Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Puluj (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

Kluci a holky pište své čůrací zkušenosti a prožitky a nehádejte se nezralými dušemi, tohle je diskuze o močení a svobodná.

Tereza (Ne, 26. 7. 2020 - 22:07)

Klára tady píše rok a půl a díky ní tahle diskuze má širší význam než jen honba za pochcanýma pinďourama a pipinama. A vy si jí tady dovolíte opakovaně vyhrožovat a urážet. Jste hyeny a ne lidi,vy zkurvený úchylové.

Lenka Brno (Ne, 26. 7. 2020 - 22:07)

K tobě přidám i můj souhlasný dovětek. Příběh rodiny Kláry má dvě linie,pro nadržený chlapy linii o močení, mně jako ženu zase velmi zaujal příběh rodiny. Proto bych ráda požádala Klárku, aby nedocházela z diskuze. Já to s ní prožívám skoro denně nebo když někdy nestihnu, čtu si zpětně vývoj.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 22:07)

Máš recht už tý komedie bylo dost.

No (Ne, 26. 7. 2020 - 22:07)

ono to bude tím, že úchyl je hlavně ten nebo ta, kdo se vydává za úchylné mladé lidi že jo.

Viděl jsem (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

Viděl jsem na netu plán jednoho člověka v Německu,který instaloval dvě miniaturní kamery na dámské toalety do mís tak,aby bylo vidět na píčky jak z nich teče proud moči. Kamery údajně měly takové rozlišení, že když holka si i na mísu sedla nastavily se takové světelné snímací poměry,kde bylo vše vidět jako by to bylo osvětlené.Když holka dělala potřebu a nesedla si tak většinou snímala celý proud i z vyšší pozice. Jedna kamera byla miniaturní a prakticky splývala s porcelánovou barvou toalety ,druhá vypadala stejně jako voňavé kuličky,co se umísťují do toalety a byla prakticky k nerozeznání. Možná se tím inspirovali další a na třeba x.videos v rubrice spy cam toilet nebo jen piss toilet takové píčky co močí proud zevnitř do záchodu.

Bára (Po, 27. 7. 2020 - 06:07)

To je docela síla, takový věci normální holka když jde na záchod, neodhalí. Jestli tohle existuje ,pak ani zde nemáš soukromí. Dost jsi mne nahlodal.Buď to člověk nesmí řešit a věřit,že zrovna na WC kam jde udělat potřebu to instalováno není nebo radši budu chodit čůrat venku .Tam mne bude očumovat maximálně zoufale nadržený jedinec, na WC riskuju,že se moje postava a intimní zóna těla v té nejcitlivější situaci dostane třeba na net a to je hrozný.

Jitka (Po, 27. 7. 2020 - 07:07)

Tohle nesmíš řešit. Dnes je taková doba,kde lze monitorovat všechno,bohužel i tvůj zadek a pipinu,když na to přijde.Proti tomu jsou nějací zvědaví kluci co sledují jak někde holky chčijou venku jen slabý odvar.

Sedmnáctý (Po, 27. 7. 2020 - 11:07)

JItko najdi si... public piss poster, a tam jsou snímány holky při močení často až detailně zblízka a na veřejných společenských akcích a vůbec si toho nejsou vědomy. Proto tam kde jsou vidět postavy celý tak mají rozostřené obličeje. Tim chci jen říci, že dnes nemáš jistotu ani když půjdeš čůrat v lese za strom, od fotopasti myslivců, kam se náhodně přichomejtneš, až po síťově prošpikované kamerami celé prostory,kam se nejvíce chodí na malou na veřejných slavnostech a zábavách. Jako pro nás, kluky je to maximálně Topový, ale pro holku, která by se pak poznalana sociálních sítích to je asi velká rána. Naštěstí tě můžu celkem uklidnit, tahle videa jsou hodně z Ruska, Německa třeba z karnevalů nebo pivních slavností a tam pak holky močí tedy ukázkově vydatně a něco je ze Španělska a Japonska nebo USA.

Dita (Po, 27. 7. 2020 - 09:07)

Mně taky jednou sledoval mladej kluk, když jsem se šla vyčůrat. Asi to postřehl ale to jsem byla ještě menší a to se tak neřešilo,ani mně to nepřišlo divný, že mně pozoruje a normálně jsem se vyčůrala. Teď už bych to asi jen tak neuměla s klukem to pustit.

Pavel (Po, 27. 7. 2020 - 12:07)

kemmpujeme u vody akdyž chceš,tak vysleduješ holky jak chčijou snadno. Dnes ráno jsem vyděl dvakrát. Jednu blondýnu ta šla do rohu louky a já kousek vedle ní taky chcát a víděl jsem jen proud ale kundičku ne, druhá hnědovláska pak taky šla a ani nedošla daleko a na konci louky už stáhla kalhotkky ahned z ní tekla a to bylo vidět jak to hned nemohla vydržet a chcala a nebyla ještě na bobku a tak zůstala tak a chcala ,že to bylo vidět jak teče na zem a chčije dlouho.

Holkočůr (Po, 27. 7. 2020 - 15:07)

Ty kráso, tos mi navedl vzpomínku na jednu holku,co se mi líbila tady z vesnice a je to vlastně skoro dva týdny zpátky a já jsem si ji taky vystopoval,kdy půjde na čůrání. Taky byli s rodinou u vody na Lhotě a tam je jediná věc,kam se dá jít chcát a to za opuštěný kiosek a dál je les a křoviny. Trochu jsem riskoval,že nepůjde na záchod a že udělá čůrání do vody,ale vím,že je dost čistotná na ty věci a že spíše půjde na klasické WC,ale to na této straně není a nebo někam za roh a tady bylo tohle místo. Asi hodinu a půl se nic nedělo a pak jsem usoudil,že když ještě nezmizela na čůrání,že asi brzy bude muset brzy jít. Tak jsem se namazal repelentem proti komárům a odešel se ukrýt do hustého křoví a keřů kousek za kioskem s tím,že když do hodiny nepřijde vzdám to ,protože má buď bezedný močák a nebo to skutečně udělala ve vodě. Byl jsem super úspěšný. Asi za čtvrt hodinky přišla,vlezla za kiosek a už rychle přešlapovala a dávala nohy k sobě, rychle stáhla fialové plavky a viděl jsem její krásnou kundičku spíše menší a hodně pysky sevřený u sebe z nich hned vytekla světlá moč a ten pramen se zintenzivnil a rozšířil se na celou kundičku a pod ní se rychle vytvořila větší louže. Při čůrání byla trochu neklidná a kroutila se taky t,přišlo mi,že potřebovala nutně a chtěla aby to bylo rychleji venku než jak to šlo,ale i tak měla silný čůrání a možná byla z tý vody nastydlá a že ji to mohlo i trochu třeba bolet,ještě čůrala slabý kapičky ,když už si dávala zpátky plavky a nečekala na nic a vrátila se zpět. Já jsem to musel udělat,jak jsem byl z ní nadržený, do její louže jsem se udělal a vystříkal se na první okamžik.

M.H (Po, 27. 7. 2020 - 17:07)

Loni na Benátské se bězně chodilo chcát k takové zdi, kluci i holky a nějak se to moc neřešilo,ikdyž holkybyly opatrnější. Jedna mne zaujala a trvalo několik minut než překonala ostych a vyhrnula sukni a stáhla kalhotky,okolo byla na bobku jedna holka a opodál chcali kluci. Já jsem stál u ní a čekal na příležitost,protože tam měla ještě kámošku a opakovaně jí říkala, já musím chcát nebo se pochčiju. Na bobku hned z ní vytryskl prudký široký proud z prciny a postavil jsem se,abychto viděl. Chcala opravdu hodně intenzivně ,ale asi za půl minutky byla hotová. Pak chcala její kamarádka a ta chcala klidněji a déle,ale množství z nich vyteklo asi podobný. Pak jsem tu první pozval na panáka a seznámil se s ní a chcaní neřešila a jak byla v náladě, měli jsme spolu dvakrát ještě její vydatný prouděni a šukání na dva dny.

Emil (Po, 27. 7. 2020 - 17:07)

Tam jsem byl taky,ale s holkou. Jinak těch křivochcálek tam bylo u zdi a u stromů hodně.Nakonec zjistíš,že je lepší mít holku na vztah než jen na chcaní, to přijde postupně s ním. A holky stejně vychčijou většinou podobný množství chcanek a skoro každá má podobnou píčku tak tě to pak už tolik nebere bez vztahu-

Dita (Po, 27. 7. 2020 - 10:07)

Ok,to jsme byli opravdu malí. Jen vzpomínky. Ale teď nejradši čůrám sama.

Návštěvník (Po, 27. 7. 2020 - 09:07)

Tak u mimina se to toleruje, ale jinak stále vyšší pokuty. Radši toho nech. Většinou to řeší MP.

Klára (Ne, 26. 7. 2020 - 19:07)

sedíme na zápraží a rozhodla jsem se napsat hlavně kvůli několika z vás . Šišmíšo, Todde a ostatní,co na mně a naši rodinu myslíte tak chci říci ,že si vás velmi vážím a hodně přemýšlím co dál. Nebudu se vůbec zabývat několika provokatéry,co se snaží narušit naši stabilitu a soukromí neskutečnými smyšlenkami a výmysly. Kvůli nim ne,ale kvůli vám ostatním slibuji,že se občas ozvu. Ne třeba úplně denně,ale vždy, když budu mít potřebu něco důležitého sdělit vám,co na to čekáte. A tím nemyslím jen čůrání,ikdyž vím,že některým vám to schází. Tady bylo hodně dívek dnes,co si stěžovaly na kluky,co špehují dívky,ano je to nepříjemné a zažila jsem to taky několikrát ,ale to jsem byla menší. Takové kluky ignorujte a braňte se alespoň verbálně. Pokud budete na tom jako já,že jsme s partnerem ve shodě i ohledně čůrání,pak je to něco jiného. Pissík si nedávno našel Adélku a je šťastný a už se tady neobjevil a vysvětlil to. Ono ne každá holka začne vztah jen přes malou potřebu,ale důležité jsou hlavně charakterové vlastnosti a vzájemná náklonnost a láska. I kvůli Matlákovi se ozvu, ten kluk mi není jedno i přes svůj handicap.

Ty (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

jsi prostě nebetyčnej trapák

Rozčtvrcený hovno (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

Ty vymašťenče na to dojedeš ze všech nejvíc, tomu ver. Lidi jako ty nepatří jinam než do ústavu.

Todd (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

Už nech tyhle lidi na pokoji. Proč se do nich tak navážíš a urážíš je? Nemyslím si,že by zrovna tobě něco provedli. Jen tady diskutují na téma kluk, holka a čůrání a to je ok, k tomu je toto vlákno určené.

Reklama

Přidat komentář