Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 23:07)

Ne Pils mi nenapsala.Je mi smutno,Ota už usnul je tou prací bolavej a hotovej a Sergej mi otravuje hovorama v telefonu.

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 21:07)

Má tady jen jednoho příbuznýho.Ale jak ho mam prověřit?? Trochu sem mu koukla do skříně už minule jestli neschovává flašky ale nic sem nenašla.A pravdu říct nemůžu protože do teď sem si tohle soukromí ohlídala a kdybych to přiznala tak je tam zamnou schopnej chodit a ptát se kdy přijdu a jestli mi je líp a kdyby zjistil že sem tam až takhle často tak jak ho znam tak by ho začlo z toho hrabat a možná by stejně začal mít kecy jestli tam zamnou někdo nechodí,takže to přiznat nemůžu.A kluka budu kontrolovat určitě tak měsíc.Budu s nim vstávat a dohlídnu v kolik jde a nebo ho budu popohánět ale taky mi to hodně vadí.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 21:07)

Já tě chápu.Někomu se to povídá ale jsou lidi jako jsi ty kteří prostě fungovat v běžném životě neumí.Sergejovi řekni že jdeš na brigádu ať si trhne ať máš aspoň v garáži klid.Je vidět že ty klid hodně potřebuješ pač ti všechno rychle vyčerpá a to je právě ten problém proč nevydržíš normálně fungovat.Vím že existujou takové lidi a ty to právě mají nejtěžší ze všech a často končí na ulici.

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 22:07)

Jo to je přesně ono doslova! Rychle mi vše vyčerpá a nejvíc psychicky a pak následuje i fyzicky a na to Ad.ale nepomáhaji,je to nějaká chyba ve mě.A fyzicky mi vyčerpávaji hodně migreny když špatně spim.Já prostě intenzivně cítim že na tento svět nepatřim že sem omyl a proto bych se ráda v budoucnu prostě zlikvidovala.

Sledující (So, 25. 7. 2020 - 23:07)

Milčo, ono kdybys byla zapřažená v práci, tak bys neměla čas dumat nad blbostma, čučet celé dny na net, vymýšlet katastrofy, atd. A znavená prací bys spala jako nemluvně. Z toho nicnedělání by švihlo každému. Každý by si připadal jako omyl. Škoda, že nejdeš mezi lidi. Potřebovala by ses zamilovat. Třeba i nešťastně. To by tě zabavilo a přestala bys myslet na útěky a vlaky. Rozdala sis to aspoň s Otou?

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 23:07)

Ne Ota už spí a byli jsme se jen projít.Já bych hlavně potřebovala aby zmizela Korona aby člověk se cítil mezi lidma normálně než tohle.Zamilovat už se mi do nikoho nepovedlo.Neni nějak nikdo.Češi si mě moc nevšímaji a s nikym jinym sem už dlouho nemluvila.Vypadá to že mi to moc nepomáhá ani tady.Vnímam že stejně se budu muset vrátit.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 23:07)

No právě , potřebuje pořádně vymastit pekáč , to ji zklidní .

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 23:07)

Jo třeba by mi to trochu zklidnilo ale neni skym.A ty si chlap?

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 22:07)

Velká nepravda. Jestli je u nás něco přebujelé tak necílený sociální system dávek.

di (So, 25. 7. 2020 - 21:07)

Co by jsi říkala přece pravdu !!

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

A nenapadá aspoň někoho co mu mam říct až budu chtít spát aspoň v tý garáži tak co mu mam říct kde sem?? Otíka nic nenapadá a já taky nevim.

Sledující (So, 25. 7. 2020 - 21:07)

Co říct pravdu? Že jsi nějak unavená z lidí a chceš si chvilku odfrknout. Že si uděláš dovolenou od lidí v garáži a pak se vrátíš. Že jsi vyděšená z budoucnosti a chceš být chvíli sama, ale nechceš o něj přijít. Zkrátka říct pravdu.

Sany 11 (So, 25. 7. 2020 - 21:07)

Mozna bude pravda nejlepsi. Jinak bude spis vysilovat, ze mu zahybas nekde, ne? Tak se presvedci, ze jsi v garazi a bude klid. Ze mas psychicke problemy a obcas chces byt sama, to prece davno vi,ne?

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Zase výmluva na děti, vždyť ony jsou už schopné do školy zajet samy.

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

S holkou možmá jo,tý jde o mhd ale kluk bude jezdit vlakem a budu ho muset ze začátku kontrolovat aby mu neujel protože je to s nim hrozný a babi řekla že se s nim nebude nervovat ať si ho mam doma.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 21:07)

Miluno a jak budeš syna kontrolovat, aby mu neujel vlak? A jak dlouho bude ta kontrola trvat? Co budeš dělat ve zbytku dne?

Mia 22 (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Kdo chce, eladá způsoby, kdo nechce, hledá výmluvy. Stará pravda.

bianka (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

I my nejsme samy, máme rodiny, děti které nás navštěvují a hlavně svůj život. Do kterého ty nepatříš. A schovávat tě? Pod postel?
Kdepak Miluno, my žijeme jinak a jsme jiné.

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Protože Andy Kača i Radka tam nejsou sami.A jak sem psala spíš chci k ženě.Proto sem se ptala Mii,Bianky a teď Pils.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Několikrát tady psala, že ji rodiče nevemou, nemá tam postel, místo.

Reklama

Přidat komentář