Reklama

Vzrušuje mě bolest v pupíku

Agra (So, 4. 6. 2011 - 21:06)

Dosud jsi nepochopila (a nejsi jediná), že tady vůbec nejde o to, jestli já někoho odsuzuju nebo ne, ale o to, jestli je lhaní a podvody odsouzeníhodné či není. Nemá smysl být za každou cenu v opozici a říkat, že lhát a podvádět odsouzeníhodné není. Prostě je. To nemá co dělat s tím, jestli to říkám já nebo ne.

Co se týká mě, tak já jsem nikdy neměla chlapa nebo kluka u kterého bych se musela přetvařovat. Tak neplácej nesmysli. Už fakt nevím, jak ti to mám říct. Prostě jsem se nikdy ve vztahu nepřetvařovala ohledně toho, co se mi líbí a co ne - pouze jsem se jednou setkala s odsouzením.
Taky tě prosím abys mi přestala nutit, že jsem dominantní a rozhlašovala tady o mně věci, které nejsou pravda. To jako lžeš cíleně nebo neumíš číst?
Než přímo mně budeš suveréně tvrdit, že jsem dominantní jako by to snad byla pravda, co takhle se zeptat než šířit nesmysly?

Za to, že tě varuju před tím, jak bys mohla dopadnout s tvým postojem a shovívavým pohledem na ti, co tě podvedli bys mi měla být vděčná. Nechápu, co tě na tom pohoršuje. Mně když někdo upozorní na to, co zlého by se mi mohlo stát, tak jsem za to vděčná a ty děláš scény jako by to bylo něco špatného.

orodovat = (So, 4. 6. 2011 - 21:06)

přimlouvat se

labeling = (So, 4. 6. 2011 - 21:06)

Řeknete mi prosim někdo ,...etiketizování, nálepkování, někdo si někoho "zaškatulkuje" a chová se k němu tak. Agra tě odsoudila za lháře a už asi na tom těžko něco změníš. U ní pravděpodobně lhářem už zůstaneš.

Lara (So, 4. 6. 2011 - 21:06)

Řeknete mi prosim někdo , co to znamená slovo labeling a orodovat ?

Jo a todle je t (So, 4. 6. 2011 - 20:06)

_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________

Agro (So, 4. 6. 2011 - 20:06)

Nikdy jsem si před žádným...řeknu ti to tak, nehraj si na "odsuzovatelku", nemysli si, že já jen tak někomu něco odpustím. Trvalo rok, než jsme si všechno vyříkali a než se to vrátilo tak nějak do "normálu". Teď jsem jediný člověk, kterýmu by si nedovolil zalhat.

Co se týká Tebe, pokud chceš být šťastná, najdi si takovýho, u kterého se nebudeš muset přetvařovat. Jseš dominantní, pokud to chlap nedokáže překousnout a nedokáže ti ani na půl ustoupit, vztah nemá cenu. Tak jako ty jsi nucena ustoupit jemu. Vždycky to musí být vyrovnané.

Neobhajuju Laráčka, jen se mi nelíbí to, jak jsi schopná někoho mávnutím kouzelného proutku odsoudit. Viz. poslední odstaveček tvého příspěvku. Poučovat tě, jak bys mohla dopadnout, kdyby toto a tamto, tě nebudu. Neklesnu na tvou úroveň.

Agra (So, 4. 6. 2011 - 20:06)

Nikdy jsem si před žádným bejvalákem nehrála na "nedominantní" a nikdy jsem se v tom, co se mi v sexu líbí nepřetvařovala. Nevím, jak jsi na to přišla. Jde o to, že to co se líbilo mně se nelíbilo jemu a já byla ochotná to přijmout z náklonnosti a ani jsem to sama samo o sobě nepovažovala za problém, ale to, že moje záliby odsuzoval už bylo nepřekousnutelné. To, že to nemá rád je jedna věc, ale že pak nade mnou ohrunuje nos je věc druhá.
Prosím tě, čti to co píšu a nevymýšlej si.
Ohledně Larryho si myslím, že na to o kolik zajímavých kontaktů svým obelháváním přišel tady překvapivě drze oroduje za to, že to vlastně nebylo tak špatné zahrávat si s lidskou důvěrou.
To, že jsi to odpustila je krásné, ale bacha na to. S touhle povahou budeš lháře a podvodníky potkávat pořád protože je budeš přitahovat. Vycítí z tebe to tvé odpouštění a ještě skončíš špatně.

Agro (So, 4. 6. 2011 - 20:06)

Petr: Samozřejmě to zní...Byla to jen čistě tvoje věc, že si si před svým bejválkem hrála na "nedominantní" a jak to dopadlo? Přetvařovala ses a proto vztah neměl perspektivu. Je to čistě Laráčkova věc, kdy se ke své lži přiznal. Obelhávání je hnusné, ale tím, že se pžiznal, udělal obrovský krok. Každého z nás to může jednou potkat, myslím, že už si "vyžral" svoje, přišel o zajímavé kontakty atd. Nesyp mu do rány sůl! Kdo je bez viny, první hoď kamenem. Atd. Prostě se stalo. Já apeluju na Laráčkovu odvahu, že se dokázal přiznat. A co nesnáším, je labeling.
P.S. A jen pro TVOU informaci, už jsem něco takového zažila, takže vím o čem mluvím. Dokázala jsem tomu člověku odpustit - protože ve svých názorech, které prezentoval, nelhal. Tě pic. Jo, a souhlasím s Petrem!

Agra (So, 4. 6. 2011 - 19:06)

Petr: Samozřejmě to zní rozumě a teoreticky je to správné, ale bohužel v momentální situaci mi to Larry neumožňuje na základě svého jednání. Nedává zpátiy nic na základě čeho bychom to mohli ukončit - nebo tedy já.

Jinak myslím, že naše sny se nesplní. Taky jsem měla ráda chlapa, který o násilíčku nechtěl ani slyšet a neměl k tomu vztah. Samozřejmě jsem ho měla ráda i tak, ale nemělo to smysl protože nakonec ani jeden z nás nebyl spokojený. Nevadilo by mi, že v posteli přijdu o to, co se mi líbí však je tu krásné i klasicky, ale vadilo mi to, že mě nechápal respektive odnítal pochopit. Ani se nesnažil. Jen to odsoudil a ani promluvit si o tom nechtěl.

Lara (So, 4. 6. 2011 - 18:06)

Na seznamu je teď otázka - Prsa nebo zadek , co je pro muže atraktivnější ? Já se musel zasmát když jsem pomyslel na to , že tyto partie mě ve srovnání s břichem vůbec nezajímají . Do otázky měli zařadit i břicho :-)

Petr (So, 4. 6. 2011 - 15:06)

dovolte abych zde napsal svůj návrh,co kdyby jsme za těmito peripetiemi udělali kure-sky tlustou čáru a začali se opět věnovat diskusi kterou založil Laráček a to je pupíkové záležitosti.myslím že už toho bylo vyřčeno ažaž a i já se vůl nechal unést a spíše nervy za mě psali než mé pravé já.snad s tím budou všichni souhlasit,bude to jen dobře.tak,to máme,teď se musím pochlubit že jsem si po dlouhé době pohrál s pupíkem,bylo to jako poprvé ale o něco méně intenzivní ale krásné.škoda že nás není více,že by jsme se poznali a spárovali,to by bylo asi to nej,kdyby každý narazil na tu pravou osobu která by to prožívala stejně intenzivně jako vy.ale tomu moc nevěřím že každý najde to svoje,ale takový už holt život je.mějte se pěkně a nezoufejte,bude hůř :) Petr

Agra (So, 4. 6. 2011 - 14:06)

Takovéhle hrátky s důvěrou, cílené obelhávání a podvádění lidí je jen ubližování lidem ať už to budete okecávat jakkoli.
Obelhat někoho, zradit něčí důvěru to není jen tak. Důvěra je křehká a to, co převedl Larry vždycky lidem ublíží. To ani jinak nejde. Začnou být obecně více nedůvěřiví a to mají jako následek kontaktu s Larrou, kterou měli řádi a ze které se nakonec vyklubal podvodník a žádná Lara vůbec neexistuje. Jen kluk, co si vymyslel falešnou identitu.
Já bych si nevzala na triko lidi takhle obelhávat a podvádět a tím riskovat, že kvůli mě ztratí důvěru k lidem, k netové komunikaci, k přátelům. Jenže vy vytrvale předstíráte, že tenhle aspekt neexistuje ačkoli je to ten nejpodstatnější.
Jen si popovídejte s někým, kdo byl obelhán a podvoden někým, komu věřil. Třeba se vám pak rozsítí a nebudete slepě tvrdit nesmysly o tom, že být anonymní je totéž jako lhát a podvádět anebo že je to přece věc lháře a podvodníka, že lže a podvádí a ne jeho obětí.

Agra (So, 4. 6. 2011 - 14:06)

Ne, já nekážu vodu a nepiju víno protože se tu nevydávám za chlapa a neobelhávám lidi se kterými si píšu. Anonymita je jedna věc, ale cíleně falešná identita je věc druhá. Anonymita je v pořádku, ale vytvořit si falešnou identitu a podvést tím lidi, kteří ti věří není v pořádku.
Ne, to není jen jeho věc za koho se vydává. To je bohužel i věc těch, které podvedl a obelhal. Už vidím tebe, jak jásáš zjistit, že si píšeš s někým kdo ti lže, kdo se vydává za holku zatímco je chlap nebo za chlapa zatímco je holka atd.
Jen se zeptejte těch, které obelhal, kteří si s ním dlouho psali protože nevěděli, že si píší jen s falešnou identitou, proč už mu nevěří a nechtějí si s ním dál psát?
Jen jim řekněte, že to přece není jejich věc, ale Larryho věc, že je mystifikoval, obelhal a podvedl. To je primárně věc podvedeného.
Tento argument má stejnou logiku jako když jiný typ podvodníka např. ten co podvodem vydělává řekne, že je to přece jeho věc kolik si podvodně "vydělal." Nebo jako kdyby vrah řekl, že je to přece jeho věc, že někoho zabil. To je furt ten samý princip a snad už vy chápete, že jste s názorem "to je jeho věc, že obelhává a podvádí lidi" dost přestřelili.
Pořád tady chválíte chudáčka lháře, aby ho náhodou někdo nenazval pravým jménem a co lidi, které podvedl a dlouhodobě obelhával? Jak se asi cítí? Myslíte, že jim po takhle kruté zkušenosti, která zamává s každým a pak člověk logicky začne mít problémy s tím někomu věřit, pomůže když jim řeknete, že sice byli obelháni někým, komu věřili, ale není to jejich věc, ale Larryho? Myslíte, že jim pomůže, když jim řeknete, že lhát a podvádět lidem, kteří vám věří je stejné jako být na netu anonymní? To je přece směšné.
Anonymita - ano! Podvádění lidí - ne!

Lara (So, 4. 6. 2011 - 00:06)

Děkuju , to je milý že jsi tode napsal .

Agro (Pá, 3. 6. 2011 - 23:06)

Larry: Přijmi následky a...kážeš vodu, piješ víno. Každý tu vystupuje anonymně (a ani ty nejsi výjimka) a je jen jeho věc, za koho se vydává. S tímto do těchto diskuzí každý vstupuje. Tak nepoučuj druhé. Lara udělal velký krok a ty si ho vyloženě vychutnáváš.

Lara (Pá, 3. 6. 2011 - 23:06)

Schválně jsem projel všechny témata jen v oddělení Psychické problémy a psychologie , téma antipsychotika má 14 046 komentářů , ale radši bych tam viděl nulu , takhle vysoké číslo svědčí o tom že ty léky asi potřebuje hodně lidí , to je smutný .

Agra (Pá, 3. 6. 2011 - 23:06)

Larry: Přijmi následky a nediv se jim. Jinak to lepší nebude. Čel tomu a nevymlouvej se ani náznakem.
A nech si poradit.

Lara (Pá, 3. 6. 2011 - 23:06)

Co jsi tak vzpomínám , tak nejvíc komentářů v jediné diskuzi na doktorce bylo snad přes deset tisíc , to je síla .

Agra (Pá, 3. 6. 2011 - 23:06)

Larry: Zaprvé: ty ničemu nerozumíš. Zadruhé: ty nic nevíš. Zatřetí: jako lhář a podvodník nemáš co odsuzovat jiné lidi.
To je jako když podvodník a lhář o morálce káže. Ach ta logika, ale jak říkám, ty ničemu nerozumíš.

Lara (Pá, 3. 6. 2011 - 23:06)

Sedmikilo komentů je za námi , chtělo by to oslavu . Tisícovka kousek , to už to tu někjak dokvákáme ne ?

Reklama

Přidat komentář