Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Po, 3. 8. 2020 - 09:08)

Co to jé?

3.8. (Po, 3. 8. 2020 - 09:08)

Patří do anatomie kopyta.

Návštěvník (Po, 3. 8. 2020 - 09:08)

Jo, nejsi tak blbý..umíš googlit..

Svatý JPánbíčku (Po, 3. 8. 2020 - 08:08)

Když si kdokoliv může psát cokoliv a točit cokoliv, třeba porbno a pouštět to na internet , nevím proč by třeba Wendy Turnbull nebo Johny Oversmoker nebo Alfonso Turmoil nemohl psát sem pod nickem jaký si zvolí, nebo třeba sociální demokrat pod nickem návštevník.

CYNIK (Po, 3. 8. 2020 - 08:08)

Dnes může publikovat prakticky každý jak umělecké dílo-rozuměj příspěvek zde do diskuse a taky ho může v reálném čase kritizovat prakticky každý-nemusí být kritik-příspěvkem do diskuse.
BER to tak, že když se ti to nelíbí, tak to neber.

Návštěvník (Po, 3. 8. 2020 - 07:08)

O : neúctu k faktům a toleranci ke lžím

ShabbaTot-Jahoda (Po, 3. 8. 2020 - 05:08)

s potěšením kvituji,že na Aeronet a Sputnik ubylo antisemitských a rasistických projevů!Asi jsem jim to já jahoda zarazil!!!Na Sputnik dokonce připomínají památku nacistického koncentračního tábora v Letech a oběti romského holokaustu a odsuzují nejapný žert proferora Klause ml. kdy si na toto výročí dělá vtípky z Romů!...Na svých internetových stránkách uveřejnil vtip!...Učitelka dělá výklad ve třídě žákům o fotosynteze a říká:Deti.dnešná téma je fotosynteza.Kto mi povie ,čo to je fotosynteza?....a jeden romský žák odpovídá :Fotosyntéza je dnešná téma......a co nato Klaus ml. profesor?Mně to přišlo jak učitelský vtip,kluka jsem bral jako žáka a vůbec mě nenapadlo rasoisticky zkoumat,jestli má náběh na tmavší knírek nebo co.Kdyby to byla zrzavá holka-tak to by byl dobrý vtip a takhle ne nebo co?.....No,tak toto teda není chování chlapa,ale 13 -letého uličníka ,kluka co ještě nechápe,není v obraze a je absoputně mimo realitu,nemá sebereflex se vcítit do okolí dospělého člověka a myslí si při tom,jak je vtipný a odsuzuje celý svět že to nechápe.No!...Kdyby takto uvažoval pubescent,potom by bylo na učitelském a pedagogickém dozoru,aby mu to vše objasnil a vysvětlil,děti jsou ovladatelné a manipulovatelné a dají se ovlivnit.Kdo ale vychová profesora Klause ml. nevím......asi si ho budu muset pohlídat a jak se podobné nejapné žertíky budou opakovat,jahoda mu to dá pěkně sežrat!

Cynik - realista (Po, 3. 8. 2020 - 17:08)

"...na Aeronet a Sputnik ubylo antisemitských a rasistických projevů!Asi jsem jim to já jahoda zarazil!!!" --- Jahodo, sebechvála smrdí... i v případě, že jsi sebechválou sedrásal tak nehoráznou volovinu... Ty si vážně myslíš, že na Aeronetu a na Sputniku mají nějaké ponětí o tvé internetové existenci? Jistěže vůbec ne, ani náhodou... a jestliže se bráníš psát do tamějších diskusí, je jasné že jsi tam zcela neznámý... tamější čtenářstvo tedy přichází o nevšední zážitky při četbě tvých příspěvků, a musí se tedy dosyta vychechtat někomu jinému...

ShabbaTot-Jahoda (Út, 4. 8. 2020 - 15:08)

....mňo!Tak teda na to ,že jsem zcela neznámý bych zase až tak nesázel....ano...nevystoupím pod svou pravou identitou,nejsem blbej...to nikdo nemusí vědět kdo je jahoda,to není důležité ,aby to věděl,ale co je důležité,že se někdo někde a hlavně někdy konečně zastal těch Židů a Státu Israel a i když se nikdo nikdy nedozví kdo,je tu a je po něm dlooooovhatánská virtuální stopa na internetu celé planety země!To je protipól všech těch nenávistných antisemitských aktivit a natrhává to této nenávistné rasistické ,neonacistické a antisemitské propagandě řiť!A protože celé moje dílo a můj profil antifašisty,sijonisty a obdivovatele USA bude na internetu ještě po celá desetiletí,práce kterou moje dílo obránce Státu Israel bude gargantuovsky obrovská!...Být ja na očích jako Václav Havel.....kdo ví....třeba by se na mě v tomto nezapomnělo stejně jako na Václava Havla,jednoho z největších Čechů...ne-li vůbec největšího,teda až po Svatém Václavu a Cyrilu a Metoději....Karel IV do největších Čechů nepočítám,neb to byl masový vrah Židů z německého města Nürnberb kde jeho vinou proběhl holokast a přes 450 Židů pak upáleno za hranicema města a to nepočítám masové protiisraelské pogromy po celém Německu které jeho povolení pogromu v Nürnberg vyvolalo.Takže asi takto....uvědom si Cyniku,že i když jsem anonymní a takový i zůstanu,moje dílo je nepřéhledutelné !...Jo a přestal jsem chlastat petková piva a stal se země abstiment ,přestal jsem být masožroutem a stal jsem se vegetariánem a držím dietku,neb mě to tom sajrajtu z plastů stoupla glukóza.Pivo je svinstvo !!!

Cynik - realista (St, 5. 8. 2020 - 06:08)

"...Jo a přestal jsem chlastat petková piva a stal se země abstiment ,přestal jsem být masožroutem a stal jsem se vegetariánem a držím dietku,neb mě to tom sajrajtu z plastů stoupla glukóza.Pivo je svinstvo !!!" --- Pivo je svinstvo? Najednou... takových příspěvků jsi napsal, v nichž jsi opěvoval chmelový mok... Přestal jsi být masožroutem? Nepsal jsi před několika dny o nákupu tuším osmi kil dobroučkého masíčka v K? To už jsi stihl zpracovat a zblajznout? Nebo to budeš muset naprat do tlamy svému rozcapenému kocourovi? Ten je ale přece zvyklý na jemňoučké telecí... to ti tedy pěkně poděkuje, a pokud to překvapivě zblajzne, mohl by mít podobné příznaky jako ty... i tvůj milovaný kocourek pak bude donucen nastoupit na vegetariánskou dráhu. --- Jahodo, a pokud k něčemu takovému skutečně dojde, mohl bys natočit video a umístit ho třeba na YouTube - počítám, že záběry, na nichž chlemtáte s kocourkem nízkotučný jogurtek a zapíjíte to neslazeným bylinným čajíčkem by měly značnou sledovanost... --- P.S. Kolik piv jsi do sebe už stihl naládovat po oněch silných slovech o svinstvu?

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 10:08)

Kolik piv je v klidu? Nula piv denně! Žádná pravidelnost, protže pravidelně 1 pivo deně je již závislost.

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 10:08)

A ne více jak 3 piva při jedné příležitosti jednou týdně (ono někdo to taky má, že se zleje do 5ti do rána v nočním baru a týden odpočívá s hadrem na čele na další pití...)

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 10:08)

V podstatě když pít za týden hodně, tak to rozložit do více dnů než najednou.

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 10:08)

Nicméně někdo hodně pije, hodně mu to nevadí, takže na to není žádný metr.

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 09:08)

Maso obsahuje Ketózu, plní tělo odpady.Ketóza je stav nebezpečný, kdy je z vás při necukrové, bílkovinové dietě cítit na 5 metrů aceton...

Cynik - realista (Po, 3. 8. 2020 - 05:08)

„Sněmovna státu New Jersey, tedy státní parlament tohoto amerického státu, schválil [1] v pátek zákon, který umožňuje nelegálním migrantům provozovat na území New Jersey licencované profese, které vyžadují odborné znalosti, a nejedná se tedy o tzv. volné živnosti, které odbornou způsobilost nevyžadují. Podle nového zákona si tak budou moci nelegální migranti zažádat o profesní licenci, za splnění požadavků a podmínek, jaké musí splňovat běžní Američané. ---
Otázka legálního pobytu nebo legálního vstupu do USA nebude při podání žádosti vůbec posuzována. Ano, je to naprostá genocida americké střední třídy, je to likvidace americké tradiční rodiny, protože zákonodárci státu New Jersey tím právě zahájili likvidaci kvalifikovaných pracovních míst, které dosud byly obsazovány jen Američany a legálními pracovníky z ciziny. Vloni v prosinci New Jersey uzákonilo [2] vydávání řidičských průkazů nelegálům, nyní  po zhruba půl roce už je tu tedy druhý legalizační zákon pro migranty. ---
Pokud chce Američan vystudovat lékařství v USA, musí si vzít mamutí půjčku, která v případě studia medicíny odpovídá částce 1 milionu dolarů na pokrytí studijních poplatků za semestry, i když třeba některé prestižní lékařské školy stojí v USA i dvakrát tolik. Čerstvý absolvent potom splácí půjčku zhruba 10 let, když se mu daří v profesi, pokud se mu nedaří, tak splácí i 30 let. Americký lékař tak dosud toto vše splácel, protože až dosud mezi americkými lékaři neexistovala invaze nelegálních migrantů s lékařským diplomem. ---
Většina těchto migrantů studovala na státních lékařských fakultách v zemích Střední a Jižní Ameriky, ale rovněž i v Indii a obecně v Asii. Úroveň zdravotních znalostí je přitom mezinárodně srovnatelná, takže neplatí zde ona sprostá přímá úměra, že čím více pruhů, tím více Adidas, ale v podstatě platí, že americký lékař za obrovskou sumu zhruba 1 milionu dolarů z úvěru získá podobné vzdělání, jako lékař vystudovaný zadarmo na Kubě.  Anebo jako lékař vystudovaný zadarmo v ČR, anebo na Slovensku. ---
Jenže tohle, co nyní provedla Demokraty ovládaná sněmovna parlamentu v New Jersey, to povede ke kolapsu americké střední třídy. Tito Američané postupně ztratí své platy a své příjmy, protože budou muset konkurovat nelegálním migrantům v oboru, anebo jinak prostě skončí. Noví studenti budou mít problém sehnat studentské půjčky, protože banky už budou v režimu poplachu a budou vědět, že vůbec není jisté, že vystudovaný lékař nebo právník bude mít za pět let vysoce příjmovou práci, nebude totiž vůbec jisté, že nějakou práci bude mít.“

(https://aeronet.cz/news/kolaps-americke-republiky-snemovna-statu-new-jersey-schvalila-zakon-ktery-umozni-nelegalnim-migrantum-provozovat-odborne-a-licencovane-profese-jako-jsou-danovi-poradci-ucetni-lekari/)

---------- Zkopíroval jsem to podstatné z článku… a důsledky takového rozhodnutí citovaný článek popisuje. Mám výhrady k americkému systému zdravotnictví, kdy cena zákroků nutí i pracující Američny vyjíždět za operacemi mimo americké území, kde zaplatí jen zlomek proti domácím poměrům. Navíc - desítky miliónů Američanů prostě nejsou schopny platit zdravotní pojištění, nemají na to… --- Lze také očekávat, že s jídlem roste chuť – takže američtí Demokraté patrně umožní pracovat na americkém území nelegálním imigrantům i v dalších profesích… Samozřejmě, ceny (nejen) amerického zdravotnictví můžeme považovat za silně přemrštěné, tyhle nápady ovšem nejen stlačí ceny dolů (což zase není tak úplně špatně), na straně druhé ovšem způsobí otřesy nejen v poskytování studentských půjček, ale zejména v americké ekonomice – jestliže takto zredukují střední třídu, její peníze jako zákazníků budou chybět v mnoha oborech, především ve stavebnictví… Vše souvisí se vším...

ShabbaTot-Jahoda (Po, 3. 8. 2020 - 06:08)

chceš se jako Američan s dluhy ze studování vyhnout jejich splácení?Chceš si ještě více prohloubit vzdělání a zcela zadarmo?Chce pracovat v mladém super teamu nejlepších odborníků světa?Chceš mít jisté a stálé zaměstnání a jezdit zadarmo po celém světě.Dosáhnout karierního postupu a uznání okolí.Chceš být považován za hrdinu,které brání svět?Jseš patriot,vlastenec a chceš něco udělat pro svou vlast,vlajku a národní hrdost?...Vstup do US Army!Armáda všechny tvoje dluhy zaplatí,armáda je jistota práce a zázemí ekonomických jistot,armáda bude tvým místem skvělých kamarádů a kamarádek,armáda ti poskytne záruky pohodlného života pokud z ní odejšeš,armáda US Army tě zbaví i z dluhů ze studií na lékaře....US-Army,útočiště,bezpečný přístav přístav,armáda tě zachrání,US-Army ,nejlepší na světě!...Tak neváhej mladý američane,udělej něco pro svou vlast ,své jméno a vlajku s hvězdama a pruhama která vlaje před tvým domem.Armáda vše vyřeší!

Cynik - realista (Ne, 2. 8. 2020 - 23:08)

Proč hovno smrdí? Proč?

Návštěvník (Po, 3. 8. 2020 - 09:08)

Zajímavý názor, chválím. Udělal jsi pokrok v myšlení, kladeš si otázky.

Návštěvník (Po, 3. 8. 2020 - 07:08)

Že je sdfg sexuální štvanec víme všichni, ale že ty si fekálista, to by si měl tajit jenom ty.

Reklama

Přidat komentář