Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Tamara (Pá, 10. 7. 2020 - 17:07)

Vyskousej ho pripustit do pipinky a to co zazijes te vynese dooblaku.

Tamara (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

Boji se ze ho posles na druhou kolej,asi.

Tamara (St, 8. 7. 2020 - 07:07)

Staci ze jenom pocitis ten lehoucky a nenapadny dotek cumacku na pipince a sami se ti rozjedou nohy,nebudes chtit ztratit ani sekundu a budes se ukajet tou slasti co dokaze a tou rychlosti prirazeni a jak si posobe uklidi a zase jede znovu a porad dokola,je to ta nejvetsi slast v zivote ktere se uz nikdy nevzdas.

Tamara (Út, 7. 7. 2020 - 20:07)

No vidis a jsi ztracena,ted uz ti manzel stacit nebude,to si pis a pejska budes pripoustet kdykoli prijde a prulizne ti pipinku.

Ina (St, 8. 7. 2020 - 18:07)

prozatim uvidime-příšel s prace brzy,přinesl kytku,je nějaky jiny

Návštěvník (Pá, 10. 7. 2020 - 08:07)

On si zvykne , vždyť mu pes přítel pomáhá s manželkou , co by zato jiný dal .

Návštěvník (Pá, 10. 7. 2020 - 16:07)

Mě s ní pomáhá jiný přítel a pes to není.

Tamara (Pá, 10. 7. 2020 - 08:07)

Tak co jak jsi doadla,nepreju ti nic spatneho,uzivej si jak nejvic to jde,zivot je kratky na to se zabyvat hloupostma.

Tamara (Út, 7. 7. 2020 - 12:07)

Rozepsala jsem se az moc a vykecala nasebe vsechno,takze urcite prileti nejaci taci co zavidi ale budou psat ze fuuuuj

jina (Út, 7. 7. 2020 - 16:07)

kamaradka mě přesvědčila,žeby mohla muj přiběh tady napsat-ač nerada manžel měl takove divne navrhy na sex se psem-požadala jsem o rozvod.Mam ho moc rada a tak jsme zašli do utulku a pujčili jsme si krasneho hafika.Moc se mně dotoho nechtělo,ale jak mě poprve obliz,už jsem začala měnit nazor.poněkolika pokusech se domě dostal a žadost o rozvod šla do kamen

Tamara (Út, 7. 7. 2020 - 19:07)

A jake mas pocity,jak to prozivas,co tvoje pipinka,dala jsi to napoprve i s vystrikem nebo si ho vyndala,ja myslim ze si ho nechala te naplnit protoze jsi byla zvedava a moc jsi to chtela.

jina (Út, 7. 7. 2020 - 20:07)

pocity nadherne-nechtěla jsem aby to vytahl,mokra až na stehnach,a manžel byl spokojeny jamuho přitom kouřila a onsepak brzy udělal,ale min jak hafan

Tamara (Út, 7. 7. 2020 - 19:07)

No vidis a tohle rekne kazda ktera to skusi,jenom nejsem si moc jista jak dlouho to vydrzi tvuj manzel,nebude ti stacit,nema takovy jazyk a ani pindikem se mu nevyrovna i kdyby byl tvuj muz vybaveny nedmerne,casem to neda a pejsek bude stale nachuti.

Tamara (Po, 6. 7. 2020 - 12:07)

Jedine co nedam je ochutnani semene,strcil mi do pusi tu spicatou kladu ale nedalajsem to a uhla a postrikal mi tvar,je fakt ze ta vune neni ta prava ale o tom to neni,vyradi se a uspokoji radne moje dirky a klitacek je tak citlivy po jeho lizani ze si na neho ani nesahnu,nici me dokonale.

Ivo (Po, 6. 7. 2020 - 16:07)

vtom máš pravdu.Udělám vše,ale nekouřím a nedám semeno do pusy.Na příjemny dech mu kupují tyčinky s matou.

Tamara (Po, 6. 7. 2020 - 12:07)

A cemu se divis,takovou plnost nezazijes jinak a s nikym,a je to super hlavne v tom ze pejska muze mit kazdy doma a nikdo se tomu nedivy,az to skusite do analku,to je vazne sila,prirazi jak smyslu zbaveny a mate pocit ze vas puli a kdyz si pri tom stihnete jaste drazdit klitacek tak uz neni vetsi uleva nez dva orgasmy najednou s pocitem ze neudrzite velkou potrebu a prito je to vyvrcholeni vlastne trikrat,dva vy a jednou pejsek ktery naskoci okamzite kdyz si nelehnete na brisko,olize vam dirky a jede znovu.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 20:07)

To je pravda , pes je samozřejmost . Těžko by prošlo jít v činžáku s kozlem , nebo oslem , případně poníkem .

Tamara (Út, 7. 7. 2020 - 07:07)

Tak tak,tech panicek a slecen co jsme sami a mame jenom pejska,je nas hodne a kdyz das jednou cuchnout a vylizat,tak uz jsi ztracena v chtici a vnadrzenosti po uspokojeni,vzdyt jaky chlap tohle dokaze a cim jsem starsi tim to chci vic a vic a on mi to dava stale,staci jenom povolit nohy odsebe a pustit si na pipinku ten studeny cumacek,okamzite zacne lizat a kdyz si pridrzim pisky odsebe tak jede stakosou razanci ze mam zachvilicku orgac takove sily az vystriknu,klepu se ajenom si preju vic a vic.

Eva (Út, 7. 7. 2020 - 09:07)

jsme s manželem mladí a když to namě tlačil,tak jsem mysela ,že odněj uteču-dneska sex ve trojku je samozřejmost-pes je lepši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tamara (Út, 7. 7. 2020 - 10:07)

Vim to ze je lepsi,muj me naplni tolik ze kdyz vyklouzne tak vytekam docela dost,jaky jsi mela pocit kdyz si citila jak vtobe nateka a plni te,ja si poprve pamatuju a mela jsem strach ze me roztrhne ale jsem tolik kluzka ze vyjel ven aniz by mi nejak ublizil a od te doby uz nic jineho nechci.

Reklama

Přidat komentář