Reklama

Kandaulismus

Martin (Ne, 15. 8. 2004 - 21:08)

Tak konecne vim, jak se ta ma uchylka (?) odborne jmenuje. Ale vlastne mi to moc nepomohlo. Komicke totiz je, ze oba ti (zenati) kamaradi moji zeny, se kterymi si obcas vyrazi, maji silene majetnicke sklony a pouha predstava si s ni pohrat ve dvou v nich vyvolava zachvaty zarlivosti. Kdybyste tu byl nekdo "normalni", dejte vedet... :-)

Karel (Pá, 13. 8. 2004 - 14:08)

A mohu se zeptat jak to na Tebe manzel navliknul, ze jses pred nim vyspala s jeho pritelem? Porad nam co Te nakonec presvedcilo do toho jit. Dik Karel...

MUDr.J.B. (Čt, 12. 8. 2004 - 16:08)

Nabídka trvá!

MUDR.J.B. (Čt, 12. 8. 2004 - 11:08)

A nejste odněkud od Brna? Nabízím totiž perverzní intimní lékařskou prohlídku - ženy, před jejím mužem. Skutečný MUDr.

Heté (St, 11. 8. 2004 - 17:08)

Tak já jsem pořád přemýšlela, jaký název dát tomu, v čem našel zálibu můj muž a téď to konečně vím a tušila jsem, že asi nebude jediný.Neodsuzuji ho za to, jako neodsuzuji nikoho za nic.Za vším je totiž něco víc, než si myslíme, všechno je provázané se vším a všechno od někud pramení.Je pravda, že mi chvíli trvalo, než jsem pochopila, že můj muž ke svému spokojení někdy potřebuje "kandaulismus", a že si v "tom" našel zálibu. Ostatně každý máme své záliby, tak proč ne. Moje odhalování i milování na veřejnosti bere jako vzrušení a uskutečnění milování s kamarádem také proběhlo, myslím,že k oboustranné spokojenosti. Jak říká můj muž, sex skýtá mnoho možností, jak ho zpestřit, protože až budeme starý, budeme mít aspoň na co vzpomínat. Někdy mu závidím ten obrovský životní optimizmus, kterému se pomalu, ale jistě snad taky nakonec naučím.

MUDR.J.B. (St, 11. 8. 2004 - 15:08)

A ta nabídka je míněna naprosto vážně. Jsem rovněž skutečný MUDr.

MUDr.J.B. (Út, 10. 8. 2004 - 17:08)

Pokud by se vám líbilo, abych vaší holce/ženě udělal pře váma perverzní prohlídku (svléknout donaha, tělesná prohlídka vč. gynekol), stačí se ozvat. Ve zcela autentickém lékařském prostředí. Jen v Brně!

kandik (Út, 10. 8. 2004 - 16:08)

nenašel by se mezi vámi někdo kdo má bohaté reálné zkušenosti a něco nafoceno nebo natočeno jak to manželka dělá s jiným nebo s jinýma . Rád s někým něco prohlédnu navzájem.

Lunka (Pá, 23. 7. 2004 - 08:07)

Sláva každému muži, který to své manželce dopřeje. Vztah ale musí být pevný.

RA (Pá, 16. 7. 2004 - 22:07)

AHOJJo, votom to je,nechat si před očimapěkně vystříkat svou drahou polovičku,ale jak nato, to už je horší.

zenac (Út, 6. 7. 2004 - 19:07)

díky za vzkaz trochu jsem ze schránky ubral,pokud to nebude stačit,napiš zprávu a já založím jinourád ti pošlu výměnou fotky mé manželky,mám jich dost

ja123ja (Po, 5. 7. 2004 - 21:07)

Mnoho úchylů pohromadě vytváří určitý standard. Jsem tedy rád, že patřím do této skupiny. Zažili jsme to s manželkou a bylo to super, doufám, že nebudu dlouho čekat na další. V každém případě jsem se musel hodně dlouho nenápadně snažit. Zkoušíte to na www.seznamka.cz? Nejsem žádný bouchač, ale rád bych zkusil vypomoct - okolí Ostravy

Z. (Ne, 4. 7. 2004 - 17:07)

Pro: JANDIK a ŽENÁČ.Poslal jsem vá e-mail + v příloze dva videoklipy,co jsem natočil webkamerou.Mail od ZENACE se mě vrátil jako nedoručitelný (má zaplněnou schránku).Pro: JANDIK - ozvi se pak mailem,jo? Nechci tady zveřejňovat svoji mail-adresu. Tschüss! Z.

jandik (So, 3. 7. 2004 - 13:07)

Ahoj ty mojí je 38 let a mrdá s tím koho ji najdu fotek mám hodně i si to natáčím na kameru . Máš li taky něco takového můžeme pokecat nebo si prohlédnout navzájem.

zenac (St, 30. 6. 2004 - 20:06)

mám doma stejnou děvku jako ty kolik je té tvojí,můžeme si vyměnit zážitky,ev.fota

jandik (St, 30. 6. 2004 - 17:06)

mohl výměnou za tvoje

-drahos- (St, 30. 6. 2004 - 17:06)

Nemoh bys mně taky něco ukázat-poslat? :-))) D.

jandik (Út, 29. 6. 2004 - 16:06)

Vše točím va digitální kameru a potom přehrávám na VHS mám toho asi 1,5 hodiny a asi 3CD fotek

WebKamera (Út, 29. 6. 2004 - 00:06)

Pro: JANDIK-KANDIK.Jak to s manželkou natáčíte,webkamerou? Pokud to máte ve formátu,který jde posílat mailem, můžeme si nějaké své privátní videoklipy, nebo fotky vyměňovat.Možný je i LIVE přenos, přes program EyeBall-chat, vyzkoušeno, funguje to. Takže, pokud máte zájem, ozvěte se.

jandik (Po, 28. 6. 2004 - 21:06)

Ahoj taky mě tohle moc bere mám manželku co se ji to zalíbilo když to dělá přede mnou s jinýma i se třema najednou. Rád bych se sešel s někým kdo si to fotí a natáčí abychom si to spolu mohli prohlédnou. Mám toho hodně.

Reklama

Přidat komentář