmiš (Út, 4. 8. 2020 - 20:08)

Klárko piš i odtamtud, když to půjde. Zajímá mne jestli se vyčůráš ve vodě nebo chodíš za strom nebo na záchod? Pokud si matně pamatuju tak nečůráš na koupališti a v bazénu,ale nevím jestli v přírodě. Já bych to tady neřešil v přírodě a tam klidně,ale zase bysme byli ochuzeni o tvé čůrání , do vody to není tak vzrušující.

Návštěvník (Út, 4. 8. 2020 - 20:08)

Jo,Holky psaly ,že v přírodě se vychčijou v rybníku do vody ,ale jinde na klasickém koupáku nebo v bazénu ne.

Klára (Út, 4. 8. 2020 - 19:08)

Dnes nám tady skoro celý den propršel a tak jsme se jen věnovali nějakým pracem okolo chaloupky a zítra pojedeme za Miškou a na to se těšíme. Snad tam bude lepší počasí a vykoupeme se, Miška dnes říkala,že je tam ale taky pod mrakem a že pršelo minulý dny a dnes už méně. Tak jsme i dnes neměly nějaký čůrání moc venku , jen jednou a tak normálně nijak kritický, jinak spíše na záchodě a tak dnešní den byl spíše všednější. Do hospůdky nepůjdeme,ale půjdeme za chvilku k Helence a ona nás pozvala na něco dobrého a tak jsme zvědaví. Helenka přijde než odjedeme a bude tady s mamčou a dá na ni pozor,ale ono to bude dobrý, ale stejně ji budu hlídat po telefonu ale vnímám,že je to dobrý a nic se nestane. Tak se ozvu později, maminka se už připravuje ,že jdeme.

Todd (Út, 4. 8. 2020 - 20:08)

Tak ji pozdravujte od přátel z čůracího fóra a že se těšíme až se nám zase ozve. Hezky tam počůrejte les a vyčůrejte loužičky třeba za chatou a napiš nám o tom jak to bylo fajnový a další zážitky. Kdybys nepsala,tak to ale pochopím, že třeba s Miškou budete chtít věci intenzivně probrat a zklidnit ji na jiný myšlenky,ale řadši budu rád,když se ozvete i s Miškou. Hodně pohody!

Bobík (Út, 4. 8. 2020 - 17:08)

Já mám šuldu napůl kudlu, když tam strčím celého, nebudeš mít na něho. Vystříkám ti jeskyňku od hloubky až po dírku.

Klára (Út, 4. 8. 2020 - 17:08)

Já mám srst, jak tvoji hrst, když mi tam strčíš prst, vystříknu na tebe hlst.

M (Út, 4. 8. 2020 - 16:08)

No skoda, ze sem nikdy nenasel naschval odvahu se holek drive zeptat jestli by mi to nejaka ukazala.
Jinak co se nam na tom libi, proste vase pipinka se nam libi, když ste vlhke se nam libi, když curate tak nam voníte.
Mas to asi stejne jako psovi nevadi se vyvalet v hovinkach ci zvratcích.
Jedine co uplne teda z vasi pipinky nemusim, když mate sve dny.

Mirek (Út, 4. 8. 2020 - 16:08)

A my kluci z toho nespíme když nám pak nedáte s musíme si pomoci sami.

Filip25 (Út, 4. 8. 2020 - 13:08)

Souhlas. Ještě je super ji pak tu mokrou pipinku vylízat a proniknout pak do ní. Kdysi jsem na to holku měl, senzace.

Žaneta (Út, 4. 8. 2020 - 13:08)

Co je na tom tak hezký,když se tedy holka musí vyčůrat a pak čůrá?

Reklama

Přidat komentář