Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martina (St, 5. 8. 2020 - 13:08)

Jen se krátce svěřím . V roce 2016 jsem nastupovala k přijímacímu pohovoru do firmy a nejprve mně nechali čekat a pak se pohovor protáhl na více jak hodinu a mně se chtělo už tak šíleně čůrat ,že bych byla schopna to během pár minut nevydržet. Poprosila jsem,jestli bych si mohla odskočit ,šéf co mně testoval něco napsal na papír a dál mi ho přečíst. Stalo tam...když mi ukážeš to svý močení,jsi přijata. Nevím jak se to stalo ale to ,co bych nikdy neudělala jsem udělala, možná ,že to byla zoufalá situace s kývla jsem ,rychle jsem pospíchala na toaletu a rezignovala jsem prostě jsem se v rychlosti svlékla a nezadržitelně jsem musela hned čůrat a on si ke mně prřisedl,toztáhl mi hned stehna a díval se na moje čůrání až do konce a pak jsem mu podlehla celá. Byla jsem v té době bez vztahu a 3 roky jsem si pak užívala výhod asistentky manažera firmy než mně vyměnil za jinou čůrající pannu. A to vím naprosto přesně,že to udělal stejně jako u mně. Mně bylo tehdy jednadvacet a té nové ještě o rok méně ,když nastupovala. Teď jsem na volné noze. Nakonec nelituji,byla jsem jeho milenkou s výhodami, byl ženatý ,44 roků .

Boleslav (Čt, 6. 8. 2020 - 07:08)

Martino, jenom se chci zeptat, jestli ti ho tam na tom záchodě hned po tom čůrání strčil, a jestli sis stihla před tím alespoň vytřít pysky?

Martina (Čt, 6. 8. 2020 - 13:08)

Okamžitě mně ohnul a zezadu ještě do mokré pipiny mi to udělal ,neřešil jestli mám antikoncepci nebo ne a hned to jeho tekutý semeno bylo ve mně. Pak mi řekl jsi úžasná, za 10 minut u mně a odešel. To si pamatuju jako by to bylo včera. Pomalu jsem se vzpamatovávala, paradoxně jsem znovu musela čůrat a ne maličko ,asi z toho stresu. Opláchla jsem se vysušila mezi nohama a stala se jeho čůrající pannou skoro denně . Jeho vzrušovalo,když jsem musela velmi hodně, když jsem čůrala v přírodě nebo v krátké sukni když jsem nemohla vydržet a počůrala se přes kalhotky a to mi dokázal tu moč taky pít.

Hnědák (Čt, 6. 8. 2020 - 14:08)

Jsi opravdu odpad a ne žena.

Návštěvník (Čt, 6. 8. 2020 - 14:08)

Jestli je ona odpad tak ty jsi stoka plná hoven. Takový odpad v podobě Markéty bych bral všemi dvaceti!

(Čt, 6. 8. 2020 - 19:08)

by jenom zajímalo jak poznal, že s tím bude souhlasit. Při pohovoru pracovním se toho moc naznačit nedá a poslat takový lístek holce, která tohle nedá, tak má on průšvih, který by ho mohl stát místo. A tak by to chtělo trochu brzdit fantazii.

Karel (Čt, 6. 8. 2020 - 15:08)

Souhlas. Ti,co tady mobilizují jsou často největší křiváci ,zloději a podvodníci .

Urválek (Čt, 6. 8. 2020 - 04:08)

Jsi laciná špinavá děvka která si normálního chlapa v životě nezaslouží na tebe bych ani neplivnul ty nicko

Kamil (St, 5. 8. 2020 - 14:08)

Martino, podle toho příspěvku jsi asi skvělá ženská a závidím každému chlapovi, který tě má. Podle toho, co píšeš, máš pro různé mužské potřeby a touhy pochopení a dokážeš je chlapům splnit. A dokážeš i přijmout výhody, které ti za to jistě každý muž rád poskytne. Klobouk dolu před tebou. Zvlášť v dnešní době, kdy spousta ženských ( alespoň mediálně) sexuálně haraší. Být to nějaká feministická kráva, tak z toho udělá obrovský skandál a chlapa minimálně vyhodí z práce, jestli ho rovnou nezavřou za znásilnění. Kéž by bylo na světě víc žen, jako jsi ty.

Martina (St, 5. 8. 2020 - 17:08)

Děkuji za reakci. Nebyl to záměr, byla jsem v blbý situaci na počůrání ,ale pak později mně došlo, že 60 tisíc měsíčně a další výhody nejsou k zahození. A to už bylo účelově ode mne,ale už je to minulost a popravdě říkám,naštěstí. Teď na volné noze si vydělám někdy i trojnásobně víc.

Matlák (St, 5. 8. 2020 - 09:08)

Já miškó nemám pnutí já moc rád ,že jsi se nezlobíš jak já udělal na tebe na dece do tebe hned jak když ty taky byla. Já moc byl smutný a plakal že jsi neměla tatínka a já nevěděl to a mněl pnutí do deky. Moc jsem rád za tebe že,nezlobíš se a já holky mám vás rád já nemám pnutí protože jsi napsala a já mám radost za tebeže se nezlobís na mne. Kdybys dala čuriní jako holky bych asi pnutí měl potom že se nezlobíš já moc rád.

Miška (St, 5. 8. 2020 - 09:08)

Já jsem moc ráda, že Klárka s Nikolou a Liborem přijedou a je to pro mně už lehčí. Já chci být s nimi a moc vše ještě rozpovídat a nebát se . Kluci -Ronny, Filipe ,já zatím nejsem nastavená na bližší vztah,až Klárka odjede tak to ještě promyslím a když budu schopna,tak si můžeme dopisovat a diskutovat zatím tady a já třeba napíšu zase o čurání. Uvidím. Matláku,ty jsi moc hodný kluk a jestli jsi na mně nebo na Klárku nebo jiný holky zareagoval tak,že jsi se musel vypustit tak to je moc fajn a vůbec se nezlobím za nic. Když budu třeba moci si psát s Filipem nebo Ronym tak i s tebou, když to půjde. Klárka mne vyzvedne doma, maminka je pozvala na oběd a pak zajedeme k rybníku a budeme tam.

Filip25 (St, 5. 8. 2020 - 16:08)

Miško ok,děkuju za vzkaz těším se!

Žaneta (St, 5. 8. 2020 - 10:08)

Miško, to bude dobrý, neboj. Moc na tebe myslím.

Luci (St, 5. 8. 2020 - 08:08)

připojuji své dobrozdání a pozdravy Mišce

Klára (St, 5. 8. 2020 - 07:08)

Sedím na zápraží a tradičně piju kafe a už se těším na Mišku. Pojedeme nějak teď dopoledne asi zase ne po dálnici,ale na Kolín. Tentokrát to doufám bude bez blinkání, protože jsme redy ,nikde jsme se neopily v hospůdce a tak to proběhne v pohodě. Ikdyž už máme s Nikou zafixovaný, že pomůcku na podobné nepříjemnosti máme v autě připravenou v postranní kapse.Niki je u mamči a dělá snídani a za chviličku přijde sem a Libor se dnes vzbudil taky,ale ještě něco vyřizuje po netu. Ranní čůrání jsme měly s NIkolou skoro úplně stejný, rychle na trávník, kalhotky dolů a obě pipinky nám už pouštěly vodu z bříška ještě než jsmeseděly na bobečku,ale kalhotky jsme ušetřily, stihly jsme je stáhnout včas. Hned jsme obě dělaly dlouho krásný prámínky přímo před sebe a už máme bříška prázdný. Tady v Mikulášovicích máme 3 nové narozené čápy a už létají a brzy se vydají na cestu do Afriky. A to jsem vždycky smutná, Jako by s nimi ulítlo na konci léta kus mé radosti, kus mé duše a už vím, že bude brzy podzim a oni se kdesi daleko v jižním obzoru ztratí a dloho budu takto osamocená než se s jarem vrátí zpět. Ale tím, že jsem byla na Zanzibaru přece jen přibližně vím, kde v které části světa tráví zimu a přece jen ten pocit úzkosti se trochu míjí. Bojím se jen ,že až přijedeme v pátek zpátky,že už tady třeba nebudou . Večer jsme se krásně s Liborem pipinkoali ,už jsem neusnula tak trapně jako včera, on vydržel až do okamžiku, když jsem moc chtěla i já se uvolnit a jak z něj do mně vše proniklo, byla jsem já stejně bezbranná a tělo se propojilo s jeho vrcholem lásky stejnou intenzitou. Já to moc chtěla a už se trochu stydím psát víc detailů.

Todd (St, 5. 8. 2020 - 09:08)

Jejda, ty ses ještě ozvala po ránu! To je milé. Myslím,že tohle bude pro Míšu daleko důležitější než ten její pobyt u vás na chalupě,protože tam se potýkala a problémem jak vše sdělit,ale teď je to venku a budete moci svou přítomností udělat více . Nedávno jsem podobně pomohl kámošovi. Tam mu nikdo neodešel ze života,ale vlastně taky. Opustila ho partnerka po několika letech a tak jsme to zapili a hlavně on se musel z toho vykecat a odreagovat ,chodili jsme na tenis,do sauny,plavat a podobně.

Mike (St, 5. 8. 2020 - 08:08)

Tak ať se mise vydaří !

Návštěvník (Út, 4. 8. 2020 - 22:08)

Už ho pusť fantasto

Desp. (Út, 4. 8. 2020 - 22:08)

Sedíme jsme spolu na střešní terase. Opustili jsme párty narozeniny kamaráda o několik pater níž. Jmenuje se Darja a je Slovenka. Sedíme jsme na jedné z laviček a pozorujeme noční Prahu. Byla naostro ,jen krátké modré šaty a halenku a na nohou pevné boty na podpadku,už jsme spolu pissovali několikrát. Ona byla právě teď připravená a uvnitř plná a tak mně uspokojit svým zlatým deštěm ze svého ženského lůna. Zvednul jsem ji obě nohy na lavičku a pokrčil je v kolenou . Sama věděla,co potřebuji, kolena a stehna roztáhla co nejvíce od sebe a z jejího obnaženého lůna ihned vytryskl široký proud průhledné moči, tvořící oblouček dopadající před lavičku na zem. Vložil jsem do něj svůj obličej a nechal neustávající pramen Darjiny moči proudit z lůna přímo do mých úst. Polykal jsem její nitro, její tekutý polibek vnitřní duše. Nechal jsem skanout zlatý déšť po kůži nás obou a když ustal rozmasíroval jsem tento tekutý nektar kolem Darjiny lůna a vášnivě hladil klitoris, který se v několika málo sekundách proměnil ve zduřelý pahrbek. Zavzdychala ,chytla mi ruku a krouživými pohyby sama vedla mé prsty po vrstevnicích rozkoše až dovnitř . Chtěl jsem jí, chtěl jsem jí jak několikrát před tím. Krásnou, vášnivou, nedostupnou a nádherně počůranou v objetí chtíče. Chladivý vánek a hvězdy nad námi. Cinkot tramvají v nedaleké ulici a někde mezi nimi já a ty, my a naše spojení. 14 sekund vrcholu, 14 sekund nirvány, 14 sekund mám tě ,jsem , jsi já a já ty a dar nektaru Boží rozkoše do našich smyslností. Minuta ticha ,minuta probouzení , chlad a vlhké dotyky poskládané mozaiky našich těl. 2.srpna 2020 23 hodin 55 minut.... Praha

Reklama

Přidat komentář