Reklama

Oprátka za osm mrtvých - Olga Hepnarová

Soudný Juda (Po, 27. 7. 2020 - 10:07)

Tedy starší sestra Anna (nebo podle jiných pramenů Hanna) se s Iľjou a Stasem viděla jak u obou soudů, tak i v mogilevské base? A co matka Natálie? Byla vůbec přítomna aspoň na tom výjezdním zasedání mogilevského soudu v Čerykově? Mám takové podezření, že pokud se s nimi od jejich zatčení a uvěznění neviděla, nemuselo by to být dáno jen jejími úředními a trestními omezeními, ale zčásti i její vlastní volbou. Požádala třebas vůbec příslušné orgány, aby jí tyto mimořádně povolily účast na zasedání Nejvyššího soudu v Minsku i v době jejího domácího vězení pro nesplácení alimentů (domácího to vězení, kterému se v Bělorusku z nějakého důvodu slangově a lidově říká "chimíja")?

26.7. (Ne, 26. 7. 2020 - 07:07)

...Málokoho...v...této...souvislosti...napadne...že...se...podobný...člověk...danou...vraždou...postavil...proti...celé...policejně...prokurátorsko....soudně....vězeňské...mašinérii...která...je...daleko...silnější...než...on...a...je...schopná...ho...zbaběle...rozdrtit...na...padrť...

auguste jerorýme.. (Ne, 26. 7. 2020 - 11:07)

...mordhajzle neskrývej se za anonym!

Mordhauser (Pá, 24. 7. 2020 - 20:07)

Silně pochybuji, že když šli Iľja se Stasem ke Kastríce, tak že si předem plně uvědomovali, jak jejich návštěva nejspíš dopadne. Možná na ni začali téměř slušně, ale ona je uzemnila nějakou arogantní odpovědí, jakou Iľja těžce snášel už v dobách, kdy byl sám jejím žákem. Pak následoval křik, nějaké facky, bití pěstí. Kdoví, koho z těch dvou pak napadlo vzít na ni i nůž - nedivil bych se tak úplně, kdyby Stase. Nakonec byla Kastríca tak dobitá a dořezaná, že dospěli k závěru, že ji takhle nikdo nesmí vidět a ona už nesmí nikdy mluvit. Nějakým způsobem ji proto dorazili (možná proříznutím hrdla), a jelikož asi neměli k dispozici žádné auto, bláhově je napadlo zapálit dům, a ještě předtím si odnést domů nějaký počítač a trochu jídla. Nejspíš si mysleli, že oheň Kastrícu dokonale zkremuje, a pokud někdo vůbec najde nějaké její ohořelé zbytky, nebude z nich ani náhodou možné určit ani příčinu smrti, ani předchozí trýznění. Taky asi doufali, že nikdo nerozpozná příčinu požáru, a požárníci i vyšetřovatelé dospějí k závěru, že ten barák i s Kastrícou zhořel nějakou náhodou sám od sebe.¶ Činí mladická naivita Iľju a Stase lepšími ve srovnání s tím, kdyby byli s to vše důkladně promyslet, pečlivě naplánovat a důsledně zrealizovat? Já myslím, že ano.¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Ignáci zařehtej! (Pá, 24. 7. 2020 - 23:07)

Hele Podlomskej, ty tady vaříš z vody a hádáš, vymejšlíš si. Ty víš hovno a píšeš že ji možná prořízli krk. Já sem si to myslel už 200 příspěvků zpátky, že jsi vůl, kecáš tu blbiny a jsi pravděpodobně duševně nemocný, máš to v makovici vydlabaný

Mordhauser (So, 25. 7. 2020 - 00:07)

"После оглашения приговора мать убитой учительницы заявила журналистам, что довольна им, но никогда не простит убийц дочери. 'Они убивали ее всю ночь. Убитой перерезали горло и жалели, что не успели тело утопить. Таким нет места на земле', – сказала она." https://www.currenttime.tv/a/belarus-death-penalty/30370579.html

§! (So, 25. 7. 2020 - 12:07)

Podlomskej Auguste, ty si vážně Vymatlanej! Proč mi odepisuješ těma blbejma písmenkama, kdo to má luštit . - ty ,,skazála ona"

Mordhauser (So, 25. 7. 2020 - 14:07)

Omlouvám se, pokud se tě to dotklo. Ten citát s uvedením jeho zdroje byl míněn pro lidi s IQ nad 80, kteří se ještě buď učili rusky, nebo aspoň vědí o existenci bezplatných online překladačů na internetu. Mrzí mě, že ty nepatříš ani do jedné z těchto kategorií, a vrcholem tvého intelektu je vypocení symbolu pro paragraf na klávesnici počítače či chytrého telefonu.

§! (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Drahý a milý Mordhajzle, mě si nic nedotklo. Azbuku znám a něco jsem vyluštil, jenže ji nesnáším, proč bych měl číst tvé hloupé skřeky v cizí řeči, jsme proboha v Čechách. Tvé citáty mohou být určené třeba od IQ rezavé pumpy až po kosmonauta, jsou stejné určené do odpadu, on to totiž nikdo nečte. ani já nečtu celé tvé kydy o bratrech Pičusových. Tak se z toho neposer

Mordhauser (So, 25. 7. 2020 - 22:07)

Ty mě nepřestáváš překvapovat. Kdybys měl IQ aspoň 70, chápal bys, že jsem si ty ruské věty nevymyslel, nýbrž převzal z ruskojazyčných médií.

morde augustiá… (Ne, 26. 7. 2020 - 04:07)

... moje IQ je ti akorát na dvě věci, na nic a na hovno, vidíš píšu, používám klávesnici, mám roční školu psaní na psacím stroji, píši všemi deseti, na rozdíl od příslušníků VB i STB, a další pakáže, kteří datlují jedním prstem. Proč přejímáš nějaké přiblblé texty z nějakých médijo - ruskomrdek není pořádná výmluva ani omluva, ale jen vychcaný manévr.

Mordhauser (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Na dvě věci to je, to máš pravdu. Nicméně blbost prdí, a ty svými sordidními mozkovými prdy zamořuješ nejen toto vlákno, ale celou diskusi na Doktorce, ne-li i kus celého českého internetu...

Mordhauser (Čt, 23. 7. 2020 - 05:07)

Stručnou rekapitulaci případu bratří Iľji (21 let) a Stanislava (19 let) Kostěvových z běloruského Čerykova, kteří brutálně zavraždili svou sousedku, učitelku Natálii Kastrícu, aby pak za to byli oba odsouzeni k smrti střelou do týla, naleznete zde: https://diskuse.doktorka.cz/opratka-osm-mrtvych-olga-hepnarova?page=176 ☻Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Mordhauser (St, 22. 7. 2020 - 20:07)

Relativně rytířský aspekt činu bratří Kostěvových mohou někteří spatřovat v tom, že se tito raději rozhodli riskovat vlastní smrt, než aby nepomohli své milované sestře a jejím dětem.¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Soudný Juda (Čt, 23. 7. 2020 - 20:07)

Tak pravda je, že jakmile někdo zavraždí nějakou ženu nebo dítě, konvenční pohled je takový, že se v případě daného vraha jedná o zbabělce, a to výhradně proto, že útočil na slabšího tvora. Málokoho v této souvislosti napadne, že se podobný člověk danou vraždou postavil proti celé policejně-prokurátorsko-soudně-vězeňské mašinérii, která je daleko silnější než on, a je schopná ho zbaběle rozdrtit na padrť.

Proč? (So, 25. 7. 2020 - 12:07)

Každá vražda je zbabělá, třeba mafián zabije nějakého člověka, obvykle ho překvapí, ten je neozbrojený a tedy bezbranný, nebo sedí na společném obědě a oběť dostane ránu do hlavy pálkou. Tedy kdo je zde slabší a do je silný? To je otázka pro Aurelia Podlomského, jistě ji osvětlí a bez azbuky.

Někdo jiný (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Bratří Kostěvovi ale ubili a ubodali Kastrícu z upřímné nenávisti. A jistě tak neučinili proto, aby je policie s využitím těch nejmodernějších kriminalistických metod následně dopadla a usvědčila.

Varel Aurel Po… (So, 25. 7. 2020 - 21:07)

chtěl bych vidět ty nejmodernější metody, mrtvá Kastrica ještě než chcípla, jistě řvala jako kráva, takže to někdo prásk, asi sousedka Kubizňáková, ta má nastražené uši a čmuchá po celé vesnici. Policajti byli určitě zlitý, co by asi tak mohli vyšetřit, leda hovno. Usvědčovat nemuseli, ti dva blbci se usvědčili sami, byli od krve zmachaný jako prasata. Leželi na zemi a chrněli.

Mordhauser (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

Jakkoli je to nyní mimořádně těžké, nemohu ti oponovat dokonce ani zde, Soudný Judo. Když Iľja a Stas vztáhli ruku na Kastrícu, ve skutečnosti tím opravdu nastoupili nerovný boj nejen s policií, prokurátory, soudy a vězeňským systémem, ale de facto s celým režimem, celou lukašenkovskou diktaturou! A učinili tak jistě s přesvědčením, že tím chrání svoji sestru (H)ANNU a její malé děti, ba celou svoji rodinu!¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Mordhauser (Po, 20. 7. 2020 - 20:07)

Diktátor Lukašenko má v Bělorusku tak obrovskou moc, že kdyby chtěl, mohl by k popravě bratří Kostěvových přizvat i Věru Gordievičovou. Je-li muž popravován mužem v přítomnosti žen, je to pro něj obzvláště psychicky náročné, jak jistě věděl již slavný německý výtvarník Lukáš Cranach starší v 16. století: https://tinyurl.com/yy2yty3b ¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Reklama

Přidat komentář