Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ronny? (Čt, 30. 7. 2020 - 18:07)

..kolik je ti let?

Pavla (St, 29. 7. 2020 - 19:07)

Tedy já si zjistila,že když se můžu počůrat a nevydržím, několikrát jsem si to ze zvědavosti změřila, tak to bylo vždy necelých 400 ml a to bylo na poslední vteřinku, jinak bych se pochcala opravdu. Takže půl litru to by bylo až dávno mokro pode mnou a v kalhotech.

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

Jak jsem již uvedl, je to opravdu zcela individuální a některá dívka už při 300 ml obsahu tekutiny v močovém měchýři neodkladně musí vykonat potřebu a jiná vydrží i dvojnásobek. Záleží na stravě, psychice, požitých nápojích, aktivitě močového měchýře a dalších. Myslím,že jsi celkem v normálu a není třeba se zneklidňovat.

XXX (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

zeptám se tě přímo. Proč jsi tady na močícím vlákně a co si myslíš o těch,co se ukájejí nad svýmy vymyšlenými historkami. Díky za odpověď.

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

Doktorka.cz je pro mne jako celý web zajímavým zdrojem informací. Protože se chci zaměřovat na specializaci urologie a gynekologie, zaujalo mne mj. i toto diskusní forum. Souhlasím s tebou,že i laik pozná,že některé vložené příspěvky jsou lehce úsměvné a spíše uvolňují sexuální fantazijní potřeby nezralých pubescentů, jiné jsou psané zkušenou rukou a opravdovým prožitkem. Myslím,že je to tak půl na půl. Samotný piss je bežná erotická motivační aktivita,pokud neobtěžuje svobodu a intimní zónu jedince, tím myslím dívky,která k tomu nedává souhlasný postoj.

XXX (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

Beru,to je i můj pocit. Jestli to sleduješ tady delší dobu tak na rovinu, nejvíc se tady probírá Klára alias Libor . Tvůj pohled?

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 20:07)

Klára je současná fikce, sice podle skutečnosti, jak bylo zde uvedeno. Mne spíše zaujala dlouhodobost a dynamika vývoje. Je to psychologicky velmi zajímavé nejen obsahem,ale hlavně reakcemi na "Kláru" od druhých. Klára provokuje, zaujme, uráží, odpuzuje, vyvolává soucit a napětí a v neposlední řadě sexuální piss podtext a závislost nejen mužských čtenářů.Tím je vyjímečná, nebo chcete-li vyjímečný. Je to syrové, tvrdé a v následnosti okamžitě hravé až dětsky naivní a celkově velmi romanticky naturální.

(Čt, 30. 7. 2020 - 08:07)

myslím že si tímhle obhajuješ co tu píšeš jako příběh Kláry. Není to až tak pravdivé, piss není běžná aktivita, Matlák není skutečný, maminku jsi nemusel do toho zaplést, ale piš, čtu to jako povídku na pokračování.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 12:07)

Napsat příběh Kláry chce minimálně určitý talent a vhled a spostu volných časových valencí a ty ja rozhodně nemám. Nejsem Libor a nepíšu jeho příběh. Matlák vypadá věrohodně, ale nelze samozřejmě vyloučit recesi nějakého vtipálka, ale opakuji nejsem Libor a nepíšu příběh Kláry, přestože jej do jisté míry chápu,proč zde sděluje to,co sděluje.

Marie Mašková. (Čt, 30. 7. 2020 - 15:07)

pane doktore mám problém s patnáctiletou dcerou, které byl zjištěn nefrotický syndrom, poškozením glumerolů a dcerka měla vysoké hodnoty bílkovin v moči, někdy močí dost často až vyjimečně i každou hodinu a nevydrží a musí nedokladně vykonat potřebu i mimo dosah WC,aby se vyhnula pomočení. Mám obavy ze selhání ledvin. Není příliš zavodněná? Pitný režim dodržujeme. Užíváme cyclosporin. Děkuji za odpověď a váš čas.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 21:07)

Nefrotický syndrom je vpodstatě onemocnění,kdy se z těla dostávají ve velké míře bílkoviny močí ven a základní podmínkou úspěšné lečby je vyéíčit onemocnění a orgán,které NS způsobuje. Základem úspěšné léčby je zvýšenný příjem bílkovin a pravidelný pitný režim.Je vhodné jako medikaci užívat léky proto srážení krve,čímž se přejde případným komplikacím. Medikace cyclosporinem A je vhodná, ale záleží na skutečném klinickém obrazu podle aktuálního vyšetření. NS je onemocnění,které pokud není léčeno hrozí nejen oslabením imunity,ale i zavodněním organismu a dalšími komplikacemi.Častějsí močení dcery je způsobeno patrně odvodem přebytečných tekutin z těla anení škodlivé pro organismus. Přesto je vhodné zůstat pod pravidelným lékařským dohledem.

Marie Mašková. (Pá, 31. 7. 2020 - 08:07)

Děkuji za vaši odpověď. Myslíte si,že léčba kortikosteroidy je pro dítě v tomto věku vhodná? Bojíme se nežádoucích účinků. A jaký máte názor na prednison, který by měla dcerka užívat následně? Děkuji moc za váš názor a laskavost.

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 16:07)

Tady je potřeba v meditaci postupovat citlivě podle aktuálního nálezu a dávky určit tak,aby se předešlo nežádoucím účinkům. Prednison se u tohoto onemocnění aplikuje jako následná účinná léčba. K přesnější odpovědi bych potřeboval více konkrétních informací o aktuálním klinickeém obrazu dívky.

Maruško (Pá, 31. 7. 2020 - 11:07)

tohle je diskuze o čůrání, ne poradna o léčení.

Marie Mašková (Pá, 31. 7. 2020 - 12:07)

Nemusel mi odpovídat, ale toto onemocnění je také o problémech s močením, nemyslíte?

No (Pá, 31. 7. 2020 - 14:07)

hlavně bych nehledala odpověď na probléby své dcery na téhle diskuzi. Jak jste ji vůbec našla, když se ptáte na zdraví? A vůbec - konec.

Hanka (Pá, 31. 7. 2020 - 15:07)

A vám to vadí? Na rozdíl o některých úchylných blabolů se tady člověk dozví relevantní informace a není to od tématu.

Pozorovatel (Čt, 30. 7. 2020 - 09:07)

To si osobně nemyslím, ale pokud by tomu tak bylo,pak tedy musí být z lékařského prostředí, třebas vyhozený za průšvih. Jasně, že si ty věci může dnes najít kdokoliv na netu,ale rétorika je jednoznačně lékařská, proto nemám důvody pochybovat, že je student medicíny. Je to věrohodné a odborně přesné. To by nějaký nadržený Libor mohl vidět jedině tak z rychlíku když má rád ty vlaky.

Hele (Čt, 30. 7. 2020 - 09:07)

Nejsi ty znalec? Tohle už je druhej nick kterej si mi ukradl. Co takhle zkusit si vymyslet nějakej vlastní?

Hanka (Čt, 30. 7. 2020 - 08:07)

Za vším vidíte Libora. Není naopak tohle už vaše psychická úchylka ? I kdyby sem napsal Duch svatý tak pro některé to zase bude Libor. Trapárna.

Reklama

Přidat komentář