Reklama

Incest

Lucie (So, 12. 9. 2020 - 05:09)

Naše poradna Bala se dá osobně navštívit, jsme zde v současné době čtyři, ale je lepší volit rychlejší způsob mailem, navíc je to anonymní a nikdo se nemusí stydět říct co ho trápí. Rozhodně nikoho neudáváme, vznikla proto, že zde doktorka.cz připouští jakékoliv vulgarity a místo rad, je to jen psaní vymyšlených pitomostí.
[email protected]

honza (St, 4. 1. 2023 - 21:01)

kde prosím sidlite?

Zdeněk (St, 4. 1. 2023 - 21:01)

Poradna už neexistuje, z důvodů slovního napadání pracovnic lidmi kteří spíše si dělali srandu, posílali sprosté maily a fotky. Ale je možné si nechat poradit soukromě.

Zdeněk (St, 4. 1. 2023 - 21:01)

Poradna už neexistuje, z důvodů slovního napadání pracovnic lidmi kteří spíše si dělali srandu, posílali sprosté maily a fotky. Ale je možné si nechat poradit soukromě.

Z (Út, 15. 9. 2020 - 08:09)

Z

Xa (So, 12. 9. 2020 - 04:09)

Nepište zde na uvedené e-mailové adresy! Jsou to volavky!

Silva (Čt, 10. 9. 2020 - 18:09)

Načapala jsem tátu jak si honil ptáka v koupelně to mi bylo patnáct.Nejprve sebou cuknul ale pak se mi předvedl se vším jak mu to stříkající sperma krásně daleko dopadalo do vany .Pak mi řekl ať mu ho chytnu a ještě trošku pohoním že mu to tak máma dělá. Tak jsem neváhala a ještě jsem mu ho pohonila ale to už mu zvadnul. Sedli jsme si v pokoji až se umyl a vše mi ještě jednou detailně na penisu ukázal co je co a jak to funguje že jsem už viděla. To samé ukázala moje máma bráchovi , před nim se udělala a pak mu dala i pipinu osahat a ukázala taky detailně co je na co jak se zasouvá do pipi penis pomůcka byl vibrátor to mu bylo taky patnáct.To vše proto ať jsme připraveni na cestu sexuálním životem.

Z (Čt, 10. 9. 2020 - 18:09)

Z

Tami (Po, 31. 8. 2020 - 14:08)

Tak jsem tady zase,meli jste a mate pravdu ze stim neprestali,hajzlici se nechavaji schvalne asi nachytat jak sedi proti sobe nazi a ukazujou si a taky se vazne navzajem vylizuji a polykaji se navzajem,musela jsem je nechat tak,vyhrozujou linkou bezpeci a domacim nasili,tak jsem vkoute a semtam je jakoze nachytam,ne ze by me to nevzrusilo,ale jsou to dvojcata,lepsi by si nasli sobe rovne,ne?

Z (Po, 31. 8. 2020 - 14:08)

Z

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2020 - 06:08)

Mě pomohla sexuoložka a psychoterapeutka které jsem všechno po pravdě řekl.

lea (Po, 9. 11. 2020 - 11:11)

jo jo mě taky

Kryštof (So, 29. 8. 2020 - 23:08)

To je pravda, že starší ženy jsou sexy.Já jsem dlouho váhal jak na mamku,jak to udělat aby mě aspoň ukázala prsa.Trapilo mě to,pomohla mi až paní z poradny radila co mam dělat a vyšlo to. Dnes už s mamkou máme sex běžně.Jsem ji zato vděčny.

M (So, 5. 9. 2020 - 17:09)

A co ti prosím tě ta paní z poradny poradila že máš sex s maminkou?

Z (Ne, 6. 9. 2020 - 09:09)

z

Kryštof (Ne, 6. 9. 2020 - 04:09)

Nejprve chtěla vedet jaké máme mezi sebou vztah, jestli se nehádáme. Pak jsem ji napsal jakou bych měl představu co s matkou zamýšlím a pak už mi radila jak mám postupovat, co na ženy zabírá a podobně. No pak když mi mamka ukázala poprvé prsa, tak to bylo moc fajn. Paní mi pak radila další věci jak mám postupovat a nakonec to vyšlo. Kdyby mi neradila,tak bych ničeho sam nedosáhl.

Z (Ne, 6. 9. 2020 - 09:09)

Z

Doktor S (So, 29. 8. 2020 - 19:08)

Některé zralé ženy které se věkem promění v sexy dámy ani netuší jak by mladí kluci chtěli vyšukat jejich kundičky.

Erika (So, 29. 8. 2020 - 08:08)

Přistihla jsem tátu jak šukal mou sestru 16 let tak jsem je nechala dodělat práci osprchovat a řekla jsem jim jestli jich ještě jednou načapám spolu souložit tak jdu na policajty a je klid.Táta šuká mámu a sestra si našla kluka.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 23:09)

sprostá závisť ? Ešteže si ich nechala dokončiť jazdu. Ako tak pozerám, tvoje libido ti nerobí dobré služby

Reklama

Přidat komentář