Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pozorovatel (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

Todde, R hovno UFO ,Petr stejná lokace a 2IP adresy ze stejného místa .... jediná osoba co se snaží rozeštvat.

: D (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

Sama jsi výmysl, ty smyšlenko jedna :)))

Todd (Ne, 26. 7. 2020 - 20:07)

Štastná zpráva Klárko. Taky si myslím, že bys měla opět psát z několika čůrání denně třeba jednou a jak se máte a jak se daří mamince.

a (Ne, 26. 7. 2020 - 20:07)

co ti na tom vadí, když vystrkuješ zadek, tak tě asi někdo může pozorovat přece...co na tom nechápeš? Proč nejdeš na záchod?

JOJO (Ne, 26. 7. 2020 - 20:07)

Kde je vystrčíno, tam je dovolíno

Šišmiš (Ne, 26. 7. 2020 - 20:07)

Jéééé! Hurááá! Klárko, piš, piš denně, protože čůráš několikrát denně a tak alespoň jedno nejpovedenější čůráníčko. Moc prosím! Krásné dny. Úplně jsem se rozjitřil nadějí.

Ter. (Ne, 26. 7. 2020 - 15:07)

Dostala jsem blokovou pokutu za veřejné pohoršování - močení na veřejnosti od státní policie v Praze. Policista řekl, že ji musím uhradit do 14 dní na poště a dal mi složenku. Poté jsem se ptala městského policajta, který mi oznámil, že pokutu stačí uhradit do 2 měsíců. Jak to tedy je? Děkuji za odpověď.

Autor (Ne, 26. 7. 2020 - 16:07)

Je to tak. Zaplaťte v termínu dvou týdnů. Jakmile se dostanete do správního řízení, může taková pokuta dosánout až 30 000kč.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 15:07)

uhraď to hned nebo ti bude narůstat penále , není to sranda

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 15:07)

Dobrý den , taky chci se optat , dnes jsem šel z mé oblíbené hospůdky do které chodím spoustu let , docela trpím prostatou , vyšel jsem a pocítil potřebu tak jsem si chtěl ulevit , okolo jela městká policie která začla urážet ze stáhnutého okénka jestli jsem normální a jestli v hospodě nemají toalety že to musím dělat venku , odpověděl jsem slušně , nezlob te se mám nějaké problémy s močením , odpověď . já se nezlobim já sem přímo nasranej pak to tady všechno smrdí ! ale prostě tón arogantní ! docela mě to zamrzelo a chci se zeptat jestli mají na tohle vůbec právo? abych tedy byl připraven pro příště? nesmyslná městká policie

Todd (Ne, 26. 7. 2020 - 14:07)

Liborův ne. Ale blbej ano,jestli ti to udělá dobře chudinko anonymní ,co se ani neumí podepsat.

Matlák (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Holky já mám pnutí dáte mj čuriní? Jak eliška moc a jak holka v kalhotkách ji nechala počurat jen Klarká počkám jestli půjde taky já moc mi není její a já bych uhonil do vyteklýho s ní moc,já styskam po ní taky počkám

Anna (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Kdyby mně i kamarád požádal jestli se může dívat jak čůrám někde nejlépe v přírodě asi bych mu to dovolila jedině, kdybych byla po nějakém pivu v náladě a hlavně kdybych to už nemohla vydržet. Ve střízlivým stavu těžko. A kdyby mi do toho proudu nebo na pipinu při čůrání dál ruku tak bych ho profackovala. To je dost drzý a ujetý .

Dája (Ne, 26. 7. 2020 - 15:07)

Docela tě chápu. Já se musela za každou cenu vyčůrat když jsme měli přestávku na cestě autobusem a místní WC s frontou,tak jsem zaběhla za keříky a tam už močila jiná holka a to by nebylo nic ale ona už byla hotová a vedle přišel se stejným úmyslem mladej kluk,ale já už nemohla na nic čekat už jsem ucvrkávala do kalhotek a ve chviličce by to šlo ven celý tak jsem je musela okamžitě stáhnout a celý to vylítlo ze mně jako urgentní silný proud. Nic s tím nenaděláš je ti trapně ten kluk se podíval,ale nic víc si nedovolil,ale neodešel dřív, užil si to mý kritický čůrání do konce. Ještě že jsem ho neznala a nejel s námi.

Anna (Ne, 26. 7. 2020 - 17:07)

Tady to vidíš s tím nic nenaděláš. Je to hloupý ale přece se nepochčiješ. Některý kluci to vzrušuje a s tím taky nic nenaděláš. Kdo je na to zaměřenej,ten si stejně holku vyhlídne a vysleduje a lepší je o něm nevědět, protože já bych se jinak těžko vyčůrala najednou a ve strašným stresu bych čůrala třeba po kouskách a močák by se mi moh strhnout. To jsem jednou zažila na brigádě s takovým kreténem. Potřebovala jsem čůrat jako blázen, ale před ním to bylo neskutečný, nemohla jsem to ze sebe dostat najednou,pak jsme mu s holkama udělaly pomstu,ale o ní psát radši nebudu.

Verča (Ne, 26. 7. 2020 - 17:07)

Včera byla venku na hřišti hudba tady u Zábřehu a jen tři záchody pro holky a tak jsme chodily za stromy. Tady se všeobecně ví o dvou místních,že podobné akce kam se chodí čůrat venku, navštěvují, ale místo programu je zajímá to,že vystopují holky,co se jim líbí a počkají si až půjdou čůrat nebo sledují i ostatní holky,co jdou na malou za strom a ne na WC a jdou nenápadně za nima a pak čumí,když už jim to jde. Jeden dostal už po hubě, protože čekal ukrytý na vytipované místě, kam se většinou chodilo na malou a jedna holka ho odhalila,protože to udělala někde hodně blízko něj a on si ho u toho prý honil a prozradil se. Patří mu to. Nevím jestli by se tihle týpkové měli léčit ,ale je to minimálně hnusný.

Anna (Ne, 26. 7. 2020 - 17:07)

Souhlasím. Klukům se to může líbit, ale ať si na to najdou holku a nestresují tak ostatní cizí holky.

Anna (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Kdyby mně i kamarád požádal jestli se může dívat jak čůrám někde nejlépe v přírodě asi bych mu to dovolila jedině, kdybych byla po nějakém pivu v náladě a hlavně kdybych to už nemohla vydržet. Ve střízlivým stavu těžko. A kdyby mi do toho proudu nebo na pipinu při čůrání dál ruku tak bych ho profackovala. To je dost drzý a ujetý .

Anna (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Špatně zařazeno,omlouvám se za dvě vložení

Todd (Ne, 26. 7. 2020 - 11:07)

???? To teda nejsem. Ale svýma kecama jste vyštípali a znechutili Kláru .

Reklama

Přidat komentář