Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Jina (Čt, 16. 7. 2020 - 11:07)

a jak to dopadlo?

Tamara (Čt, 16. 7. 2020 - 07:07)

Nevim co ten pejsek muj stale citi ale pobiha tady,sla jsem do sprchy a malem me povalil jak je nadrzeny a hned mi lizal zadecek a vysukal me,nikdy ho neodezenu,jsem vdecna za kazdy urgasmus co mam,a kdyz jsem vylezla zesprchy tak nevim proc mi rozkousal moje kalhotky,nikdy to neudelal,je jak sileny,myslim si ze citi ze prijde sousedka a uz blbne a priznam se ze prite predstave ja taky,

Abe (St, 15. 7. 2020 - 22:07)

Zoofilie, v tomto případě canisfilie, přirozená není, ale pokud se to paničkám líbí....? Pes udělá maximum pro páníčka, nebo dámičku. Kdysi jsem měl známost. Měla pěkného vlčáka. Šli jsme na procházku a ona chtěla vidět můj penis. Vyndal, nahonil. Pes na to kouká, vylezl mu, jazykem si ho vyhonil a vystříkal. Chtěla, ale já vycouval, protože pes by jí to udělal možná lépe.

Vašek (St, 15. 7. 2020 - 17:07)

Já bych jako manžel rád sledoval, jak se milujete a pak bych poprosil, zda bych se mohl udělat ve vás po něm

jINA (St, 15. 7. 2020 - 20:07)

ASI NEJSTE ŽENATY?

Tamara (St, 15. 7. 2020 - 12:07)

Normalne me vzrusuje predstava ze vidim jak ji vylizuje,jak vdycha a orgasmus jaky ma a potom jak ji pronika do pipinky,no teda,hned se necham vylizat,to jsou teda predstavy se sousedkou.

Jina (St, 15. 7. 2020 - 17:07)

jestli jstedobre opravdu dobre kamaradky,jaby jemně začala otom tak trochu povídat.Ja mam velice dobrou kamaradku odte doby,cose namě divala přes prsty-dneska se jí tolíbi a semnou se opravdu dala dohromady.

Tamara (St, 15. 7. 2020 - 19:07)

No zas tak moc dobre kamaradky nejsme ale cekam na to co bude zitra,psala mi ze se stavi na vino a neco musime probrat,nevim jestli bude mluvit o pejskovi nebo nejake drby zase,to resime stale,ale jestli to bude o sexu tak to bude mazec.

Jina (St, 15. 7. 2020 - 20:07)

trošku vinka příjemna atmosfera aJETO

Tamara (St, 15. 7. 2020 - 11:07)

Ja jsem uz taky ve veku ze uz nemam menzes,takze asi vis priblizne ne,a proto si takhle uzivam,jsem uplne sama,kamaradky co mam tak jsou podle me jenom drbny a dokazou jenom pomlouvat az na jednu,nevim proc ale muj benik si ji oblibyl a cucha ji na ruce a na zadek a kdyz sedime jenom mi dve na sedace tak si ocucha me a potom ji a zase me a olizuje ji stehna,kdyz to dela me tak vim ze mam roztahnout nohy aby mohl vylizovat pipinku ale nemuzu ji rict povol nohy a nech ho delat co chce,vzdy po chvili ho musim zavrit do pokoje,myslim si ze asi holka tusi co se deje ale kdyz to nevidi tak nemuze nic rict,pred chvili odesla a mela takovou jenom zasteru,sla jenom do vedlejsiho vchodu,a zase ji ocuchaval a olizoval kolena az se zapomela a trosku povolila kolena a olizl ji stehna z vnitrni strany,zavrela jsem ho vedle a kdyz odchazela videla jsem hodne mokre kalhotky a na zastere mokrou tecku zezadu,určitě by se nechala vylizat ale ja ji to nenavrhnu,a ona si urcite nerekne.

Návštěvník (Čt, 16. 7. 2020 - 00:07)

To určitě a nejen vylízat , byla pěkně vzrušená , určitě by to dala jako fenka .

Tamara (Čt, 16. 7. 2020 - 06:07)

Ted me vzbudil benik,chce ven tak musime jit,jsem vazne zvedava co bude holka chtit,premyslela jsem nad tim a asi se doma dodelala a bude chtit miho benika,snad to nejak ukociruju,ja uz mam jedno vylizani zasebou,budi me tak ze se zavrta pod beku a vzdy bezpecne najde to co chce a prala bych vam takove probouzeni,je to nadhera a vstavam vzdy sdobrou naladou.

Tamara (Út, 14. 7. 2020 - 06:07)

A semena ma pozehnane dost jenom lituju ze neni bile aby to bylo videt,kdyz ho vynda tak mu stale ukapava a uzuz mi vylizuje dirku a pripravuje si na dalsi cislo.

Tamara (Po, 13. 7. 2020 - 10:07)

Rozklepana jsem myslela,az pisu chyby

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 23:07)

Kolikrát stříkl ?

klara (Út, 14. 7. 2020 - 09:07)

jak ti ho dam da,tak holky už sněho jde mastna tekutina a pak semeno-asi tak dohromady čtvrt litru-podle velikosti psa

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 10:07)

Pěkná náplň , to muž opravdu při jedné aktivitě nedá .

klara (Út, 14. 7. 2020 - 10:07)

musíš brat v potaz,teplotu sperma,ktera je dost podstatna pro vyvrcholeni u žen.Pomalu ,když to sečteš,tak muž nedokaže uspokojít žadnou ženu s více jakspolovíny jak pes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 10:07)

Vidíš jak je dobré zahodit předsudky a být fenka . Někdo to dá , někdo ne , ale pokud to vyhovuje , tak v pohodě .

klara (Út, 14. 7. 2020 - 10:07)

zaleží na každem člověku,ale jak někdo řekne,že jeto tyrání zvířat-tak neví očem mluví.Všřte,kdyby více že četlo některe věci,tak byste viděli kolik že by to skusilo!

Reklama

Přidat komentář