Reklama

Výprask před diváky

Ludix 87 (Ne, 22. 11. 2020 - 09:11)

A jsi bit od rodičů?

Domnic (Pá, 27. 11. 2020 - 20:11)

Už ne

Jakub (Po, 9. 11. 2020 - 22:11)

Zdravím mě je 13 let dostávám výprask každý den táta mi dává na holou řemenem nebo vařečkou celý se musím svléknout, moc se u toho vrušim až pustím semeno, má to váš syn také vlasto

Jakub (Po, 9. 11. 2020 - 13:11)

Dostáváme výprask každý den když táta přijede z práce jdeme ze ségrou dosklepa táta nám nakáže abychom se svlíkly, pak si ve sklepě lehnem na postel a táta nám dá 40 ran páskem, prutem atd, mě je 13 let ségře 16 let, musíme být na tátu milí a když nevyklydíme myčku nebo tátovy nepokouříme jdeme do sklepa, já se vždy při výprasku udělám, pak máme zadky červenomodrý až krvavý, pak poděkujeme pokouříme tátovy a jdeme klečet na špalek, pak si ještě 14 dní nemůžem vklydu sednout, táta nám nakáže abychom se udělaly.

vítek (Po, 9. 11. 2020 - 09:11)

To my se sestrou jsme byli biti od cca 6 let taky úplně svlečený a zaráz mě švihal táta sestru máma dokud nebyli zadečky pořádně pruhované a někdy až do jelit plakaly jsme ale nebylo nám to nic platné vždy používaly proutky vařeky a řemeny.

Jakub (Po, 9. 11. 2020 - 09:11)

Včera jsme dostali táta nám nakázal abychom se celý svlíkly do naha, mě je 13 let ségře 16 let a táta nám dal že jsme nepracovali měli jsme zadky červenomodrý, já sem se tak vrušil že jsem pustil semeno, každému dal 40 ran, pak jsme poděkovaly a šly klečet až do oběda, táta nám dal páskem

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 22:11)

A líbilo se ti to?

zdeněk (St, 4. 11. 2020 - 18:11)

No ještě k tomu výprasku ,když kluk dostane na holou před holkou spolužačkou tak je to hrozný trapas,nevím co si spolužačka asi myslela,zajímalo mně co si asi myslela,jak se tvářila,přes slzy jsem to neviděl.Vím ,že jsem se dlouho styděl.Byl také někdo takhle bit ,já jsem takhle opravdu byl bit.Dostal jsem docela hodně výprasků ale na tento výprask jsem nikdy nezapomněl.

Petr H (Po, 21. 12. 2020 - 15:12)

Založil jsem tuto diskuzi, protože jsem bit tak jak jsem uvedl hned v prvním příspěvku. Ta holka byla o ro starší a chodili jsme spolu do školy. Pokud si o tom chceš popovídat, můžeš mi napsat na [email protected]

Renata (Po, 2. 11. 2020 - 15:11)

25 na holou bolí pěkně mám to z vlastní zkušenosti i řemenem i rákoskou i vařečkou.

Pedro (Út, 3. 11. 2020 - 12:11)

Já myslel jen tou rukou, ne předměty ( vařečka, rákoska, řemen, .. ) , to už je podstatně větší bolest to máš pravdu .

Monika, 47 (Ne, 1. 11. 2020 - 08:11)

Ahoj lidičky, k těm divákům při trestání.
Já jsem měla dva mladší bratry a oba dva pravidelně asistovali snad při každém mém výprasku. Jak to bylo hrozně nepříjemné a ponižující, když mi bylo třeba už 15-17let, to si dnešní holky asi ani nepředstaví. Ale tenkrát se to považovalo za správné, že je holka bita klidně i na holou před diváky.

Denisa (Ne, 1. 11. 2020 - 23:11)

Moni úplně tě chápu, já mám jednoho bráchu, který je o rok mladší. A já sem dostávala taky před ním. A brácha přede mnou taky.

Iva (Ne, 1. 11. 2020 - 16:11)

Mně náhodou bylo nedávno 17 a výprask jsem nikdy nedostala. Pár pohlavů o půlnoci v předsíni jsem zažila, ale přes zadek nikdy. Tak by mě docela zajímalo, jak se kdysi trestala "zlobivá sedmnáctka". A jak často.

Renata (Ne, 1. 11. 2020 - 17:11)

Vy jste nikdy nedostala ani jako dítě ve školce nebo škole dejme tomu v 1. nebo 2. třídě pokud jste něco provedla? Takže nemáte vůbec představu jak bolí výprask rukou nebo nějkým předmětem? To budte ráda.

Iva (Po, 2. 11. 2020 - 11:11)

Tak v 1. nebo v 2.třídě jsem asi pár plácnutí po prdelce občas dostala, to si ale vůbec nepamatuju.
A o žádném dalším větším trestání nevím.
Ale vím, že spousta kamarádek dostávala, a možná ještě dostává, výprask vařečkou nebo i rákoskou, a já pořád nic. Opravdu by mě zajímalo, jaké to je dostat těch pověstných pětadvacet na holou.

Renata (Po, 2. 11. 2020 - 15:11)

v té 1.třídě bylo to rukou nebo předmětem a na holou?

Pedro6666 (Po, 2. 11. 2020 - 13:11)

Ahoj Ivčo no není nic jednoduššího než si rok počkat a zkusit si to na vlastní kůži přes nějákou seznamku. Ono se to těžko popisuje, každý má jiný práh bolesti, studu,.. Co se jené líbí může být pro druhou moc, .. ale 25 se určitě vydržet v pohodě dá :) ..

zdeněk (Ne, 1. 11. 2020 - 10:11)

To věřím párkrát jsem bil bit před stejně starou kamarádkou a jednou i před spolužáčkou se ,ktero jsem seděl ve třidě.Dostal jsem na holou řemenem,solužaška všechno viděla jak jsem bit.Po výprasku mi bylo hrozně trapně.Utěšovala mně at si z toho nic nedělém ,že takových výpraskú doma viděla,že brácha také je každou chvilku bit

zdeněk (Pá, 30. 10. 2020 - 20:10)

No proutkem to pěkně štípe 25 šlehů bych asi nevydržel.Když jsem byl bit tak ani nevím kolik jsem jich dostal páskem jsem jsednou dostal 15 protože mi to počítala sestra já jsem jenom pištěl.

Reklama

Přidat komentář