Reklama

Kandaulismus

luci (Pá, 1. 2. 2019 - 10:02)

Děkuji za nabídku , ale o další kontakty po některých špatných zkušenostech už nemám zájem.

M (Čt, 3. 1. 2019 - 00:01)

Ahoj,
nevim, zda jsi s tim spokojena, nebo smirena, nebo se Ti to libi, me uz jen jak to popisujes co a jak s tebou delaji dost vzrusuje-promin mi tu uprimnost,ale je to hodne zvlastni. A Tobe to zrejme az tak nevadi.Ty sexu mas dost,on si ho pritom vyhoni, takze asi to s Tebou nedelal uz dlouho. Ale asi bych se v pochve plne semene neudelal. No a ty si asi po te sukacce obleknes kalhotky a das vlozku kvuli vytekajicimu semenu a sednes si s nimi, s temi co s Tebou pred chvili soulozili? DANU asi nemas, kdyz jsi nerodila,tak mas prasky, nebo pesar,nebo jinou barierovou antikoncepci? Vis ty sem dost pises a mas docela rozumne nazory. To se mi docela libi. Ale to ze musis podrzet cizim chlapum dokud se do Tebe nevystrikaji se mi tedy moc nelibi. Jeste bych zkousl souloz s kondomem, ale na ostro s plnou ejakulaci do pochvy to je docela pres caru. To jsi svemu muzi tak podrizena, nebo co v tom je. Ja bych svoji manzelku, kterou jsem vzdy miloval nikdy nenechal takhle prznit, ani pritelkyni, proste zadnou zenu, kterou mam doma a kterou pochopitelne miluji. Ani kdybych ji nasel nekde u popelnic, privedl ji domu, vykoupal ji, oblekl, dal ji do poradku, vylecil ji nemoci, tak i pres to bych na ni nepripoustel cizi kance. Nevim, asi jsem stara skola. A Ty se opatruj a at hlavne nic nechytnes. Jsi mila.

luci (Čt, 3. 1. 2019 - 10:01)

Jsi chápavý a máš sociální cítění. Já se ale necítím ublížená- Pokud jde o prznění , tak to udělal otčím když mi bylo čtrnáct a nachytal mne při masturbaci . Potom to umožňoval i jiným mužům , zřejmě za úplatu , ale to nevím . Bylo to v jednom atelieru a předcházelo tomu focení. Ale dělalo mi to dobře a mám sex ráda pořád , nestěžuji si . A můj mne rád připouští cizími kanci , při jeho deviaci má tuhle potřebu. Někdy ejakuluje aniž by zasunul ," naškrobí "si slipy.

M (Čt, 3. 1. 2019 - 11:01)

No vis musim se k tomu priznat, ale ja si zase obcas"naskrobim" latkove pliny, ale kdyz je den predem namocim, tak je pracka vypere. Kdyz jsi psala o tom atelieru a o masturbaci, byla bys ochotna za nejakou castku byt focena pri oblekani erotickeho pradla, jeho vyzyvavem noseni-aby bylo videt,nenapadne napadne sebevzrusovani a svlekani, ci prevlekani do jineho pradla. Asi Ti nevadi silon, nylon ani pradlo z umelych vlaken. A co napriklad neco na sebe z igelitu, nebo latexu-sla bys do toho? Jsem zvedavy, kdyz Ty prokazujes velkou davku odvahy doma, ale Tebe to asi svym zpusobem bavi. Jsi zivocisna, mas rada sex a vzruseni. A to Ti ten kandaulista doprava asi casto. Me se hodne libi,kdyz zena v erotickem pradelku vi, ze ji souloz nemine, ale stejne v kratkych sateckach a v silonkach provokuje samce k soulozi, pak me vzrusuje okamzik zasunuti penisu do pochvy a nakonec to kdyz samec heka, kdyz dospel k orgasmu a ejakuluje hluboko do vaginy. Potom bych Ti nasadil nejake nepropustne kalhotky s vlozkou, pro zachyceni vytekajiciho semene, abys mohla v klidu delat to co chces, nebo jit spat bez obav o luzko. Jsi zajimava osubka. Cauky. M

luci (Pá, 25. 1. 2019 - 16:01)

V ateliéru jsem byla ještě vlastně školačka a otčím tam umožňoval starším mužům aby se uspokojovali a pořizovali snímky které jsem ale nikdy neviděla. Vzhledem k mé léčbě hormony si to užívali naplno. Peníze zřejmě inkasoval , ale tvrdit to nemohu a už tady není abych se zeptala. Určitě bych speciálně na focení za peníze nešla , ale pokud si dotyční udělají záznam z akce pro svojí potřebu , tak nic proti. Na akci jsem obvykle nahoře i dole bez, jen krátká sukénka a blůzka s výstřihem , případně minišaty , podvazkový pás a punčochy. Pokud tě uspokojuje sledování samce , který to do ženské dělá , tak jsi kanda. Po akci mi do naplněné vtlačí kaučukové vejce aby sperma nevyteklo , ale vstřebalo se . Zvláště mladých samců , říká že budu hezčí je to prý dobré k omlazení.

Návštěvník (Pá, 25. 1. 2019 - 17:01)

snad bys tomu nevěřila, působíš docela inteligentně :-)))

luci (Pá, 25. 1. 2019 - 18:01)

Když si to myslí , tak neodporuji , ale je mi jasné že sperma zevnitř ani z venku stárnutí ženy nezabrání . A proto držím, dokud o mne někdo stojí. O starou bábu už nikdo ani kolo neopře.

luci (Út, 25. 9. 2018 - 15:09)

Chtěl bych manželce...Před takovým experimentem tě varuji , je to hop anebo trop. Taková ruská ruleta manželství. Jak výše zmíněno , s tím rozvodem , případně nakopáním koulí by to opravdu mohlo skončit. Raději to manželce při debatě u lahvinky dobrého vína navrhni jako nápad pro zpestření vašeho sexu, jako vytržení ze stereotypu. Toho muže by jste měli oslovit společně. Případně se na něm společně shodnout. A kdo ho osloví už je na dohodě.

! (Út, 25. 9. 2018 - 12:09)

Chtěl bych manželce...No tak vůči manželce by to bylo hodně nefér. Aby z toho nebyl rozvod. Já bych ti nakopala koule.

Anonym4321 (Út, 25. 9. 2018 - 11:09)

Chtěl bych manželce zavázat oči,začít ji souložit,během soulože by přišel mnou domluvený muž a začal ji souložit on tak aby si nevšimla žádné výměny.Během toho jejich sexu bych oznámil manželce že mam pro ní překvapení a odkryl bych jí oči aby viděla s kým souloží a bylo by na ní jestli budou pokračovat a zvrhne se to v trojku.Nebo se naštve.Chtěl bych znát názory jak žen tak mužů. Velmi mě to rajcuje akorát nevím jak to vezme ona,já a jak se tím posune náš vztah.
https://www.xvideos.com/video16772817/surprise_interracial_for_a_slutwife_from_xxxdating.org

luci (Čt, 21. 12. 2017 - 20:12)

ahoj luci a jakej zámek...Samozřejmě,že ten můj je také univerzální,alespoň zatím tam pasoval každý zkoušený klíč.Některé dost těsně,ale jinak fajn.

Radeji je rumun (Čt, 21. 12. 2017 - 13:12)

Učitel češtiny

A (Čt, 21. 12. 2017 - 13:12)

Si opakuj vyjmenovaná slova...Radeji je jméno ?

Radeji (Čt, 21. 12. 2017 - 13:12)

ahoj luci a jakej zámek...Si opakuj vyjmenovaná slova po M. Blbe.

luci (Čt, 21. 12. 2017 - 11:12)

A nestydíš se ukázat ho tvrdého?

jenda (Čt, 21. 12. 2017 - 09:12)

A proč by nemohly?Jak...ahoj luci a jakej zámek máš ty??já mam takovej klíč co je akorát,mohli by jsme odemikat a zamikat spolu,nebo jen odemikat jestli se ráda díváš.

Šári (Čt, 21. 12. 2017 - 09:12)

Můj muž říká, kunda je jako zámek, odemkne ho největší paklíč. A když je zamčená, rostou milencům paklíče na každém prstu.

luci (Čt, 21. 12. 2017 - 08:12)

Zensky co muzou i s jinyma?A proč by nemohly?Jak říká jeden můj známý:kunda je zámek ke kterému pasuje kdejaký klíč.

Vasek (Čt, 21. 12. 2017 - 01:12)

Zensky co muzou i s jinyma?

petr (Út, 19. 12. 2017 - 17:12)

ahoj. chcete se někdo pochlubit svou ženou ??

Reklama

Přidat komentář