Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

He, (Pá, 31. 7. 2020 - 13:07)

a to myslíš že by to za ten měsíc co je u Kláry zjistila? Nebo,že by Libor ji měl jako bokovku v Dačicích ? Přemýšlej než dáš názor.

Co (Pá, 31. 7. 2020 - 13:07)

By jí neřekla? Miška je prostě lesbička. To je nad slunce jasný. Nevím jaký tajemství si myslíte, že v tom jako bude. Před časem když jsem sem ještě psal ze svýho nicku pozorovatel, než mi ho ten vocas ukradl, tak jsem tu psal, že vývoj toho příběhu je snadno předvídatelný, tak jste se na mě sesypali ve stylu, že když k něčemu dojde, tak já napíšu, že jsem to věděl. Tak teď jdu s kůží na trh a predikuju další vývoj. Takže Libore : výzva pro tebe, ještě to můžeš změnit, ať jsem pak za vola : D

Nebo (Pá, 31. 7. 2020 - 14:07)

bisexuálka?

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 09:07)

Matláku zalez, už máš vyteklý čuriní,tak dej pokoj.

Matlák (Pá, 31. 7. 2020 - 09:07)

Holky já mi nedáte čurání Já měl pnutí ja četl jsem to jak miskaá vypustila na dece a s tebou já uhnonil vyteklý strašne moc rychle a nemoh čekat dál. já moc chci do holky tak ale není seznámit se. Natalká je už není dlouho a v jičíně jel já za holkou a nebyla tam jen vypravčí holkáá a ta nevěděla a nedala čuriní byla jiná

Klára (Pá, 31. 7. 2020 - 07:07)

Už jsem na zápraží a mám kafe a Miška s Nikou taky,ale Niki čaj. Chtěla jsem dnes s holkama spinkat dole dohromady a Libor je nahoře a ještě chrní a když jsem mu všechno řekla,co Miška prožívá,tak nebyl proti. Nakonec dnes vezmeme i mamču a vyložíme ji v Mimoni a večer se zase sem vrátíme a na chaloupku odjedeme třeba pozdější dny . Už jsme se vyčůraly a Nika ne, ta potřebovala i kakat a tak šla na záchod, ale s Miškou jsme pipinky vypustily do trávy hned tady za zápražím a obě jsme dělaly větší louži jako když jsme po ránu plný. Já krásně pramínek trochu dopředu,Miška ale měla pipinku ze začátku tak,že čůrala do obou stran ,pak trochu nakřivo doleva a pak se proud srovnal a pipinka se jí víc rozbalila a už čůrala hezky rovně jako já. Včera jsme se moc neopily,já si dávala pozor a Libor taky ,protože řídí, Miška byla trochu psychicky křehká po tom všem a tak si dala o dva vinný střiky navíc. Trochu se nešetřila. Vůbec jsme si ale nedávaly panáky nebo míchaný s tvrdým. Níki ta pila nealko mojito a moc ji chutnalo. Jednou jsme musely čůrat na WC, ale to jsme daly a pustily jsme to z výšky ,abychom si nesedly na mísu, ale WC tady sice mají hezký,ale my jsme s Nikou tak naučený, že na veřejných WC jen v nutném případě a nesedat a dělat to se zadečkem výš nahoře nad mísou. Cestou domů jsme musely čůrat ale znovu a hlavně Niki, ta se jak jsme vyšly z hospůdky držela si pipinku a hned u prvniho rohu to pustila a my jsme se taky přidaly, už byla skoro tma n,ikdo nešel,a tak jsme udělaly loužičky a Libor taky čůral vedle nás kousek,ale neokukoval, jen jak byl v náladě řekl něco,že slyším,jak vám to hezky,jde , mně taky, ale to byla legrace. Niki měla nejdelší čůrání,ale spíše nejdřív prouce ale pak dočůrávala slabými pramínky. Ještě jsme na chaloupce udělaly jedno preventivní čůrání,ale to až ve sprše a šly jsme do pelíšků, trochu jsem se bála, aby Mišce nebylo špatně, tak jsem ji řekla, že kdyby jo, tak u pelíšku bude mít nočník a vyblinkat to může tam,kdyby bylo kritický, ale radši ať nás vzbudí a doběhneme na WC nebo ven. Miška ale žádnou nehodu neudělala a snad během minutky chrněla, ještě jsme svítily a tak jsme se s Nikou tomu zasmály, že to asi přepískla a Nika taky hlavně tedy kdyby, ať se Miška nepoblinká v posteli, ale noc proběhla vklidu. Máme kafe a Niki čaj,uděláme snídani a pojedeme. Jestli pojedeme z Mimoně přes Prahu nebo na Kolín a Halíčkuv Brod nevím,to Libor uvidí. Včera byla větší depka a bála jsem se dneška a zatím jsme celkem OK. Ono to možná přijde cestou nebo až se budeme loučt, to asi nezvládnu a i Niki včera mi řekla,že bude pro Mišku plakat a už plakala tajně včera,když jsem se s ní byla projít, protože jí má ráda a bude se jí stýskat. Ale snad to zvládneme,ikdyž si myslím,že asi ne. Teď mi to začíná znovu se připomínat a zase bych byla smutná. Tak radši už nebudu psát a ozvu se až to bude za mnou a to asi určitě nebude dnes, dnes toho budu plná, citím to.,

Mike (Pá, 31. 7. 2020 - 12:07)

Moc fajn jste to zvládly. Tak dobře dojeďte a zase se ozvi. Taky myslím na to, co ti Miška neřekla.

Mirek (Pá, 31. 7. 2020 - 09:07)

Klárko našel jsem tě asi. Jestli jsi to ty ta s těmi hnědými delšími vlasy u toho koně vyfocená, tak jsi nádherná holka a Libor musí být šťastný. Kdybys šla čůrat se mnou,tak bych se taky styděl,že bych naopak já utek nebo bych se okamžitě ostudně udělal. Už teď když si to s tebou propojím jen mentálně se se mnou něco děje.

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 09:07)

Kláro,Libore, přes Prahu né! Tam je na D1 na Brno plno zácpy a omezení, to by se vám cesta prodloužila v tomhle vedru a neodkladný vyčůrání v koloně taky není nic ready, už jsem to zažila s manželem i s dcerami.

Todd (Pá, 31. 7. 2020 - 07:07)

Budu na vás myslet celý den,holky. Tak šťastnou cestu a potom moc neplačte, dnes přes net můžete být spolu denně ale,osobně je to jiný rozumím tomu.

Puluj (Čt, 30. 7. 2020 - 22:07)

Velmi poučné a plodné. Klárko velká poklona. Smekám.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 20:07)

starší muž a dítě....vina je na straně dítěte...klasika... ona když jsem ji hladila po vlasech si moji ruku vzala a dala si ji na pipinku a celá se chvěla ,připadalo mně ,že strachem ,jestli ji neodmítnu,dala hlavu na druhou stranu a asi ji to bylo trapný. Já ji to nemohla odmítnout a prohloubit její smutek

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 20:07)

Já to tam taky vidím, nemusí to být starší muž ale žena. Hlazením po vlasech to začíná.

Návstěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 20:07)

Jasně, proto mně to utvrzuje v názoru,že ten člověk byl v mladém věku nejen týrán viz- Klára a surový otec, kdy ona s nasazením vlastní osobnosti chrání Nikol. , ale i pohlavně zneužíván a nedomýšlím,co další. Vidím tam zoufalost, pláč, spodní pláč- močení, atd. Jen se hrozím,co se ještě objeví. Toto je nutný ventil.

??? (Čt, 30. 7. 2020 - 20:07)

???

Prostě (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

Nás autor zase napíná, aby jsme nad tím intenzivně přemýšleli a udržuje si tak pozornost a čtivost svého příběhu. Dobrá taktika :)

Návštevník (Čt, 30. 7. 2020 - 18:07)

Je to jasný, Miška zahnula Kláře s Liborem. Nebo Libor s Miškou....vyber si

Mike (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

To by Klára vyváděla a určitě by Míšu neutěšovala. Přemýšlej!

Mike (Čt, 30. 7. 2020 - 18:07)

to je teda hustý, najednou jsem ulít a skoro mám slzy v očích. Miško, Klárko, co se stalo? Já jsem hotovej. Úplně mne to dostalo. Jestli takhle reaguje Miška na tebe,tak tě má opravdu ráda,ale hlavně je zoufalá z toho,že nemá kluka a má velkou potřebu uvolnit intimní napětí.

Klára (Čt, 30. 7. 2020 - 18:07)

Byly jsme jen za chaloupkou a seděly na dece pod stromem a povídaly si. Hodně a já jsem poslouchala protože Miška měla v sobě veliký pocit viny,že nebyla ke mně upřímná a strašně plakala a plakala a nebyla k utišení. Při tom nemusela vůbec se trápit,že by mi nějak ublížila. Objala jsem jí a nechala vyplakat,protože to potřebovala, navíc byla smutná,že zítra odjíždí a prostě jedno k druhýmu a to uuž jsem měla slzičky taky. Uvědomila jsem si,že jsem ji v srdíčku přijala jako svoje druhé já a jako nejlepší kamarádku,přestože je moc daleko. Zítra toho budu plná a vím,že nebudu moci semjen tak psát. Já cítím,že kluci jsou zvědaví,co se u Mišky stalo,ale opravdu já to z úcty k ní zatím nejsem schopna sdělit,později snad. A taky cítím,že jsou kluci zvědaví, jestli jsme se mazlily jako úplně. Vnímala jsem,že by to Mišce pomohlo a že by to chtěla,ale sama jsem k tomu impuls nedávala,protože to nevnímám jako prioritu ,prostě nejsem na holky jako sexuálně,ale stalo se to podobně jako minule, ona když jsem ji hladila po vlasech si moji ruku vzala a dala si ji na pipinku a celá se chvěla ,připadalo mně ,že strachem ,jestli ji neodmítnu,dala hlavu na druhou stranu a asi ji to bylo trapný. Já ji to nemohla odmítnout a prohloubit její smutek. Byly jsme tam samy, nikde ani človíčka a já ztratila veškeré procenta sebekontroly. Za malou chviličku se Miška sesunula na deku,roztáhla nohy od sebe a zatlačila moji ruku ještě hlouběji a náhle vykřikla v lehce křečovitě protnuté pánvi, na chvíli nedýchala a znovu vykřikla a v několika vteřinkách se počůrala velkým výstřikem pak všechno vyčůrala už normálně, bohužel jsem neodhadla za na deku,ale tu jsem dala hned do vany do vody a vyperu ji. Jsem z toho šťastná,ale zmatená. Po večeři pujdeme do hospůdky. Poslední noc s Miškou. Celý měsíc ji to nenapadlo ale nějak se to zase spontánně událo. Kdyby se to nestalo, vinila bych sebe. Stalo se, jsem moc ráda za ní,ale taky viním sebe. Nejsem na holky,ale tohle bylo prostě jiný a jednoznačný. Nejradši bych se večer s Miškou opila,ale vím,že by mi bylo špatně jako minule. Prostě jsem smutná že odjíždí a navíc z toho,co jsem se dozvěděla.

Reklama

Přidat komentář