Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sedmnáctý (Út, 28. 7. 2020 - 18:07)

Voyeurpissing si najdi nebo outdoor pee a zjistíš,že je to jen tvůj subjektivní pohled

Holka (Út, 28. 7. 2020 - 16:07)

Nechci hodnotit ,ale to co popisuješ tedy já mívám taky,že se kroutim když to nestíhám, nastydlá jsem často a když čůráme s holkama tak jim taky vidím do pipinky nebo do zadečku, na rozdíl od chlapů to pro nás ale není inspirace jen vykonání potřeby. Jestli to chlapy vzrušuje tak se v tom popisu dost detailně vyžívají ,to je logické. A těch chlapů, co jsou na to chytlavý znám spoustu.

M.H (Út, 28. 7. 2020 - 17:07)

Ano. Já každý takový moment dost vnímám a když si to vybavím zpětně tak i do podrobností. To je moje slabost a naštěstí nejsem sám, komu se dívčí močení velmi líbí.

Mirek (Út, 28. 7. 2020 - 11:07)

Měl by ses jít léčit z paranoi. Všude vidíš jen Libora. Pozor abs ho neobjevil doma ve skříni ...

Návštěvník (Po, 27. 7. 2020 - 22:07)

Klárko za sebe i za manžela......děkujeme, neodcházejte ,pokračujte. Máš originální styl psaní a mj.Manželovi se piss taky velmi líbí ale praktikujeme ho i trochu jinak než ty s Liborem,ale ty jsi ještě mladičká. Manželovi se například moc líbí,když se vyčůrám v momentě, když je ve mně. Chce to trochu cviku a tys psala kdysi,že jsi tam dole v pipince drobnějších rozměrů a že tě proto někdy styk trochu bolí a tak to budeš mít s tím vyčůráním při styku problém proto ,že jeho penis ti ve tvé drobnější pipince její prostor dokonale vyplní a močovou rouru stlačí. Ale třeba ti to půjde a můžete si tak obohatit sexuální hrátky. Doporučuji se vyčůrat celá nejlépe venku nebo v koupelně ,abyste neměli počůranou postel...

Erik (Po, 27. 7. 2020 - 23:07)

Jestli ji má malou,tak se když v ní má ptáka určitě nevychčije. Měl jsem taky takovou s trpasličí pipinou a nešlo ji to až měla bolesti v močáku jak to pustila a vyměšovaci reflex byl blokován,vyndal jsem ho a pak se neskutečně rychle úplně pochcala.

Todd (Po, 27. 7. 2020 - 22:07)

Klárko,já také moc a moc prosím. Dnes jsem se těšil, že třeba večer. Popravdě, mám z toho depku,takhle prosím ne,nebo dej kontakt,mail....

Miška (Po, 27. 7. 2020 - 22:07)

Dnes jsem měla s Nikou i Klárou dopoledne jedno větší čurání v lese na houbách. Mně se chtělo po kafi a tak jsem rychle stáhla šortky a kalhotky na lesní cestě a čůrala jsem prudce z baculky proudem před sebe. Niki s Klárkou to měly podobně, jen Klárka musela ještě něco jinýho a tak když dočůrsla ,odešly jsme stranou a povksly na ní, aby to mohla udělat v klidu sama.Jsme už u sebe v pelíškách a Klára mně poprosila ať se za nás ozvu. Zítra slibuje že napíše sama a mám pozdravit všechny kteří nás máte rádi a moc děkujeme.

Puluj (Po, 27. 7. 2020 - 22:07)

Já taky děkuju. Pokračujte prosím zde. Je maminka stále ok?

Todd (Po, 27. 7. 2020 - 22:07)

Klárko,já také moc a moc prosím. Dnes jsem se těšil, že třeba večer. Popravdě, mám z toho depku,takhle prosím ne,nebo dej kontakt,mail....

Berenika (Po, 27. 7. 2020 - 21:07)

Moje nejlepší kamarádka měla taky nepříjemnou zkušenost nejen s očumováním při malé potřebě ale i dokonce jednou byla skoro znásilněna. Od té doby má psychické problémy a chodí k odborníkovi. Navíc má problémy s malou potřebou a dlouho nevydrží a musí často a když musí, tak vím, že vždycky začne samovolně čůrat krátce než se svlékne . Sice málo bez tlaku,ale neudrží to a teče to a pak až čůrá proudem.

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 10:07)

Bereniko tyto příznaky jsou patologické důsledky posttraumatickeho stressu. Je vhodná psychoterapie a to na několik sezení včetně lékařského pravidelného dohledu. Jaký způsob terapie dívka podstupuje a taky by mne zajímala časové osy od toho nepříjemného prožitku a věk dotyčné. Jsem z oboru,proto mně to zaujalo. Děkuji za zpětnou reakci.

Berenika (Út, 28. 7. 2020 - 11:07)

Chodí v Olomouci k paní Greplové,ale nevím, jestli zde chci víc prozradit, je to moje velmi dobrá kamarádka. Když se jí to stalo bylo ji patnáct, bylo to loni. Snad se jí to upraví. Ona se bojí kluků a seznámení a na záchod ani vevnitř se bojí sama tak chodíme většinou společně když se vidíme a jsme spolu.

Šišmiš (Po, 27. 7. 2020 - 21:07)

Klárko moc na vás myslím. Prosím o nějaká vaše čůráníčka. Moc mi to chybí. Děkuji předem.

Holkočůr (Po, 27. 7. 2020 - 20:07)

měl jsem brigádu na farmě a tam se mi líbila jedna holka a povedlo se mi ji sbalit. Co se týká čůrání, tak jsem neměl nárok, byla na to dost stydlivá,ikdyž jsme spolu se dostali i k sexu po několika dnech. Jednou to ale nějak nezvládla a už nemohla vydržet a musela se okamžitě vyčůrat, tehdy jsme zrovna odněkud šli z posezení a trochu v náladě. Vím jen že měla nějaký béžový krátký šaty,páskový boty a punčocháče a snad bílý kalhotky. Ona už měla opravdu na mále a držela si ruku mezi nohama a hledala nejrychle ji kde to pustí, nakonec zaplula do stodoly s kalhotkama už napůl dole a rychle na bobeček a to byste měli vidět. Měla trochu větší prcinku a z ní celouhned a celou dobu prudce stříkal široký proud chcaní já jsem to nevydržel a jak jsme přišli domů hned jsem ji oklátil a tu její prcinku vylízal až se u toho udělala taky. Krátká brigádní láska nám vydržela několik měsíců. Vždycky měla takový větší prudší chcaní a zopakovali jsme to ještě několikrát.

Skutek (Po, 27. 7. 2020 - 20:07)

Na Rožnovských slavnostech jsem kdysi tančil s kamarádkou a ona pak potřebovala čůrat a tak jsme zaběhli stranou za malou budovu. Ona měla krásné krojované šaty ke kolenům ,punčocháče a pevné boty. Vůbec jsme neřešili pohlaví kluk holka, ona hned za rohem stáhla kalhotky a dřepla si a já jsem si dřepnul hned za ní a aby si nepočůrala šaty tak jsem ji je ze zadečku přizvednul a otevřel se mi krásný pohled na její drobnou pipulku a ona to z ní ihned pustila a čůrala celkem dlouho klidným stálým proudem a taky udělala ještě několik dalších menších pramínků. Prý se ji chtělo hodně a bylo vidět,že toho vypouštěla dost.

Royal (Po, 27. 7. 2020 - 19:07)

Žádná slušná holka se schválně před klukem nevyčůrá, jedině nějaká kurva za prachy.

Žaneta (Po, 27. 7. 2020 - 16:07)

Tohle je tak hnusný. Opravdu jste chudáci, co si žádnou holku jen přes močení takhle nenajdou. Šmírovat holky když musí nutně se někam jít vyčůrat je fakt hnusný.

Anče (Po, 27. 7. 2020 - 18:07)

Stejná zkušenost ,máš to na krajíčku a zjistíš,že tě špehuje nějakej podobnej debil. Už víš, že musíš nebo se okamžitě pochčiješ. Já měla takovej vztek a bezmoc. Vychcat jsem bezodkladně musela,šlo o vteřiny, ale ten pocit byl šílenej.

Mirek (Po, 27. 7. 2020 - 19:07)

Já bych se taky rád díval na tvou čůrající pipinku. Vzdyť o nic nejde,klukům se to líbí a holky s tím někdy nadělají fóry...

Reklama

Přidat komentář