Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 10:07)

Dík mě to nenapadlo tohle.Koukla sem na fotky vlaků a jestli myslíme to stejný tak to musim promyslet víc a zjistit jaký u nás tady vlastně jezdí.Já potřebuju mít v tomhle nějakou jistotu,jinak je to k nevydržení.

-Aleš- (So, 25. 7. 2020 - 07:07)

Milunko, dík za tip na ty videa, je pěkný že tě taky zajímají jiný věci než korona. Chlápek je zajímavej a má smysl pro dramatično. To je vlastně taky můj koníček - opuštěný místa a feťáci. Taky někdy prolízám takový objekty, nejradši chodím do bývalých kasáren kde jsem byl na vojně. Obvykle si koupím nějakou flašku, chodím po známých místech a mírně podnapilej vzpomínám na starý časy.

Pils (Pá, 24. 7. 2020 - 22:07)

Návštěvníci, to není dobrý nápad Milunu pobízet. Myslím, že to je špatně. A Milu, ty si uvědom, kolik věcí se ti stane během jednoho měsíce, tak zapomeň na nějaké čtyřletkové plány, za čtyři roky bude docela všechno jinak. A taky nezapomeň na rčení - "Chceš rozesmát Boha? Řekni mu svoje plány do budoucna." Dobrou noc!

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 22:07)

A to taky jak jste mi tu dal někdo odkaz na něco na youtube tak sem tam díky tomu našla chlapa jestli někdo znáte Zbyněk Naruby a zalíbili se mi jeho videa i jak mluví,je to zajímavej chlápek.On točí opuštěné objekty v Čr.To bych nevěřila kolik toho tady máme.Třeba se někdy taky podívam na takový místa.By bylo zajímavý Zbyňďu vidět živě.

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 21:07)

Tak zkusit si to můžu jen bez vlaku.Když by se to s vlakem nepovedlo tak to by bylo zlý,to bych byla ještě ke všemu zmrzačená a pak už bych tam znova ani nedolezla.Ještě druhej způsob bych byla schopná se odpálit ale nevim kde sehnat trhavinu,muslima už sem dlouho neměla.A nepište mi že sem blbá,co je na tom blbýho? Zajímá mě to,chci mít nějakou jistotu.

? (Pá, 24. 7. 2020 - 21:07)

Ten důvod už nemůže vzniknout.

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 21:07)

Tak to máš dobrý,jestli se ti to vyřešilo.Já to mam z toho že neumim normálně žít a nikam nezapadam a cítim se v pasti.

Miluno (Pá, 24. 7. 2020 - 21:07)

nejlepší způsob je skočit za vlak.

Anonym (Pá, 24. 7. 2020 - 20:07)

Ježíš ty seš blbá

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 20:07)

Neodvádim pozornost protože nikam teď jít stejně dělat ještě nemůžu.Hlavně ne dokuď semnou bude on.Psala sem že se s nim doma ani v klidu nevyspim na práci.Ještě bych se k práci vrátila až budu vědět že děti zvládaji školu a dojíždění.Teď si je budu muset chvíli ohlídat.Ale když se zaběhnou tak jestli mam jít někam do práce tak jedině tam kde budu mít i ubytovnu abych nemusela být doma- ještě tohle je moje už poslední jediná možnost kterou ještě třeba někdy zkusim.Jen teda nevim kdo jim bude doma vařit když bych chtěla na ubytovnu a babi si je tam ze školy kvuli Kovidu nevezme.Já se prostě cítim tak svázaná kvuli tomuhle všemu..20:34 a jak to mam vyzkoušet? Jako nejdřív bez vlaku?? Jentak si to zkusit co je lepší?? Nebo jak to myslíš?

No, (Pá, 24. 7. 2020 - 20:07)

prostě si vyzkoušej oba způsoby nanečisto napřed bez vlaku a pak třeba s vlakem. Uvidíš, když se nepovede, můžeš do toho znova. Přece nikam nespěcháš.

? (Pá, 24. 7. 2020 - 20:07)

Já jsem to měla naplánované tak že za zatáčkou skočím z takového svahu, Pak se situace změnila tak k tomu nedošlo.

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 20:07)

Díky,konečně někdo kdo o tom píše.A kdyby zase ti vznikl důvod tak pořád máš tohle vybraný? Já dřív měla vybraný metro ale pak sem zjistila že z toho pár lidí přežilo tak se mi do toho nechce.A někam skákat z výšky taky ne.Nejbližší je mi ten vlak- nákladní a nejlíp noční aby byla tma.

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 20:07)

Tak mi to nedopadlo dobře ani v baru.V rychlosti sem to obešla a hrůza,žádná atmosféra.Muj oblíbený bar kam jsme kdysi chodili se Sergejovo kámošema je uzavřenej:'( ..Tak sem koukla v okolí do druhýho baru,tam byli ožralý dvě známý firmy tady z okolí blázen s basmanem tak sem šla do třetího a tam byli zalezlý cikáni s cikánkama,tak to sem šla taky pryč.Určitě nemam chuť poslouchat sockování.Tak sem ještě nasranější.Anonyme a proč ty mě posíláš už teď na koleje když sem psala že si to tu musim ještě kvuli dětem a rodičum chvíli přetrpět.Ale mam na vás otázku protože je jasný že to mam pořád v hlavě.Způsob mam vybranej ale ještě sem přemýšlela z jaký strany je tam vhodný dát hlavu??? Jestli být přímo uprostřed a dát hlavu na kolejnici nebo stačí mít tělo z venka??? ptam se aby mi to s mojí smůlou jen nezmrzačilo a nečuměla sem tu dál.Doufam že je to jistý??? Lallo já uklízim,to si nemysli že vůbec ne, jen ty okna sem prostě neřešila.Pavouky vysávam.

No, (Pá, 24. 7. 2020 - 20:07)

zkus oba způsoby a vyber si, který ti bude líp vyhovovat

běž už do háje (Pá, 24. 7. 2020 - 20:07)

s kecama o kolejích. Ty máš plánovat ohledně práce a dětí a ne zde takhle blbě žvanit. Joooo, už to mám, ty jen odvádíš pozornost od toho, aby tě neposílali do práce.

Lalla (Pá, 24. 7. 2020 - 19:07)

Milu, že se ještě vracím k tomu úklidu, k těm oknům. Pokud to opravdu myslíš vážně a neuklízíš stejně jako nemyješ okna, tak se nediv, že celý život máš v bytech breberky. Odkud si myslíš, že do bytu vlezou ti pavouci? No část asi oknz a ty se ti tam pak usadí a namnoží. Umýt okna znamená zbavit je bordelu, nejen prachu ale i různých larev atd. Hmmm. Tebe maminka neučila, jak se udržuje domácnost?

bianka (Pá, 24. 7. 2020 - 19:07)

Jo tady jsou všichni v pohodě, jen nás někdy vytočíš ty. Naposledy Miu, doufám, že už klidně spí.:-)Hele, tobě se mamino líbí ty sprostá slova, kterými nás obšťastňuješ? Ale jak tě to povznáší, proč ne.

Sany 11 (Pá, 24. 7. 2020 - 19:07)

No vidis, Milco, tak snad aspon cedi od jihu a budes mit ta okna umyta.:D Tady ani kapka, taky potrebovalo sprchnout. Ja si zase nejak vubec neumim predstavit jit si sednout sama do baru. Co jinyho bych tam jako zenska mohla delat, nez lovit? Nebo by si to teda asi vsichni myslei.
Lalo, ja jsem stejne vysoka jako ty. ;)

Miluno (Pá, 24. 7. 2020 - 19:07)

tobě hrabe celý život, tak nevím, co řešíš.

Reklama

Přidat komentář