Reklama

Nahoře bez

Andrea (Ne, 12. 4. 2015 - 15:04)

Lepší je bejt uplně...Souhlas, vsak jsme taky vetsinou nazi, ale jen kdyz tam nikdo neni. A kdyz nas nahodou nekdo nacapa a usadi se nedaleko od nas, je to jeho/jejich vec, asi ho/je to nepohorsuje. Jen kdyby prisli s decky, tak se rychle oblekneme do plavek.

Jane, nastesti mame na Zapade povest nejosvicenejsi postkomunisticke zeme a czinci si casto obdivne pochavaluji, ze nase holky se nestydi obnazit.

Ondra (Ne, 12. 4. 2015 - 12:04)

Jednou jsme si šli zahrát u vody volejbal. Přítelkyně zase měla vršek bez ramínek a občas při blokování jí její prsa vyskočily z plavek. Občas jí zaujetí hrou zabránilo hned zase zakrýt prsa. Ale myslím že to dělala schválně.

Lenča (Ne, 12. 4. 2015 - 11:04)

Právě teď se opaluji na balkóně. A moc se těším, až budu moci své pevné trojky předvést na pláži :)

Honza (So, 11. 4. 2015 - 21:04)

V mnoha kulturnich zemich je...Lepší je bejt uplně nahatá.

raubíř (So, 11. 4. 2015 - 19:04)

Jane nahoře bez podprdy je zdravé, ale nahoře bez mozku, jako některé zde píšící, už je méně zdravé... (?)

Jan (So, 11. 4. 2015 - 18:04)

V mnoha kulturnich zemich je...Nech je!!
jsou to primitivové !!
Nahoře bez je zdravé !!

Andrea (So, 11. 4. 2015 - 17:04)

To je fakt.Ale myslim že by...V mnoha kulturnich zemich je pro zeny bezne byt u vody nahore bez. Kdyby ale vedely, ze tam jsou krovaci jako ty, urcite by je to odradilo. To je nastesti nepravdepodobne, protoze lidi tve urovne se tam dostanou jen velmi vzacne.

? (So, 11. 4. 2015 - 14:04)

Tohle krávy nedělaj!...To je fakt.Ale myslim že by neměly zapomínat že jim taky může dát nějaká jiná ženská přes držku.Ono normální ženský na tohle chování nejsou zvědavý pokuď nejsou lesby.

Ále (So, 11. 4. 2015 - 13:04)

Tohle krávy nedělaj! Kravám visejí cecky volně a je jim jedno jestli na ně někdo kouká nebo né! Ale tyhle musejí na sebe upozoznit za každou cenu!

? (Pá, 10. 4. 2015 - 17:04)

A k čemu tohle je že nějaká kráva tohle dělá?

Honza (Pá, 10. 4. 2015 - 15:04)

co sem si všimnul je, že...Jinak řečeno holky dávaj pozor, jestli kluci dávaj pozor, a když si myslej, že kluci dávaj pozor, tak dávaj pozor, aby kluci nepoznali, že holky dávaj pozor.

Ondra (Pá, 10. 4. 2015 - 10:04)

Přítelkyně taky provokuje jako náhodou u vody než aby se ukazovala úplně bez.
Třeba na koupaliště si vezme vršek bez ramínek vzadu halabala zavázaný takže po pár pohybech má půl prsou venku a stačí málo a i bradavky. Nejvíc ji baví když mladí kluci chodí jako náhodou kolem naší deky tam i zpátky a zpomalí krok aby si jí stačili prohlédnout.

jan (Pá, 10. 4. 2015 - 08:04)

co sem si všimnul je, že když se opaluje holka nahoře bez,tak chlapi se stydí podívat, a snaží se dělat joko by nic,naopak ta holka má většinou sluneční brýle a taky děla jako že se nikam nekouká,přitom beztak pozoruje jestli se na ni čučí...:)

Bára (Pá, 10. 4. 2015 - 08:04)

To já se také těším na...To občas taky dělám s těmi vlasy. Mám hnědé trochu zvlněné. Prsa mám dvojky, ty vlasy dobře zahalí. Jaké má tvá přítelkyně ?

Ondra (Pá, 10. 4. 2015 - 00:04)

To já se také těším na léto, protože se u vody přítelkyně opaluje nahoře bez. Jen někdy když někdo jí zírá na prsa, si je přikryje dlouhými rovnými vlasy, občas tak jde do vody když je poblíž nějaký starší muž.
Jednou jsem jí přesvědčil aby šla s kozičkami pod vlasy k autu a když jsme přišli k stánku, silný vítr ji odfouk její vlasovou podprsenku a ona šla nahoře bez.
Doma mi pak řekla že takové náhodné odhalení ji vzrušilo.

Bára (Čt, 9. 4. 2015 - 23:04)

Už se moc těším na léto. Zásadně a vždy se sluním nahoře bez :)

honza (Ne, 22. 6. 2014 - 09:06)

Já se ráda opaluji bez,ale...To neřeš, opaluj se bez. Jde o psychiku.

Katka (St, 27. 10. 2010 - 20:10)

Někdy i dole bez.

milka (Út, 20. 7. 2010 - 22:07)

dole? Taky

m (Po, 19. 7. 2010 - 22:07)

.JOJO. nahoře bez. A co dole?

Reklama

Přidat komentář