Reklama

Pás cudnosti

Ivan (So, 27. 6. 2020 - 09:06)

Tak včera jsme si vyšli po práci na výšlap. Ze začátku nic, ale asi po hodině cesty mi říká ať se svlíknu jen do bot, vytáhla injekci, za 15 min už mi stal a říká jdeme. Šla s menším odstupem a bavila se. Teda nikdy jsem si tak nevšiml, kolik chodí ženských skupinek na hory a nevím jestli to bylo tím pátkem, ale těch komentářů bylo až až. Ženu to tak rozjelo, že jsem ji musel pod vrcholem vylízat. A tentokrát zepředu i zezadu. Krásný závěr dne pak završilo usínání v jejím rozkroku.

jirka (Pá, 26. 6. 2020 - 23:06)

ahoj potřebuji pás cudnosti pro moji přítelkyni je štíhlá a její pas nemá požadovaných 60 centimetrů od výrobců děkuji jirka

AVP (So, 27. 6. 2020 - 06:06)

Tak ten pás uprav.

Tomáš (Pá, 26. 6. 2020 - 14:06)

Zeptat se matky nebude tak zlé. Já bych po několika týdnech v pásu vykouřil i tátovi.

Ivan (Pá, 26. 6. 2020 - 13:06)

Pravda, klícce to bude jedno, jde mi o to, aby nešel ven spíš kvůli mně. Nakonec jsem vybral variantu s hadičkou do močové trubice, snad to nebude dělat problémy.

My zatím jedem v rovině příkazů mé paní. Já erekci už nemívám a mám zakázáno ejakulovat. Když ho chce použít má paní, tak si do něj píchne Karon a on se tak na dvě až tři hodinky postaví. Tohle pak využije s tím, že jdeme do sauny a já tam musím chodit s postaveným. Jinak můžu, nebo spíš, musím sledovat lechtivé videa a dráždit se, ona se mnou laškuje. Já se starám, když má periodu, a musím jí i pravidelně uspokojovat. Každé ráno musím do jejího rozkroku, vylízat jí, abych si zafixoval její vůni. Když občas při jejích hrátkách selžu, pak přijde trest. Přiváže mně a mučí mi varlata. Buď kopáním a šlapáním nebo mi každou propíchne sterilní jehlou (což kupodivu prakticky nebolí), na jehly připojí elektro a pouští mi tma proud, který pak přechází přes varlata. To už je horší a někdy jde vidět, jak poskakujou.

Každopádně mě pořád vzrušuje, že bych jí předal ten klíček, pak už to bude navždy její mužství.

AVP (Pá, 26. 6. 2020 - 15:06)

Wow. Chlape to je nářez. Po tom, co prožíváš teď bude pás procházka růžovou zahradou.

Ivan (Pá, 26. 6. 2020 - 15:06)

Čekám na to jako na osvobození, akorát si myslím, že co se týče ostatního, tam se nic měnit nebude. Jde vidět, že speciálně ta elektrika ji baví. I ty trapné situace, kdy mi stojí v sauně nebo jinde, kde mě vypustí nahého, ji prostě rajcujou. Škoda, že nemá odvahu na tu předváděčku před kámoškou, možná časem.

láďa (Pá, 26. 6. 2020 - 18:06)

No nevím co je trapnější pokud ti v sauně stojí nebo když ho máš v pásu. Třeba i na nuda pláži a na vodítku???

Ivan (Pá, 26. 6. 2020 - 23:06)

Tak tady nejde o to co je trapnější. Jí rajcuje jednak to, že mě do takové situace dostane a pak ráda sleduje ty reakce ostatních. A pokud jde o mně tak v klícce to bude asi víc, zatím mi nepřišla. Na nuda plážích to není tak jako tak nic extra, většina nudistů je liberální, vlastně se ani nad tím nepozastaví. A do sauny mě s klickou nepustí, to jak tak na popáleniny.

George39 (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Do finské sauny normálně chodím se železnou klíckou a nikdy se mi nic nestalo.

láďa (Ne, 28. 6. 2020 - 09:06)

Já musím potvrdit že kovoví pás v sauně nedělá nic mám nerez, ale plast nevím co by se stalo??

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 22:06)

NE, plast taky nic v sauně nedělá

Ivan (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Já to usuzoval podle klíčku, který jsem si nechal jednou na ruce a pak se o něj pěkně spálil.

Forum (Čt, 25. 6. 2020 - 10:06)

Nové forum o těchto a podobných záležitostech: dslife.forumotion.eu

Ivan (St, 24. 6. 2020 - 16:06)

Ahoj,

Líbí se mi tato diskuze a téma obecně. Rád bych se zamknutl a předal klíče, leč mám takový dojem, že vzhledem k velikosti mého penisu a visících varlatech by to asi moc nefungovalo. Máte někdo zkušenosti s malým penisem (1 - 2cm v ochablém stavu) a CB?

Diky

AVP (St, 24. 6. 2020 - 17:06)

A kolik ti je? Jestli se můžu zeptat?

Ivan (St, 24. 6. 2020 - 18:06)

Je mi 36, akorát nevidím souvislost s mým dotazem.

AVP (St, 24. 6. 2020 - 18:06)

Kdybys byl puberťák, tak napíšu, že máš na takové hrátky čas. Takhle bych zkusil nějakou minicage, nebo minicage2. Obě jsou na cudnost.cz

Ivan (St, 24. 6. 2020 - 21:06)

Jj, asi budu muset jít cestou zkoušení. Jen jsem doufal, že narázim na někoho, kdo má už zkušenosti s danou velikosti.

AVP (Čt, 25. 6. 2020 - 06:06)

Já myslím, že té klícce je úplně jedno, jak jsi vyvinutý. Jen bych volil menší velikost kroužku

Reklama

Přidat komentář