Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Út, 28. 7. 2020 - 14:07)

S Miškou jsme se po oběde vyčůraly do skleniček a vypily jsme to. Měly jsme sklenice na dvě deci a zbytek jsme vyčůraly do záchodu, protože jsmetoho obě měly v pipinkách ještě trochu víc. Měly jsme obě stejně světlou moč a tak jsme řekly tři, dva ,jedna a zavřely jsme oči a naráz to vypily v koupelně. Měla jsem čůrání trochu hořký až slaný mně připadlo. Miška prý taky a asi za deset minut jsme to zapily colou. Nikdo se nepoblinkal a jsme v pohodě. Jen asi za půl hodiny jsem musela na záchod s tím druhým a měla jsem trochu zadečkový rychlý problém. Miška ale ne. Takže to třeba působí někdy projímavě a člověk se vyčistí spodem. Dopoledne jsme to s tím kdo vydrží déle po kafi nedělaly,mamča potřebovala abychom dojely nakoupit a tak jsme vzaly kola a jeli do Mikulášovic do marketu a až zpátky jsme se vyčůraly na ceste u lesa,protože jsme měly pipinky už plné anutilo nás to už při nákupu. Už i Nikola udělala rychlou prudkou loužičku jako my. Ráno ji to tak rychle nešlo.

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 15:07)

Sakra, že já to četl. Tohle je oobr hnus, ty prase v tomhle vedru.

Matlák (Út, 28. 7. 2020 - 13:07)

Moc rád klarko jsem za tebe ze dáváš čuraní já měl pnutí a čekal jak jestli kdo vydrží po za kafi až půjde. Já vydel z okna na dvoře dve holky jak šli dát čuriní krásný bylo vidět u nich tečejak z nich já nedal vydržet víc uhonil jsem u nich na zem vsechno jako nešlo počkat

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 13:07)

Matláku zalez.

M.H (Út, 28. 7. 2020 - 12:07)

S tou holkou z Benátský,co jsem sbalil jak jsem psal včera jsem pak zažil krásný chvíle. Ona neskutečně držela a prožívala orgasmus ,nejvíc když jsem jí ho tam dal a ještě rukou dráždil klitoris a kousal jí do krku nebo do chodidel a prstů na nohou,když je při tom zvedla nahoru. Když se udělala někdy byla až do chvilkového bezvědomí. Nemívala mokrý orgasmus tak,že by vystříkla nebo se pochcala,ale rád na ni vzpomínám. Když jsme byli na počátku vztahu tak si detailně vybavuju jak jsme si to rozdali u nás záchodě. Krásná štíhlá holka, s tmavými hnědými vlasy držela potřebu už v autě, ptala se jak ještě dlouho,ale zastavit nechtěla a já se těšil,že už to má plný a bude hodně čůrat. Hned pospíchala na WC a já s ní. Měla světlý šortky s bílýma kalhotkama a černý páskový sandálky, už na záchodě chtěla rychle rozepnout kraťasy,ale jak pospíchala tak ji to nešlo a tak rychle přešlapovala z nohy na nohu,vzdychala a kroutila se,ale pak se jí to povedlo a rychle je stáhla a nastavila zadek nad mísu a začala ihned čůrat. Měla u pipiny tak pysky u sebe ,že čůrala celistvý mírný a pak prudký pramen překřížený s jedním proudem na horním a druhým na dolním konci pipinky až do konce. To mně úplně uchvátilo. Skončilo to vášní ještě tam a já jsem ji slízal moč z pipiny a jazykem jí udělal a pak znovu až jsme vyčerpáním usnuli na zemi a probudili se snad až za dvě hodiny. To už jsem se žádnou další nezažil takovej úlet.

Mirek (Út, 28. 7. 2020 - 13:07)

Ty vole,to je síla. Až se mi postavil.

Holkočůr (Út, 28. 7. 2020 - 09:07)

Na střední před několika lety jsem potkal během vyučování z vedlejší třídy holku co pospíchala na WC. Ne s rukou na kundičce,ale s výrazem,co mluvil za vše, že musí a to co nejrychleji. Šel jsem za ní s tím že budu poslouchat za dveřmi její chcaní, jenže ona tam vlítla ani si dveře nezavřela ,kalhotky už před záchodem stažené na stehnech a z pod sukně už začala chcát na zem, zoufale vykřikla, nasměrovala zadek nad mísu a chcala jako šílená . Zahlédla mně, já jsem rychle zmizel. Stejně se to o mně rozešli,že jsem jí špehoval na dámské WC při chcaní. Omluvil jsem se jí potom.

Žaneta (Út, 28. 7. 2020 - 10:07)

To sis teda pomohl, blbečku. Holka mohla být nastydlá, nebo se zánětem močáku nebo podobně. To ti nedošlo, že s ní není něco vpořádku, když to nevydržela při hodině do přestávky a ani cestou na záchod?
Tohle je tak nechutný využít její kritický malý
potřeby pro svou zvědavost a ukončení uchylnych představ. Já bych tvou omluvu nepřijala .

Klára (Út, 28. 7. 2020 - 08:07)

sedíme všechny tři na zápraží a pijeme kafe a Niki si ho dala taky ,ale ne turka ,ale capuccino a máme se moc fajn. Dnes přijede večer Libor a jestě si chceme užít poslední dny s Miškou,protože v sobotu už musí odjet. Libor se rozhodl,že jí tam dovezeme ,ale vrátíme se ještě zpět. Mamču tady samotnou do rána nenecháme. Miška má tady kamaráda z vesnice, a tak už s ním byla na procházce ale jen proběhla pusa a čůrání radši vydržela a nešla a pak tady ještě před chaloupkou u plotu běžela s rukou na pipince,ale stejně rychle vyhrnula sukni a už to pustila. Prý ten kousek k nám na záchod by nevydržela a tak nám velmi hojně počůrala trávu i před chaloupkou. Ráno jsme čůraly všechny najednou tady na trávníku. Niki to nešlo ikdyž chtěla a měla pipinku asi neprobuzenou, protože byla na bobečku a nic a pak jen slabý pramínek a pak se dovyčůrala jen mírným proudem. Miška a já míváme většinou čůrání prudší a tak nám pipinky vypouštěly tekutinu z bříšek velmi živě a hodně. Puluju maminka je na tom opravdu daleko lépe ale musí brát léky a chodit na pravidelné kontroly a přemýšlí,že by ten přechodně zavřený krámek znovu otevřela ,ale musela by tam s ní bát i nadále ta kolegyně a není to jednoduché. Návštěvníku abych se vyčůrala když je ve mně Libor to jsme nezkoušely,aůe asi by to moc nešlo. Já když mám v pipince tampón,když je to nutné tak taky mi to při čůrání trochu vadí a chvilku trvá než to jde normálním proudem a kdybych se měla vyčůrat ,když je ve mně LIbor, tak to bych asi nevyčůrala nic, protože,když je ve mně má ho velkýho a moje pipinka není jako u některých holek ale je opravdu menší,ale zkusit to můžeme. Díky za tip. Dnes má být teplo a tak se budeme slunit a na houby už nepůjdeme je jich už hodně nasušených. Ale po kafi půjdeme čůrat a tak se třeba budeme hecovat,kdo vydrží nejdéle. Budeme jen v kalhotkách a když se počůráme tak vlezeme do sprcha a vpak si je vypereme. Taky zkusíme i to vlastní čůrání vypít,ale bez Niki,ta by to vykecala a mamča by nebyla ráda,že děláme takové expenimenty.

Mike (Út, 28. 7. 2020 - 10:07)

Klárko vítej zpět!!

Todd (Út, 28. 7. 2020 - 08:07)

Mám obrovskou radost Klárko! To jsi ty a moc děkuju za návrat. Tak se hecujte a pak napiš která z vás to vydržela a která ne.Nebo kolik toho načůráte,když to můžete i změřit. S tím vypitím to může být zajímavý. Už jste to někdy zkoušely? Nebo kdo s tím nápadem přišel? Klárko asi tě inspiroval Libor myslím,když to tvé čůrání často rád pije,tak jsem taky zvědavý,jestli to dáte. Nikolu bych ale opravdu nechal mimo. Na tohle je ještě nezralá.

Ha (Po, 27. 7. 2020 - 23:07)

Libore, tak jim konečně napiš:)))))

he, (Po, 27. 7. 2020 - 23:07)

on píše furt

Aha (Út, 28. 7. 2020 - 05:07)

a kde? Mysliš ten malý vzkaz od Mišky? To je dost málo. Byl daleko aktivnější

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 10:07)

má těch postav přece víc. I kluků. Jak ti nějaké ženské jméno začne popisovat své nebo dítěte genitálie a metody močení, proudy, tlaky, záněty, menstruace a dávat návod na sex třeba narvat tam ptáka a zároveň močit jako posledně, tak ho tady máš v plné podobě

Taky (Út, 28. 7. 2020 - 16:07)

jsi to poznal? Holky jsou v jednom kuse nastydlý, pipiny jsou jim vidět zepředu i zezadu, při čůrání se kroutí. Ach jo, je vidět, že to má jen v hlavě, skutečnost je někde jinde.

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 17:07)

Nevím jestli jsi dívka, ale asi ne. To co popisuješ jsem ve věku Kláry mívala běžně. Nachlazení,čůrání jsem často řešila na poslední chvíli. Jen k těm praktikám s močením jsem se dostala až zhruba za následujících deset let. Chlapi co sem píšou to mají dobře odpozorovaný.

No (Út, 28. 7. 2020 - 18:07)

Holka jsem a v životě jsem byla nastydlá jednou pak jsem si dávala pozor aby se to nestalo. Proto mi to nejde do hlavy, že to holky neřeší. A když sedíš na bobku a držíš si kalhotky dovnitř se nekoukneš atd.

Žaneta (Út, 28. 7. 2020 - 19:07)

já tedy když čůrám jak v kalhotech nebo v sukni nebo v šatech a je-li to mimo dosah WC někde venku tak se na pipinku normálně často dívám a kontroluji si,aby mi to nešlo jinam a tak. A holky to běžně dělají taky

Holkočůr (Út, 28. 7. 2020 - 18:07)

Ty si tam asi nevidíš,ale hele,když holka močí na bobku tak je vidět jak čůrá když se na ní koukám zepředu, když čůrá se zvednutým zadkem nebo na bobku maličko výš tak je vidět skoro úplně všechno. Mně je 34 a mám to hodně vysledovaný už od studijních let.

Reklama

Přidat komentář