Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia 22 (Pá, 31. 7. 2020 - 22:07)

Pils, není to žádná věda. Mléko ředím 1:1 s vodou a postříkám to hodně moc, jo a ještě do toho dám trošku oleje jako smáčedlo. Líp to drží na listech.

Miluna (Pá, 31. 7. 2020 - 16:07)

Já bych strašně ráda poznala ženskou mě podobnou,které už nebaví život a dusí se doma v rodině i s chlapem a kvuli Koronaviru jako já.Nevim ale kde mam takovou hledat.Ty máš Otí aspoň dobrý že nemusíš mít strach o děti.Jinak mě už taky nic nepomáhá.Já se nemůžu tady rovnat ženský s váma Andy a Kači když vás vše baví.Třeba máte vyhodu tim že máte barák a nešlapete tam doma přes sebe jako já s nim.Sergej mi tam tahá další a další věci a já jen strachy čekam aby si nevzpoměl na garáž a nechtěl mi to narvat sem když sem si tu udělala pelíšek i na ležení.Teď tu akorát sem protože aby mi už definitivně nehráblo musim tady prostě být denně.Je to moje jediný co mam,co mi ještě udržuje tadyta garáž.Protože kdybych přišla o tohle moje poslední místečko tak už to nezvládnu.

Kača (So, 1. 8. 2020 - 08:08)

"Já bych strašně ráda poznala ženskou mě podobnou,které už nebaví život a dusí se doma v rodině i s chlapem a kvuli Koronaviru jako já.Nevim ale kde mam takovou hledat". Co to zkusit dimluvit s doktorem na psychiatrii? Zkusit skupinové sezení....tam bys takovou potkala určitě a třeba by ti otevřela oči, že takhle žít nechceš.

Mia 22 (Pá, 31. 7. 2020 - 20:07)

Milu, to není dobrej nápad. Asi by sis v reálu měla najít kamarádku plnou životní energie a optimismu, ta by tě snad posunula jinam. Co bys dělala se stejně založenou ženskou? To by jste spolu seděly a naříkaly? To by ti moc nepomohlo, ty potřebuješ vytáhnout z těch sraček a ne s v nich rochnit.

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 18:07)

Jaký věci tahá? Nakupuje? Za co zase dostal peníze? Práci si hledá nebo má jiný příjem?

Andrea (Pá, 31. 7. 2020 - 14:07)

Kačí,na krtka nic nezabírá, prostě tady s námi žije,jako ježci,ty mi chodí v noci na spadlé švestky,kosaci sedí metr vedle mě a pozorujeme se,jo a jsem ráda, že si tu zpátky

Kača (So, 1. 8. 2020 - 08:08)

Andy, to jsi mě nepotěšila... Kdyby mi nekazil práci, tak ať si tady je....ale na jedné straně zahrady to vypadá, že pěstuju brambory, je to na vymknutí kotníku. Hrášek i salát mi zryl, že nemám nic. Kanadskou borůvku si taky podal...Teď jedem nakoupit železné tyče, prý je máme vrazit do země, dát na ně plechovky a že mu ten zvuk vadí, tak by mohl jít jinam...Ježka tu máme taky, už má svou mističku, chodí těsně před setměním na maso :). Ptáci si na nás zvykli rychle, taky se nás nebojí. Někde tu měli hnízdo kalousi ušatí. Dva mladí se nyní učí létat...moc jim to nejde, tak radši dřepí na tůji a zíráme na sebe. Chce se jim spát, ale jak se pohnu, tak vyvalí očí a začnou "tancovat" :)). Jj, je to tady se zvířaty psina. Jo a děti chtějí psa, už nás mají pěkně načatý ...nakonec, proč ne.

Andrea (Pá, 31. 7. 2020 - 10:07)

Otiku,jak nemůžeš, jako že se bojíš nákazy,nebo jsi unavený,v tom případě musíš k lékaři, třeba je to únavový syndrom.Ja když už nemůžu,tak si chvilku odpočinu a pak musím jet dál,no a strach mám hlavně o děti, ale funguju, musím.Proste mě život baví a mám pro co žít

Kača (Pá, 31. 7. 2020 - 14:07)

Andy, ty jsi zlatá....

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 04:08)

Andy, ty jsi zlá strašně moc....

Andrea (Čt, 30. 7. 2020 - 22:07)

Mio, já mám po okurkách,bylo jich pár, rajčat mám hodně,1 jsem stříkala,zastipovala jsem dost.Sousedi mají taky plíseň víš co se říká, čím horší zahradník, tím větší brambory- to jsem já

Mia 22 (Čt, 30. 7. 2020 - 22:07)

Já zatím rajčata mám. Listy jsem ostříhala a stříkám je roztokem z mléka, poradila mě to kamarádka. Sice jsou pořád zelený, ale snad dozrají a nebo místo nich vyrostou pribináčky? Nevím, tak si počkám.

Mia 22 (Čt, 30. 7. 2020 - 21:07)

Zahrádkářky jak jste na tom s rajčaty a okurkami? Tady řádí plísen, většina dědiny je už bez úrody.
Pils, byla jsem v lese. Donesla jsem větší košík plný krásných hřibů, při čištění doma jsem zjistila, že jsou všechny červavý, tak letěly na hnůj. Dost mě to otrávilo, bylo vedro, myslela jsem, že v lese zdechnu a prd. Navíc tam lítaly ty sfině kousavý.

Kača (Pá, 31. 7. 2020 - 14:07)

Kašlu na Aleše a psát budu :). Mio, já první rok zahradníkem...Rajčata už skončila v popelnici na bio odpad. Jen ty, co jsem měla pod střechou, v igelitových pytlích, tak jsou bez plísně. Okurky v pytlích, také pod prodlouženou střechou, jdou krásně (Formule?), každý den ze 6 sazenic sbírám kolem 8 okurek hadovek. Jsou výborné....fakt si to zahradničení užívám. Jen manžel začíná reptat nad cuketou 100x jinak. A teď HLAVNÍ otázka: co mám dělat s krtkem? Na ten pípající přístroj kašle, na psí chlupy také, naftalín také nezabírá....moc prosím o radu...

Miluna (Čt, 30. 7. 2020 - 20:07)

Já se nevšimla že by tu někdo někoho vyháněl.Otí jak ti je? Já byla se Sergejem nakoupit a pak v cukrárně a to byla s nim procházka za všechny prachy! V krámu sem si chtěla nasadit roušku a on ať si vemu respirátor že je má sebou a mě se nechtělo a on tam začal peskovat nahlas tak ať si chytim Koronu že rouška mi je na hovno když jí nemaji všichni.Tak sem si dala respirátor aby držel hubu,jenže ta cesta s nim je za trest,on všude očumuje všechno dlouho a pořád zdržuje tim zasranym kouřenim a ja nemam na to nervy.My spolu na výlety asi nemůžem protože je to s nim o ničem.Vždy bylo dobrý jen s nim když nebyla Korona a byli s náma i kamarádi tak to vše bylo dobrý ale teď už je to na nic.

Kača (Pá, 31. 7. 2020 - 14:07)

Milu, ty jsi strašný masochista. Jsi nemocná, tak nos dobrovolně respirátor. Na lidi kašli, je to tvé zdraví. Těš se z pěkného počasí, nabírej vitamín D a už se přestaň pořád zlobit. Pusu, K.

Ota (Pá, 31. 7. 2020 - 10:07)

U nás s Covidem je teď nejhorší situace,takže špatný.A v práci už nemůžu.Tak nevim co mám dělat.A rodiče mi do všeho kecají.Jsem ve stresu.

Kača (Pá, 31. 7. 2020 - 14:07)

Otí, ty jsi nebyl zvyklý fyzicky pracovat. Tělo si musí zvyknout. Ale jak píše Andrea, být tebou skočila bych si na preventivní prohlídku. Už jsem ti to psala. Hodně jsi zhubl, tělo dostalo zabrat. Dej mu šanci a starej se o něj :).

Miluna (Čt, 30. 7. 2020 - 15:07)

Bianko když mě se líbí když si ho vemu umí mě vypnout.Něco semnou udělá že třeba ležim,vnímam lehkou příjemnou závrať a v tu chvíli je mi všechno jedno.Mě právě celkem mrzí že tu neni nikdo s podobnýma starostma jako mam já.Studený sem v horku nejedla ale krk cítim pořád.No co ti budu povídat je to blbej pocit když člověk neví co to je.Mam to v krku červenější.Alešku a v čem mě třeba nechápeš? Já si myslela jestli právě nejsme podobný a ty myslíš že vůbec? Jo já taky jiný diskuze nečtu a nějaká ta bába co s ní tady pořád všichni straší tak mi vůbec nezajímá.Teď ležim v garáži a uplně se mi chce spát.

-Aleš- (Čt, 30. 7. 2020 - 16:07)

To se ti chce asi spát po tom rivotrilu? Mně to dávali v blázinci a pamatuju si, že jsem seděl na židli ve společenské místnosti a normálně jsem z ní padal. Úplně jsem nad sebou ztratil kontrolu. Těsně před tím než bych z tý židle spadl, tak jsem se trochu vzpamatoval a narovnal se a pak jsem se zase zklátil na stranu. Ale já jsem tam byl jenom týden, až by si tělo trochu zvyklo, tak už by to bylo jiný, ne? Podobně to měla feťačka když si píchla heroin. Několikrát takhle usnula při orálu. Mně to přišlo srandovní jak sedím o půlnoci v autě s kalhotama dole a nahá ženská na sedadle spolujezdce střídavě usínala a zase se probouzela s hlavou v mým klínu. To pak ten orál trval 20 minut. Takový a ještě jiný zážitky jsem s ní měl, teď na to jenom vzpomínám.

Reklama

Přidat komentář